CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Žumpa > Uhříněves
12345678 »
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
radekter
Newbie

Registrován: 27.10.2002
Příspěvků: 56

AP Uhříněves Příspěvek č. 17 

spojení do rican by pochopitelne slo, ale uz je tam na balkone parabola na prosek a vsesmerovka. treti antena by byla trochu moc a stalo by to navic antenu a kartu.
budu to AP pripojovat rovnou na Prosek ke Smillovi.
2 vantomas: v Kolovratech nejsi prvni, bydli tam taky Troon se kterym jsem ve spojeni. napis mi kde presne bydlis a podivej se jestli vidis neco v Uhrinevsi.

pokud se nekdo chcete podilet je potreba: plechova krabice na server. dve wi-fi karty, jedna smerovka a jedna vsesmerovka. anteny se pokusim vyrobit, ale kdyby nekdo mel sito na wi-fi tak by se pouzilo. taky pokud by mel nekdo vyloznik na antenu, tak bude potreba

Radekter

Old Post 05.02.2003 v 23:08
radekter je offline   Click Here to See the Profile for radekter   Find more posts by radekter   Click here to Send radekter a Private Message   Click Here to Email radekter     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vantomas
Junior Member

Registrován: 03.02.2003
Příspěvků: 134

Příspěvek č. 18 

Old Post 06.02.2003 v 16:14
vantomas je offline   Click Here to See the Profile for vantomas   Find more posts by vantomas   Click here to Send vantomas a Private Message   Click Here to Email vantomas   Visit vantomas's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vocko
Newbie

Registrován: 29.01.2003
Příspěvků: 87

Talking Uhri jede na plnej plyn! Příspěvek č. 19 

__________________

... jestlize mi nemas cim rucit, budu ti muset zprerazet obe nohy !!!

Old Post 11.02.2003 v 07:29
vocko je offline   Click Here to See the Profile for vocko   Find more posts by vocko   Click here to Send vocko a Private Message   Click Here to Email vocko     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
StB
Team Leader

Registrován: 05.06.2002
Příspěvků: 221

Re: Uhri jede na plnej plyn! Příspěvek č. 20 

__________________

StB<Standa@Bobřík>

Old Post 11.02.2003 v 11:25
StB je offline   Click Here to See the Profile for StB   Find more posts by StB   Click here to Send StB a Private Message   Click Here to Email StB   Visit StB's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
radekter
Newbie

Registrován: 27.10.2002
Příspěvků: 56

Příspěvek č. 21 

4 Martin Janda: kde presne bydlis? muzes neco investovat do AP?

Old Post 14.02.2003 v 15:02
radekter je offline   Click Here to See the Profile for radekter   Find more posts by radekter   Click here to Send radekter a Private Message   Click Here to Email radekter     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
radekter
Newbie

Registrován: 27.10.2002
Příspěvků: 56

Příspěvek č. 22 

2 stb: tak pry funguje Dubecek, je to pravda? kam je pripojenej? a jak to bezi?

Old Post 16.02.2003 v 23:05
radekter je offline   Click Here to See the Profile for radekter   Find more posts by radekter   Click here to Send radekter a Private Message   Click Here to Email radekter     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jh
Newbie

Registrován: 12.06.2002
Příspěvků: 58

Pripojka Příspěvek č. 23 

To jsem rad, ze se to tu trochu rozproudilo.

Pro zajimavost: Kdesi na namesti bri. Jandusu je PragoNet (T-Systems).
Otazka je, jestli se budou chtit s tak malym
klientem vubec bavit.
Nicmene neni vylouceno, ze se DEUovi podari vyjednat nejakou moznost (zatim s nimi jedna o jine lokalite, ale treba se to casem rozsri i sem.)


To jsem rad, ze se to tu trochu rozproudilo.

Pro zajimavost: Kdesi na namesti bri. Jandusu je PragoNet (T-Systems).
Otazka je, jestli se budou chtit s tak malym
klientem vubec bavit.
Nicmene neni vylouceno, ze se DEUovi podari vyjednat nejakou moznost (zatim s nimi jedna o jine lokalite, ale treba se to casem rozsri i sem.)

Old Post 17.02.2003 v 00:22
jh je offline   Click Here to See the Profile for jh   Find more posts by jh   Click here to Send jh a Private Message   Click Here to Email jh     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jh
Newbie

Registrován: 12.06.2002
Příspěvků: 58

2 stb Příspěvek č. 24 

4 STB
Zdravim, posli mi prosimte emaily na lidi , kteri byly tehdy na tom srazu ronji.
Potrebuji udelat zaklad maillistu a informovat je o vysledcich i moznostech spolupreace s CESNETem a CVUT FEL.
Ted se ma pripravit seznam materialu a veci potrebnych pro vyvoj RONJI a dat informace o tom, kdo vsechno a jak se na vyvoji podili a pripadne jak se bude ucastnit na projektu za podpory uvedenych vedeckych pracovist.
Dik. JH

Old Post 17.02.2003 v 00:32
jh je offline   Click Here to See the Profile for jh   Find more posts by jh   Click here to Send jh a Private Message   Click Here to Email jh     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
radekter
Newbie

Registrován: 27.10.2002
Příspěvků: 56

Příspěvek č. 25 

2 jh: s tim pragonetem je to seriozni info ? kde by mel sidlit ten pragonet??

radekter

Old Post 17.02.2003 v 11:44
radekter je offline   Click Here to See the Profile for radekter   Find more posts by radekter   Click here to Send radekter a Private Message   Click Here to Email radekter     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jackobb
Newbie

Registrován: 07.03.2003
Příspěvků: 60

Nevim Příspěvek č. 26 

fain sem uhřiněvesák každým coulem mám přeheld nad celým uhříněvsem, hlavně výhled
nevim co mě to bdue stát
snad se mám oreientaci v senách AVAYA nebo jiných značek
ale zatim jen chci co nejvíc info co všechno potřebuju abych to spojil s Ap
to je předpokládám vysílač

Old Post 07.03.2003 v 08:02
jackobb je offline   Click Here to See the Profile for jackobb   Find more posts by jackobb   Click here to Send jackobb a Private Message   Click Here to Email jackobb   Visit jackobb's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jackobb
Newbie

Registrován: 07.03.2003
Příspěvků: 60

čekám Příspěvek č. 27 

čekám odpověďi
sem nabuzenej na broadband, tak mě bombardujte jak to vypadá v uhříněvsi s potenciálempopřípadě jeslt iněkdo nepotřebuje pomoct sem vysoko celkem na kopečku a nemám žádnej rušivej element až na zaranej kaštan kterej brzo snad spadne
bydlim an proti výzkumáku na hoře přes přátelství

Old Post 07.03.2003 v 08:04
jackobb je offline   Click Here to See the Profile for jackobb   Find more posts by jackobb   Click here to Send jackobb a Private Message   Click Here to Email jackobb   Visit jackobb's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
radekter
Newbie

Registrován: 27.10.2002
Příspěvků: 56

Příspěvek č. 28 

prave jsem si precetl mail od tebe a odpovedel jsem. nejlepsi bude se potkat osobne a probrat to. jeste ti poslu mobil na sebe tak mi zavolej nebo posli sms. muzu vecer kdykoliv krome ctvrtkuu.

radekter

Old Post 09.03.2003 v 20:27
radekter je offline   Click Here to See the Profile for radekter   Find more posts by radekter   Click here to Send radekter a Private Message   Click Here to Email radekter     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vocko
Newbie

Registrován: 29.01.2003
Příspěvků: 87

Misto kde prebejvam... Příspěvek č. 29 

Zdravicko Uhrinevsaci, do AP bodu rad investuju jen kdyz se dostanu na net. Nachazim se v ulici Bystricna a to az skoro na konci. Fotky se snazim udelat. Ovsem pozor do Uhri by mela zavitat nejaka nova firma, ktera bude sprostredkovavat pristup k tzv. balicku sluzeb: telefon, kabelovk, net ....

Moc zatim nevim,ale penize za pripojeni na net by meli byt okolo 400 stovek s moznosti stahnout 1Giga a 600 za 3Giga.

Pokusim se zjistit vic.

Jinac jestli bude nejakej srazik,tak dejte vedet prosim, urcite prijdu.

Zatim zadarec ...

Ps:...mam doma dve bedny po 486 tak jestli nekdo chcete...

__________________

... jestlize mi nemas cim rucit, budu ti muset zprerazet obe nohy !!!

Old Post 10.03.2003 v 12:11
vocko je offline   Click Here to See the Profile for vocko   Find more posts by vocko   Click here to Send vocko a Private Message   Click Here to Email vocko     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jackobb
Newbie

Registrován: 07.03.2003
Příspěvků: 60

Tak firma na wi-fi Příspěvek č. 30 

hje to SOFTEXGROUP/.cz/

jsou to vyděrači chtěj za instalaci 2k a za zařízení dalších 13k
a je to omezený 3gb což je dost málo za ty prachy

- tak už by to snad chtělo ten sraz ta neděle vypadá lákavě

RADEKTER
JACKOBB
kdo další přbude

Old Post 12.03.2003 v 11:16
jackobb je offline   Click Here to See the Profile for jackobb   Find more posts by jackobb   Click here to Send jackobb a Private Message   Click Here to Email jackobb   Visit jackobb's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vocko
Newbie

Registrován: 29.01.2003
Příspěvků: 87

Srazik Příspěvek č. 31 

Nedele 18:30 Orange Bar ... budu tam amigos...
jo jaky tam maj ceny?

A doufam,ze maj dobry pifco

Zdur parbe Kur

__________________

... jestlize mi nemas cim rucit, budu ti muset zprerazet obe nohy !!!

Old Post 12.03.2003 v 15:01
vocko je offline   Click Here to See the Profile for vocko   Find more posts by vocko   Click here to Send vocko a Private Message   Click Here to Email vocko     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jackobb
Newbie

Registrován: 07.03.2003
Příspěvků: 60

Příspěvek č. 32 

ses na meskalinu ne chlape
oki Orange bar platí
zatim sme tři.. sand dotáhnu dalších pár lidí / v záloze zatím dva, ovšem zatím nemám souhlas a ejden z nich zatím ještě není přistěhovanej zpátky /

Old Post 12.03.2003 v 15:06
jackobb je offline   Click Here to See the Profile for jackobb   Find more posts by jackobb   Click here to Send jackobb a Private Message   Click Here to Email jackobb   Visit jackobb's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:17.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
12345678 » 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz