CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Klubovna > Identifikace zachycenych SSID
12
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
Fredy
Newbie

Registrován: 21.09.2002
Příspěvků: 17

Identifikace zachycenych SSID Příspěvek č. 1 

Zdravim, potreboval bych porad kde a jak se nejlepe da zjistit komu patri AP, ktere jsem odchytil antenou.

__________________

Fredy Crueger

Old Post 14.11.2004 v 18:36
Fredy je offline   Click Here to See the Profile for Fredy   Find more posts by Fredy   Click here to Send Fredy a Private Message   Click Here to Email Fredy     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fredy
Newbie

Registrován: 21.09.2002
Příspěvků: 17

Příspěvek č. 2 

__________________

Fredy Crueger

Old Post 14.11.2004 v 18:43
Fredy je offline   Click Here to See the Profile for Fredy   Find more posts by Fredy   Click here to Send Fredy a Private Message   Click Here to Email Fredy     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cipis
Senior Member

Registrován: 23.01.2003
Příspěvků: 4997

Příspěvek č. 3 

Old Post 14.11.2004 v 21:33
cipis je offline   Click Here to See the Profile for cipis   Find more posts by cipis   Click here to Send cipis a Private Message   Click Here to Email cipis   Visit cipis's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ptak
Team Leader
zastupce cloudu 10.27


Registrován: 17.09.2002
Příspěvků: 755

Team Member: ADMIN

User is Mapper

Příspěvek č. 4 

KOHOBU je casablance a ten zbytek muze bejt cokoliv. Pokud ssid neobsahuje informacei ci je tak neni rozumna sance jak dohledat majitele.

__________________

Old Post 14.11.2004 v 22:12
ptak je offline   Click Here to See the Profile for ptak   Find more posts by ptak       Visit ptak's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fredy
Newbie

Registrován: 21.09.2002
Příspěvků: 17

Příspěvek č. 5 

Netusim, zda NetStumbler chyta i klienty, videl jsem ho prakticky dnes poprve. Faktem je, ze jsou tam i body bez uplne identifikace, nebo i bod pojmenovanej jako "kbely" (cast prahy, kde bydlim), docela se mi nezda, ze by takhle nekdo pojmenoval AP.

Abych behal po okoli s antenou to fakt asi ne. Nehlede na to, ze sem to chytil az ze strechy, takze z ulice asi nehrozi.

2 ptak: Nevim zda ses jen upsal, je to KAHOBU, nikoliv KOHOBU. Podle webu casablancy, maji nody pojmenovany "casablanca, casablancaJV, casablancaSZ", takze to vazne asi nebude ono... Faktem je, ze tohle nebude klient urcite, protoze znamej ze svy lokality to taky chytil, ale s jinym cislem nakonci.

__________________

Fredy Crueger

Old Post 14.11.2004 v 22:22
Fredy je offline   Click Here to See the Profile for Fredy   Find more posts by Fredy   Click here to Send Fredy a Private Message   Click Here to Email Fredy     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ptak
Team Leader
zastupce cloudu 10.27


Registrován: 17.09.2002
Příspěvků: 755

Team Member: ADMIN

User is Mapper

Příspěvek č. 6 

ver mi casablanca ma svoje APcka pojmenovany KAHOBUxxx mozna ze jeste jedou par hotspotu co se menujou jinak, ale svoje trvaly klienty maj na tehlech.

__________________

Old Post 14.11.2004 v 22:28
ptak je offline   Click Here to See the Profile for ptak   Find more posts by ptak       Visit ptak's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fredy
Newbie

Registrován: 21.09.2002
Příspěvků: 17

Příspěvek č. 7 

Mimochodem, neda se i nejaky dalsi info zjistit z ty MAC adresy ? Nejsem v tomhle jeste zase tak zbehlej...

Dost by me zajimalo co je to LIVE_Wifi, je to relativne zajimave pojmenovany a chytil jsem to s celkovym SNR na 19 (s 12 dBi antenou). Je to na dvou kanalech, na Edimaxu a je tam WEP.

__________________

Fredy Crueger

Old Post 14.11.2004 v 22:31
Fredy je offline   Click Here to See the Profile for Fredy   Find more posts by Fredy   Click here to Send Fredy a Private Message   Click Here to Email Fredy     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fredy
Newbie

Registrován: 21.09.2002
Příspěvků: 17

Příspěvek č. 8 

__________________

Fredy Crueger

Old Post 14.11.2004 v 22:33
Fredy je offline   Click Here to See the Profile for Fredy   Find more posts by Fredy   Click here to Send Fredy a Private Message   Click Here to Email Fredy     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Slim
Junior Member

Registrován: 18.02.2003
Příspěvků: 181

Příspěvek č. 9 

Old Post 15.11.2004 v 06:56
Slim je offline   Click Here to See the Profile for Slim   Find more posts by Slim   Click here to Send Slim a Private Message   Click Here to Email Slim     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oook
Senior Member

Registrován: 28.06.2002
Příspěvků: 2325

Příspěvek č. 10 

Old Post 15.11.2004 v 08:03
oook je offline   Click Here to See the Profile for oook   Find more posts by oook   Click here to Send oook a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lazna
Senior Member

Registrován: 29.10.2002
Příspěvků: 2614

User is Mapper

Příspěvek č. 11 

Mimochodem, uz nekdo s jistotou vi, komu patri APcka s oznacenim SITxx. Sveho casu jich bylo po cele praze spousta, ted se mi zda, ze pomalu ubyvaji...

L.

__________________

Old Post 15.11.2004 v 09:55
lazna je offline   Click Here to See the Profile for lazna   Find more posts by lazna   Click here to Send lazna a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Collector
Newbie

Registrován: 28.03.2004
Příspěvků: 18

drtinova2.czfree.net Příspěvek č. 12 

Ahoj. Jsem (byl) připojenej na AP kyklop, ale tak před 14 dněma se zhoršil signál (SNR z 43 na 23) a pomalu se ani na AP nepřipojim. U mě je to v poho, anténu mám v bytě před oknem a vše překontroloval. Ale objevil se novej vysílač s SSID drtinova2.czfree.net Zkoušel jsem kontaktovat majitele AP kyklop, jestli neví, kdo by to mohl být, ale nějak se neozývá. Kdyby někdo věděl, kdo to je, tak pls dejte vědět. Dík

Old Post 15.11.2004 v 11:03
Collector je offline   Click Here to See the Profile for Collector   Find more posts by Collector   Click here to Send Collector a Private Message   Click Here to Email Collector     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
spasitel
Newbie

Registrován: 13.02.2003
Příspěvků: 86

Příspěvek č. 13 

Old Post 15.11.2004 v 14:24
spasitel je offline   Click Here to See the Profile for spasitel   Find more posts by spasitel   Click here to Send spasitel a Private Message   Click Here to Email spasitel     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CoBool
Junior Member

Registrován: 18.09.2002
Příspěvků: 143

Příspěvek č. 14 

Old Post 15.11.2004 v 15:51
CoBool je offline   Click Here to See the Profile for CoBool   Find more posts by CoBool   Click here to Send CoBool a Private Message   Click Here to Email CoBool   Visit CoBool's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Doc
Senior Member

Registrován: 27.11.2002
Příspěvků: 2331

Příspěvek č. 15 

btw: nevíte provozovatele "SITONE" (nebo to možná je SITEONE) ten signál je šíleně silný (asi -53dbm) na kanále 2 kousek od nodu Ima a ruší to příjem
z AP Javor

__________________

Old Post 15.11.2004 v 17:35
Doc je offline   Click Here to See the Profile for Doc   Find more posts by Doc   Click here to Send Doc a Private Message     Visit Doc's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DRAK2000
Newbie

Registrován: 27.01.2004
Příspěvků: 6

SSID mnoha tváří Příspěvek č. 16 

Ahoj,
svého času jsem byl připojen přes AP Cerneho cca 600m, ale to už je bohužel minulost. Nyní se objevilo mnoho známých i neznámých vysílačů-např. CZFree.Net.sntop.j, net_Duo, ZMNET-cz2 a jiné, které mě pravděpodobně odřízly od signálu. Jsem hold na malém paneláku a tak si nemohu moc vybírat. Asi skončím u metalu.

Old Post 15.11.2004 v 21:39
DRAK2000 je offline   Click Here to See the Profile for DRAK2000   Find more posts by DRAK2000   Click here to Send DRAK2000 a Private Message   Click Here to Email DRAK2000     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:56.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
12  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz