CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Strojovna > Micronet SP906A
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
Zarathustra
Newbie

Registrován: 02.08.2002
Příspěvků: 36

Question Příspěvek č. 1 

Máte někdo zkušenosti s touto kartou?Měla by běhat v síti na 2,4GHz akorát že jsem nikde nenašel jestli má certifikát Wi-Fi a jak chodí s jinými kartami.

Old Post 18.10.2002 v 23:42
Zarathustra je offline   Click Here to See the Profile for Zarathustra   Find more posts by Zarathustra   Click here to Send Zarathustra a Private Message   Click Here to Email Zarathustra     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cijoml
Prudič

Registrován: 20.06.2002
Příspěvků: 735

funguje Příspěvek č. 2 

tahle karta je 802.11b kompatibilni, takze ti bude fungovat v jakekoliv wifi siti

Old Post 19.10.2002 v 16:18
cijoml je offline   Click Here to See the Profile for cijoml   Find more posts by cijoml   Click here to Send cijoml a Private Message   Click Here to Email cijoml   Visit cijoml's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
janm
Newbie

Registrován: 28.08.2002
Příspěvků: 21

Question chipset Příspěvek č. 3 

ahoj, nevíte na jakém čipu je ta karta založená, hledal jsem kde mě napadlo, ale nikde ani zmínka. docela by mě tro zajímalo

Old Post 20.10.2002 v 19:08
janm je offline   Click Here to See the Profile for janm   Find more posts by janm   Click here to Send janm a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cijoml
Prudič

Registrován: 20.06.2002
Příspěvků: 735

Smile Příspěvek č. 4 

chipset podle me bude nejaky prism nebo atmel - povetsinou jsou v tehle kartach. nejlepsi reseni je pujcit si ji v nejakem obchodu a po domluve s prodavacem servat nalepku na cipu na ty karte.

Old Post 20.10.2002 v 19:15
cijoml je offline   Click Here to See the Profile for cijoml   Find more posts by cijoml   Click here to Send cijoml a Private Message   Click Here to Email cijoml   Visit cijoml's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
janm
Newbie

Registrován: 28.08.2002
Příspěvků: 21

Obchod a Linux Příspěvek č. 5 

Jo, dobrej nápad ) Ne vážně, asi máš pravdu, díval jsem se do driverů co k tomu dávají a vypadá to na Prism 2.5 Jinak ještě mě napadlo něco co bych rád věděl. Týká se Linuxu a jejich driverů, kdesi tu bylo že v hostap nebo tak nějak (u některých karet) šel regulovat výkon. Ale dá se to nějak použít i jen pro stanici? Momentálně nepotřebuji AP, ale jen router s jednou z těchto karet a rád bych u ní reguloval výkon. Jde to?

Old Post 21.10.2002 v 17:47
janm je offline   Click Here to See the Profile for janm   Find more posts by janm   Click here to Send janm a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cijoml
Prudič

Registrován: 20.06.2002
Příspěvků: 735

Příspěvek č. 6 

ano s driverem hostap, jestli je to prism2.5 to pujde i u stanice.

Old Post 21.10.2002 v 22:13
cijoml je offline   Click Here to See the Profile for cijoml   Find more posts by cijoml   Click here to Send cijoml a Private Message   Click Here to Email cijoml   Visit cijoml's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
janm
Newbie

Registrován: 28.08.2002
Příspěvků: 21

hostap Příspěvek č. 7 

výborně, díky za info (je to prism 2.5)

Old Post 22.10.2002 v 19:34
janm je offline   Click Here to See the Profile for janm   Find more posts by janm   Click here to Send janm a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:37.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz