CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Žumpa > Uhříněves
« 9101112131415161718192021 »
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
Singa
Junior Member

Registrován: 09.10.2003
Příspěvků: 123

Wink ad Vlada Příspěvek č. 225 

ano mluvis k veci
a dik za prispevek.

ad 802.11g zarizeni sou sice zpetne kompatibilni a navic rychlejsi, ale vice nachylne na ruseni, takze nebrat, takze souhlas.

My mame potiz v tom, ze nevidi se dozadu do uhrinevsi :( Od Vocka dozadu tim myslim :-/ a chce to tam nejak dostat. Bohuzel sou tam stromy, baraky a teren :-( To by chtelo jeste nejak promyslet.

BTW mam dlink900ap+ verzi C (jedu jako klient v praze centru) a 2.63 firmware furt se restartuje (i nekolikrat do hodiny), s jakym mas softem ten vas? Ze je spolehlivej? :-/

Taky si myslim ze 180st. je moc, uzka by stacila (nase nody nejsou moc "siroce rozlozeny" ) a pak by se to nekde za vockem dostalo nejako AP dozadu....?! repeatr? ale kam s nim? Nevim, kam bych to dala :( Pripade to APcko... nemamp redstavu jak na sebe vzadu v Uhrinevsi kluci videj...

Old Post 02.03.2004 v 18:33
Singa je offline   Click Here to See the Profile for Singa   Find more posts by Singa   Click here to Send Singa a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

Ted mne Příspěvek č. 226 

tak napadlo Co obráceně signál z druhé strany jestli někdo vidí k Alfě do Říčan tak odtamtud zase zpět na THN. Je to jen nápad ale, nebo potom ještě z průhonic? Ale to už je moc hopů.

__________________

Old Post 02.03.2004 v 20:33
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vocko
Newbie

Registrován: 29.01.2003
Příspěvků: 87

...toz tak Příspěvek č. 227 

Abych se si udelal tak nejak jasno... prosim kdyztak mi opravujte

- AP u Blaazna se stavi aby se vytvoril levny pristup na net

- AP u me je celkem zbytecne a tedy by bylo nejlepsi ho rozprodat, pokud se nebude nejak dal rozvije sit CZFREE v Uhrinevsi.
Tzn. dalsi AP, dalsi lidi co jim jde o komunitu a spolecne akce a atd....

AP jsem zakladal proto, abych se vubec nejak dostal na net
...pripada ted mi logicke pokracovat v pokryti Uhrinevsi signalem...
vytvorit alespon jeste jedno AP na druhe strane Uhri a to pak spojit s mym jednak nebude litat prez Uhri nekolik signalu na Blaazna a podle me budou lepsi a stabilnejsi pingy... pomoci te PW 24dB myslim ze by nemel byt problem to prostrilet prez Uhrineves a pokud se tam da taky neco poradneho bude to OK

- pokud si vzpomenete taky jsme puvodne koketovali s myslenkou hodit link prez Ricany... a nemyslim si ze by to bylo marne... dalsi lidi jsou v Kolovratech a i ve zminovanych Petrovicich

- chtel bych tedy vedet, zda az se postavi AP u Blaazna skonci aktivita a opet se to tu ponori do spanku s tim ze budem nakrmeny netem za pusinku a papa lala ENDE ?!?!

- byl bych rad aby jste mi uvedli svuj nazor diky

__________________

... jestlize mi nemas cim rucit, budu ti muset zprerazet obe nohy !!!

Old Post 02.03.2004 v 23:05
vocko je offline   Click Here to See the Profile for vocko   Find more posts by vocko   Click here to Send vocko a Private Message   Click Here to Email vocko     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

connected 4um Příspěvek č. 228 

jsem na 4u Petrovic dostal vynadáno že, tam tahám různé věci které by měli být řešeny v connected foru požádal jsem dnes Fyzika o zařazení do Connected fora v rámci CZFee. Moderátory jsem napsal tyto lidičky:
Měcholupy: Gookin, Raptik, jjwu
Petrovice: Beer666
Uhřiněves: radekter, vočko
Bral jsem to podle toho jak kdo je ve foru dlouho nebo aktivní. Pokud se někdo cítí ukřivděn určitě je možný ho jako moderátora přidat nebo odebrat pokud to nechce.
V podstatě jde o to že, to kopírnu podle Proseka jednotlivé AP si tak budou moci řešit vše sami nebo případně v hromadě se všemi bude to jedno vlákno jako tady ale, jinde tady to zůstane nováčkům. Zároveň bych přestěhoval vše co je tady tam? nebo většinu.

ps singo chceš-li moderovat písni mne na meila nebo icq diky

__________________

Old Post 02.03.2004 v 23:09
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

jo Příspěvek č. 229 

lala taky tinkilinky a pó No ted Vážně co se týká spojení do říčan je to taky možné ale, to jssem tu už psal odtamtud zpět do thn.

__________________

Old Post 02.03.2004 v 23:17
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
radekter
Newbie

Registrován: 27.10.2002
Příspěvků: 56

Příspěvek č. 230 

vysvetlim to jeste jednou a snad uz naposledy:

u Blaazna bude jako antena sito 24db. vysoky zisk a dobra smerovost. sektorovka je zbytecne siroka a ma maly zisk. parabola by mozna sla, ale obavam se ze bude moc uzka, ale mozna ne. je treba to vyzkouset.

AP

bude tam sw AP o tom neni pochyb, ale nez ho nekdo vytvori (skutecne verte, ze povidanim na foru nevznikne), tak pro ucely mereni signalu se tam da hw AP. mel jsem predstavu ze by se to treba mohlo uskutecnit i v utery. cekam na zpravu od Bolena. pokud nekdo mate nejake AP(sw nebo hw) a chcete ho tam dat, mate prostor pro realizaci.

az bude AP, tak se bude resit topologie.

osobne mam ve ctvrtek trochu casu tak kdyz se mi nekdo ozve s APeckem a antenou, tak to tam muzeme namontovat


Old Post 02.03.2004 v 23:54
radekter je offline   Click Here to See the Profile for radekter   Find more posts by radekter   Click here to Send radekter a Private Message   Click Here to Email radekter     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

connected 4um Příspěvek č. 231 

__________________

Old Post 03.03.2004 v 04:05
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
radekter
Newbie

Registrován: 27.10.2002
Příspěvků: 56

Příspěvek č. 232 

ten odkaz mi nejde. je chyba u mne?

Old Post 03.03.2004 v 08:23
radekter je offline   Click Here to See the Profile for radekter   Find more posts by radekter   Click here to Send radekter a Private Message   Click Here to Email radekter     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gookin
Senior Member

Registrován: 18.01.2003
Příspěvků: 517

Příspěvek č. 233 

__________________

Old Post 03.03.2004 v 08:27
Gookin je offline   Click Here to See the Profile for Gookin   Find more posts by Gookin   Click here to Send Gookin a Private Message     Visit Gookin's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
raptik
Junior Member

Registrován: 11.02.2003
Příspěvků: 267

re Příspěvek č. 234 

__________________

Naposledy upravil raptik 03.03.2004 v 16:02

Old Post 03.03.2004 v 09:23
raptik je offline   Click Here to See the Profile for raptik   Find more posts by raptik   Click here to Send raptik a Private Message   Click Here to Email raptik   Visit raptik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
radekter
Newbie

Registrován: 27.10.2002
Příspěvků: 56

Příspěvek č. 235 

no vida!

Old Post 03.03.2004 v 09:28
radekter je offline   Click Here to See the Profile for radekter   Find more posts by radekter   Click here to Send radekter a Private Message   Click Here to Email radekter     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Doc
Senior Member

Registrován: 27.11.2002
Příspěvků: 2331

Re: connected 4um Příspěvek č. 236 

__________________

Naposledy upravil Doc 03.03.2004 v 09:38

Old Post 03.03.2004 v 09:35
Doc je offline   Click Here to See the Profile for Doc   Find more posts by Doc   Click here to Send Doc a Private Message     Visit Doc's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Doc
Senior Member

Registrován: 27.11.2002
Příspěvků: 2331

Re: re Příspěvek č. 237 

Old Post 03.03.2004 v 09:41
Doc je offline   Click Here to See the Profile for Doc   Find more posts by Doc   Click here to Send Doc a Private Message     Visit Doc's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

Přesnější Příspěvek č. 238 

__________________

Old Post 03.03.2004 v 10:26
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sysop
Newbie

Registrován: 12.10.2003
Příspěvků: 11

Příspěvek č. 239 

Old Post 03.03.2004 v 12:30
sysop je offline   Click Here to See the Profile for sysop   Find more posts by sysop   Click here to Send sysop a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jackobb
Newbie

Registrován: 07.03.2003
Příspěvků: 60

Příspěvek č. 240 

Old Post 03.03.2004 v 12:51
jackobb je offline   Click Here to See the Profile for jackobb   Find more posts by jackobb   Click here to Send jackobb a Private Message   Click Here to Email jackobb   Visit jackobb's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:11.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
« 9101112131415161718192021 » 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz