CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Strojovna > Délka USB prodlužky
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
vydrat
Senior Member

Registrován: 12.12.2003
Příspěvků: 736

Délka USB prodlužky Příspěvek č. 1 

Chtěl bych se zeptat jestli nevíte limity pro délku USB prodlužky - udělal jsem jednu 12 M dlouhou z UTP kabelu a nějak nefunguje....Help PLS......

Old Post 03.06.2004 v 11:53
vydrat je offline   Click Here to See the Profile for vydrat   Find more posts by vydrat   Click here to Send vydrat a Private Message   Click Here to Email vydrat     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ladarozan
Senior Member

Registrován: 30.01.2003
Příspěvků: 825

USB ? Příspěvek č. 2 

tak je tam nějaký omyl, já prodlužoval Webkameru a sice dvěma prodlužováky ale originálními - po 5 metrech a všechno dobré.
Tedy celkem 13 m .

Old Post 03.06.2004 v 13:34
ladarozan je offline   Click Here to See the Profile for ladarozan   Find more posts by ladarozan       Visit ladarozan's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jointer
Member

Registrován: 05.07.2002
Příspěvků: 405

Příspěvek č. 3 

Asi by to chtelo pouzit originalni prodluzku. Uz se to tu nekde probiralo, ale max. delka by mela byt asi 10-12m, ja osobne mam BT od MSI na prodluzce myslim 7m a funguje to. Vetsi delka neni mozna z duvodu provedeni signalizace, nekde jsem cetl (asi na foru) ze pri vetsi delce se signal defakto nevraci vcas zpatky nebo tak neco, uz nevim, hledej.

__________________

>>----------------<<
ALL YOUR WI-FI ARE BELONG TO US!
JOIN(T) US!

Old Post 03.06.2004 v 14:02
jointer je offline   Click Here to See the Profile for jointer   Find more posts by jointer   Click here to Send jointer a Private Message     Visit jointer's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vydrat
Senior Member

Registrován: 12.12.2003
Příspěvků: 736

Příspěvek č. 4 

Takže jsem to zkrátil z 12 metrů na 8,5 a už to jede..... pomohl by USB HUB???
Jinak použitelnou diskuzi ohledně USB specifikace jsem nenašel....

Old Post 03.06.2004 v 22:38
vydrat je offline   Click Here to See the Profile for vydrat   Find more posts by vydrat   Click here to Send vydrat a Private Message   Click Here to Email vydrat     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jointer
Member

Registrován: 05.07.2002
Příspěvků: 405

Příspěvek č. 5 

Ja myslim ze to tu nekde bylo protoze jsem tam psal.
Ale hub pomuze, melo by byt mozne za nej zapojit dalsich 10m, je to potreba zkusit, MOZNA ale ten hub musi bejt napajenej. Nevim, zkus.

__________________

>>----------------<<
ALL YOUR WI-FI ARE BELONG TO US!
JOIN(T) US!

Old Post 03.06.2004 v 22:55
jointer je offline   Click Here to See the Profile for jointer   Find more posts by jointer   Click here to Send jointer a Private Message     Visit jointer's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JeT
Junior Member

Registrován: 10.11.2002
Příspěvků: 224

Re: Délka USB prodlužky Příspěvek č. 6 

Old Post 04.06.2004 v 00:53
JeT je offline   Click Here to See the Profile for JeT   Find more posts by JeT   Click here to Send JeT a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
-=RYS=-
Senior Member

Registrován: 24.01.2003
Příspěvků: 2424

Re: Délka USB prodlužky Příspěvek č. 7 

Old Post 04.06.2004 v 05:13
-=RYS=- je offline   Click Here to See the Profile for -=RYS=-   Find more posts by -=RYS=-   Click here to Send -=RYS=- a Private Message     Visit -=RYS=-'s homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vydrat
Senior Member

Registrován: 12.12.2003
Příspěvků: 736

Příspěvek č. 8 

Koaxiální kabel mě už taky napadnul - doma ho nemám, ale mám stíněnou "audio" dvojlinku - nicméně ta má neznámou impedanci - asi proto jsem si o mnoho nepolepšil. Jinak napájení táhnu drátem 2 * 0,5 mm // cca 0,3mm2 - podle výpočtu to má 0,6 ohmu, při 450 mA napětí na konci kabelu asi 4,75 V - to by mělo být OK. Jinak koax kupuju dneska. Ještě mi napadá otázka jestli napájení a datový vodiče musí bej připojený ve stejnou chvíli - napájení bych bral z 12 v PC a stabilizoval ho na 5 na konci kabelu - ale nevím jak "sesynchronizovat" připojení "napájení" a datových vodičů - tj. jestli někdo neví jestli to MUSÍ být připojený ve stejnou chvíli......

Old Post 04.06.2004 v 07:50
vydrat je offline   Click Here to See the Profile for vydrat   Find more posts by vydrat   Click here to Send vydrat a Private Message   Click Here to Email vydrat     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vydrat
Senior Member

Registrován: 12.12.2003
Příspěvků: 736

Příspěvek č. 9 

Takže jsem nakonec koupil originál prodlužku 3*5 metrů. Odstranil jsem konektory (spájel to napevno) a napájení jsem posílil dvojlinkou a jede to....

Old Post 19.06.2004 v 12:43
vydrat je offline   Click Here to See the Profile for vydrat   Find more posts by vydrat   Click here to Send vydrat a Private Message   Click Here to Email vydrat     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lada
Team Leader

Registrován: 08.05.2002
Příspěvků: 2856

Team Member: MOD

Příspěvek č. 10 

__________________

------------------------------------------
"WARNING: Do not look into laser with remaining eye"

Old Post 20.06.2004 v 17:04
lada je offline   Click Here to See the Profile for lada   Find more posts by lada   Click here to Send lada a Private Message     Visit lada's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:33.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz