CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Žumpa > Uhříněves
1234567891011 »
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
ziravina
Newbie

Registrován: 14.05.2003
Příspěvků: 5

Re: scan AP z Kolovrat Příspěvek č. 65 

Old Post 27.05.2003 v 08:02
ziravina je offline   Click Here to See the Profile for ziravina   Find more posts by ziravina   Click here to Send ziravina a Private Message   Click Here to Email ziravina     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ziravina
Newbie

Registrován: 14.05.2003
Příspěvků: 5

Je to ale daleko.. Příspěvek č. 66 

cca 5.8 Km

Old Post 27.05.2003 v 08:09
ziravina je offline   Click Here to See the Profile for ziravina   Find more posts by ziravina   Click here to Send ziravina a Private Message   Click Here to Email ziravina     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vocko
Newbie

Registrován: 29.01.2003
Příspěvků: 87

...takze... Příspěvek č. 67 

Huuuuuuuuuuu ..... jak to jinac vypada s tim chlapkem z panelaku?
Uz k vuly te pitome skole bych ho potreboval.
Pry u nas budou delat cele nove site, no jo ale az rozkopou Frantu Divise a to bude az za dlouho ..... ACH JO!

__________________

... jestlize mi nemas cim rucit, budu ti muset zprerazet obe nohy !!!

Old Post 27.05.2003 v 13:36
vocko je offline   Click Here to See the Profile for vocko   Find more posts by vocko   Click here to Send vocko a Private Message   Click Here to Email vocko     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
soucekp
Newbie

Registrován: 16.12.2002
Příspěvků: 1

Příspěvek č. 68 

__________________

Petr Soucek

Old Post 17.06.2003 v 22:36
soucekp je offline   Click Here to See the Profile for soucekp   Find more posts by soucekp   Click here to Send soucekp a Private Message   Click Here to Email soucekp   Visit soucekp's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jackobb
Newbie

Registrován: 07.03.2003
Příspěvků: 60

Příspěvek č. 69 

28 tisíc je zatraceně moc
jestli bych ti mhol doporučit docela levné řešení je wifi přes TELE2
zdarma ti změří signál
a cena je za 192/64 1850 s dph
+ 3k za instalaci antény a 3k vratná záloha

Old Post 18.06.2003 v 18:23
jackobb je offline   Click Here to See the Profile for jackobb   Find more posts by jackobb   Click here to Send jackobb a Private Message   Click Here to Email jackobb   Visit jackobb's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vantomas
Junior Member

Registrován: 03.02.2003
Příspěvků: 134

Příspěvek č. 70 

Deje se tu neco? Udelal jsem vam mapu. je v BMP tak si ji ulozte na disk udelejte do ni puntik a pak ji zase uploadnete. .
Jinak jestli tam udelate APcko a byl by u me prijem signalu tak bych se celekm rad pripojil. A pokud by na me byl primy vyhled tak mi jako levnejsi reseni pripada RONJA kterou bych si i sam vyrobil.
dik

Naposledy upravil vantomas 08.11.2003 v 10:38

Old Post 18.07.2003 v 20:42
vantomas je offline   Click Here to See the Profile for vantomas   Find more posts by vantomas   Click here to Send vantomas a Private Message   Click Here to Email vantomas   Visit vantomas's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
servisl
Newbie

Registrován: 18.05.2003
Příspěvků: 4

Příspěvek č. 71 

Ahoj!
Takze moje poloha je v mape s napisem Servisl. Je to v ulici U Nadymace. Snad se to trochu hne kupredu.
Ahoj.
Rosta

Old Post 24.07.2003 v 09:29
servisl je offline   Click Here to See the Profile for servisl   Find more posts by servisl         Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
servisl
Newbie

Registrován: 18.05.2003
Příspěvků: 4

Moje poloha Příspěvek č. 72


Ulice U Nadymace.
Ahoj.
Rosta

Old Post 02.08.2003 v 14:35
servisl je offline Click Here to See the Profile for servisl Find more posts by servisl Upravit/Smazat Příspěvek Odpovědět s Citací
vocko
Newbie

Registrován: 29.01.2003
Příspěvků: 87

Zdravicko vsem ... Příspěvek č. 73 

Mam par informaci ... znate Rychety centrum? Tak tam by mel vyrust stozar. Nebude problem domluvit se s majitelem o umisteni anteny a AP bodu.

Jinac jsem se rozhodl, ze prozatim se vrhnu do budovani alespon mistni site a tak schanim lidi co by do toho sli taky.Alespon na zapareni games.

Taky bych prosil, aby se mi radne ohlasili lidicky, kteri pujdou do wifi v Uhri a dame srazik.

Zda se mi,ze to tu kapku zamrzlo .... .....

__________________

... jestlize mi nemas cim rucit, budu ti muset zprerazet obe nohy !!!

Old Post 31.08.2003 v 18:13
vocko je offline   Click Here to See the Profile for vocko   Find more posts by vocko   Click here to Send vocko a Private Message   Click Here to Email vocko     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
servisl
Newbie

Registrován: 18.05.2003
Příspěvků: 4

Pro Vocko Příspěvek č. 74 

ahoj.
Mam zajem se podilet pokud se to nejak hne.

Ahoj

Rosta

Old Post 31.08.2003 v 18:21
servisl je offline   Click Here to See the Profile for servisl   Find more posts by servisl         Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vocko
Newbie

Registrován: 29.01.2003
Příspěvků: 87

posli mi svuj mejlik Příspěvek č. 75 

__________________

... jestlize mi nemas cim rucit, budu ti muset zprerazet obe nohy !!!

Old Post 31.08.2003 v 18:49
vocko je offline   Click Here to See the Profile for vocko   Find more posts by vocko   Click here to Send vocko a Private Message   Click Here to Email vocko     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wachy
Newbie

Registrován: 01.09.2003
Příspěvků: 1

Příspěvek č. 76 

taky bych měl zájem. Ulice Lnářská a Jana Srby

Old Post 01.09.2003 v 14:54
wachy je offline   Click Here to See the Profile for wachy   Find more posts by wachy   Click here to Send wachy a Private Message   Click Here to Email wachy     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vocko
Newbie

Registrován: 29.01.2003
Příspěvků: 87

Pro ty co sem obcas jeste juknou... Příspěvek č. 77 

Tak jsem konecne neco udelal a mam ted doma dve anteny(vsesmerovku a plechovku) nevim jak to bude fachat a jestli to k necemu bude.

Pristi tejden kupuju kartu a budu se to snazit rozhejbat.

Jestli budete nekdo z Uhri mit zajem, rad vam poradim se stavbou anteny.... rekneme za pivko.

At se to zacne hejbat himbajz!

__________________

... jestlize mi nemas cim rucit, budu ti muset zprerazet obe nohy !!!

Old Post 08.11.2003 v 10:24
vocko je offline   Click Here to See the Profile for vocko   Find more posts by vocko   Click here to Send vocko a Private Message   Click Here to Email vocko     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vantomas
Junior Member

Registrován: 03.02.2003
Příspěvků: 134

Příspěvek č. 78 

2vocko: jestli na tebe uvidim z KOlovrat, tak do toho pudu s tebou.

Old Post 08.11.2003 v 10:37
vantomas je offline   Click Here to See the Profile for vantomas   Find more posts by vantomas   Click here to Send vantomas a Private Message   Click Here to Email vantomas   Visit vantomas's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bolen
Newbie

Registrován: 12.10.2003
Příspěvků: 15

Pripojen do CZFree Příspěvek č. 79 

Old Post 08.11.2003 v 16:27
bolen je offline   Click Here to See the Profile for bolen   Find more posts by bolen   Click here to Send bolen a Private Message   Click Here to Email bolen     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vantomas
Junior Member

Registrován: 03.02.2003
Příspěvků: 134

Příspěvek č. 80 

to jako chces rict ze v uhrinevsi je CZFree.NET a nikdo o tom nevi ???!!!!

Old Post 08.11.2003 v 16:38
vantomas je offline   Click Here to See the Profile for vantomas   Find more posts by vantomas   Click here to Send vantomas a Private Message   Click Here to Email vantomas   Visit vantomas's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:27.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
1234567891011 » 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz