CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Troubleshooting > Problém s D-link
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
iVirus
Newbie

Registrován: 28.09.2004
Příspěvků: 2

Problém s D-link Příspěvek č. 1 

Pro vybudování sítě jsem si pořídil DI-624+ pro vnitřní sí? a DWL-2100AP v režimu AP klient pro připojení k poskytovateli.
Chtěl jsem vyzkoušet komunikaci mezi nimi, ale stále se mi to nedaří.U seznamu připojených klientu u 624 se nezobrazuje a snahy o ping, apod se nedaří.U 624 WLAN stále svítí, u 2100 zase stále poblikává.Ve statistice se mění pouze jeden režim, buď recieve nebo transmit.Oba mají nahrán nejnovější EU firmware pro revize Ax.
Bohužel jsem na NETu nenalezl řešení, takže bych potřeboval pomoc od majitelů těchto zařízení a jejich návod pro nastavení (případně config soubor).
Systém zapojení zařízení po rozchození bude pocitace (notebook)->DI-624+->DWL-2100AP->poskytovatel.

Děkuji

Old Post 28.09.2004 v 10:27
iVirus je offline   Click Here to See the Profile for iVirus   Find more posts by iVirus   Click here to Send iVirus a Private Message   Click Here to Email iVirus   Visit iVirus's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
iVirus
Newbie

Registrován: 28.09.2004
Příspěvků: 2

Příspěvek č. 2 

Po zapůjčení USB Wi-Finy se ukázalo, že korektně nefunguje DWL-2100AP v režimu klient. Nemáte zkušenosti v tomto režimu ?

Old Post 29.09.2004 v 19:29
iVirus je offline   Click Here to See the Profile for iVirus   Find more posts by iVirus   Click here to Send iVirus a Private Message   Click Here to Email iVirus   Visit iVirus's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:57.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz