CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Připojení > Třebíč
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
Matyou
Newbie

Registrován: 02.11.2002
Příspěvků: 1

Příspěvek č. 1 

Ahoj lidi
Jsem z okolí Třebíče tj.Zašovice,zatím jsem nikoho v okolí nenašel,pokud je někdo z tohoto okolí tak mi prosím dejte vědět.

Dík Matyou

Old Post 02.11.2002 v 14:28
Matyou je offline   Click Here to See the Profile for Matyou   Find more posts by Matyou   Click here to Send Matyou a Private Message   Click Here to Email Matyou     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blackdot
Newbie

Registrován: 19.11.2002
Příspěvků: 8

Modlim se k vam Příspěvek č. 2 

Udelejte nekdo neco s třebíčí. A? to není taková díra jak vypada a nabidněte nejaky HotSpot

Old Post 19.11.2002 v 23:51
blackdot je offline   Click Here to See the Profile for blackdot   Find more posts by blackdot   Click here to Send blackdot a Private Message   Click Here to Email blackdot     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Majklos
Newbie

Registrován: 25.01.2003
Příspěvků: 19

Příspěvek č. 3 

Old Post 26.01.2003 v 00:03
Majklos je offline   Click Here to See the Profile for Majklos   Find more posts by Majklos   Click here to Send Majklos a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Majklos
Newbie

Registrován: 25.01.2003
Příspěvků: 19

Re: Modlim se k vam Příspěvek č. 4 

Old Post 26.01.2003 v 00:53
Majklos je offline   Click Here to See the Profile for Majklos   Find more posts by Majklos   Click here to Send Majklos a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Majklos
Newbie

Registrován: 25.01.2003
Příspěvků: 19

Zašovice Příspěvek č. 5 

Tak jsem se pres Zasovice motal a nevypada to na Kobyli hlavu nadejne. Zajimave ale je, ze by mohlo byt z nejakeho baraku na severo-vychodnim konci videt na sypku v Krahulove, coz by byla asi ta nejrozumnejsi varianta. V podstate na puli cesty do Trebice a jak jsem se dival, tak tam na ni neni zatim zadny antenni system.
Je otazka domluvy a dostani se tam. Da se ocekavat znacna nevole k radiovym zarizenim, v podstate velmi blizko vybusnemu prostredi. Take je nutno pocitat s tim, ze v pripade valecneho konfliktu bude tento objekt velmi brzo cilem utoku, coz bude mit nepriznivy vliv na linku. :-)

Old Post 02.02.2003 v 21:09
Majklos je offline   Click Here to See the Profile for Majklos   Find more posts by Majklos   Click here to Send Majklos a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jahuu
Newbie

Registrován: 19.02.2003
Příspěvků: 1

Thumbs up Zdar Matyou Příspěvek č. 6 

Zdar Matyou, s tou sítí by se fakt mělo něco udělat... Jahuu

Old Post 19.02.2003 v 18:20
jahuu je offline   Click Here to See the Profile for jahuu   Find more posts by jahuu   Click here to Send jahuu a Private Message   Click Here to Email jahuu   Visit jahuu's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JoseS
Newbie

Registrován: 16.10.2003
Příspěvků: 14

Příspěvek č. 7 

Jojo, kdyby byl naky AP na silech v krahulove, to bych si nechal libit...

Old Post 17.10.2003 v 14:20
JoseS je offline   Click Here to See the Profile for JoseS   Find more posts by JoseS   Click here to Send JoseS a Private Message   Click Here to Email JoseS     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Majklos
Newbie

Registrován: 25.01.2003
Příspěvků: 19

Příspěvek č. 8 

Old Post 17.10.2003 v 14:35
Majklos je offline   Click Here to See the Profile for Majklos   Find more posts by Majklos   Click here to Send Majklos a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JoseS
Newbie

Registrován: 16.10.2003
Příspěvků: 14

... Příspěvek č. 9 

Jo ale kdyby bylo neco free...

Old Post 17.10.2003 v 15:25
JoseS je offline   Click Here to See the Profile for JoseS   Find more posts by JoseS   Click here to Send JoseS a Private Message   Click Here to Email JoseS     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
joshik
Newbie

Registrován: 30.08.2002
Příspěvků: 2

Příspěvek č. 10 

Jak to v trebici vlastne s freenetem vypada. Rekl bych ze v ty dire uz neni ani moc lidi co by neco podobneho delali.
Ja tam mel tyhle plany uz v 98 roce. Chtel jsem tenkrat propojit par baraku pomoci LAN. Bohuzel na ustredi telekomu (tenkrat jeste monopolnim) se tvarili tak ze by to chtelo nakej peniz a pak bych mohl dostat povoleni. Navic jsem si musel s projektem zajit nejprve na mestsky urad. Tam mi rekli ze musim nejdrive na telecom pro povoleni a tvarili se jako by to ehm neco chtelo... no podmazavat se mi moc nechtelo tak sem se na to vysral.

Navic jsem slysel ze se Trebic nejak vylidnuje. Teda ze vsicni schopni zdrhaji za lepsi vejplatou jinam. (no ja to udelal uz pred par lety)

Myslim ze by neco takoveho bylo ted s Ronjou a WiFi realizovatelne. To ze je Trebic kopcovita by mozna mohla byt i trochu vyhoda.
Ma nekdo nejaky navrh?

Old Post 31.10.2003 v 08:00
joshik je offline   Click Here to See the Profile for joshik   Find more posts by joshik     Click Here to Email joshik     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:06.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz