CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Žumpa > Problém s přispíváním do fóra
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
vlada-strizkov
Team Leader

Registrován: 29.11.2002
Příspěvků: 359

Team Member: MOD

Problém s přispíváním do fóra Příspěvek č. 1 

Dobrý den vespolek,

Karel FILIP mě informoval, že nemůže postovat do veřejného fóra a ani editovat svoje dřívější příspěvky. Rád bych věděl, jestli se jedná o úmysl, nebo o nějakou chybu. Karel se může přihlásit, ale při pokusu o post se mu objeví chyba:
"Zpráva vBulletinuYou do not have permission to access this page. This could be due to one of several reasons: You do not have permission to access the page that you were trying to. Are you trying to edit someone else's post or trying to access administrative features? Check that you are allowed to perform this action in the Forum Rules. If you are trying to post, the administrator may have disabled your account, or it may be awaiting activation. Přihlášený uživatel:Karel FILIP"

Jestli je to chyba, tak prosím o nápravu, nebo radu jak to napravit.

Pokud je to úmysl, tak bych rád věděl kdo to udělal a proč. Událost se časově kryje s nedorozuměním mezi Karlem a Frodem. Karel rozhodně není diplomat a občas se chová jako neřízená střela, ale v tomhle případě se IMHO nedopustil žádného vážného porušení jakýchkoli pravidel.

Věřím že se vše vysvětlí. Nerad bych se přidával na stranu individuí, která neustále prudí, a když jim pak někdo zmoderuje jejich offtopic příspěvek, tak si stěžují na cenzuru a rozvíjejí paranoidní teorie. Osobně bych ve zvláš? závažných případech porušení pravidel nebyl ani proti mazání příspěvků nebo dokonce zabanování uživatele, ale v tomto případě pro to rozhodně není důvod a považoval bych to za nepřijatelné zneužití moderátorských práv.

Old Post 19.07.2004 v 17:07
vlada-strizkov je offline   Click Here to See the Profile for vlada-strizkov   Find more posts by vlada-strizkov   Click here to Send vlada-strizkov a Private Message   Click Here to Email vlada-strizkov     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mrQv
Junior Member

Registrován: 26.05.2003
Příspěvků: 104

Příspěvek č. 2 

no me to neco podobnyho psalo, kdyz se neco menil v nastaveni uctu. pride pak overovaci mail a ten kdyz se nepotvrdi tak to pak pise prave tohle (nebo neco podobneho :-O )

ale treba ne a skutecne nekdo zneuziva moderatorskych prav jak si psal

Old Post 19.07.2004 v 18:32
mrQv je offline   Click Here to See the Profile for mrQv   Find more posts by mrQv   Click here to Send mrQv a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chevees
Team Leader

Registrován: 30.07.2002
Příspěvků: 1050

Team Member: MOD

Příspěvek č. 3 

__________________

Old Post 19.07.2004 v 18:50
Chevees je offline   Click Here to See the Profile for Chevees   Find more posts by Chevees   Click here to Send Chevees a Private Message     Visit Chevees's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vlada-strizkov
Team Leader

Registrován: 29.11.2002
Příspěvků: 359

Team Member: MOD

Příspěvek č. 4 

Diky za vysvetleni, Karel se priznal, ze skutecne neco menil v nastaveni sveho uctu.

Takze zneuzivani pravomoci verejneho cinitele se nekona.

Omlouvam se za sireni FUD a navrhuju pripadne presunout cely thread do zumpy.

Old Post 19.07.2004 v 19:46
vlada-strizkov je offline   Click Here to See the Profile for vlada-strizkov   Find more posts by vlada-strizkov   Click here to Send vlada-strizkov a Private Message   Click Here to Email vlada-strizkov     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

Příspěvek č. 5 

Velmi se omlouvám ale, změnil jsem svůj profil kdy jsem v soubehu s flame ubíral ze svého profilu fotku. Nikdy se mne předtím nestalo že, při změně bych mel přepotvrzovat e-mail myslel jsem že, je to moderace mne abych třeba dále neprudil.
Omlouvám se tedy všem a zejména Vladovi vycházel jsem i z informace že, to jde od Edorase který to říkal nQue.
JEště jednou se omlouvám všem a dekuji za pomoc Karel

Old Post 19.07.2004 v 21:45
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:45.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz