CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Střední Čechy > Nymburk a okolí
123456
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
hufnagl
Newbie

Registrován: 29.05.2003
Příspěvků: 33

Příspěvek č. 33 

Tak to jsme asi druhý. O ten Oskořínek se začnu zajímat. Odkud by se bral ten přístup k netu?

Old Post 04.07.2003 v 17:23
hufnagl je offline   Click Here to See the Profile for hufnagl   Find more posts by hufnagl   Click here to Send hufnagl a Private Message   Click Here to Email hufnagl     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
amiandrew
Newbie

Registrován: 27.06.2002
Příspěvků: 73

Příspěvek č. 34 

Cau lidi,
nejsem sice z Nymburku ( ze, Kammo ;-) ), ale rad vam s tim pomuzu.
Neni uplne nezbytne mit AP nekde vysoko. Sit muze byt vystavena jako prstenec, ne nutne jako hvezdice.
V prve rade se zkuste nejak lokalizovat (tj. poslat mapu s co mozna nejpresnejsim umistenim).
Pak vyvstane otazka, kdo by chtel mit doma APcko, coz znamena, ze se o nej bude starat v dobach zlych a temnych.
Pokud budou potreba anteny, mohu dodat (profi home made quad :-), plechovkove trychtyre, atd... ).
... s chuti do toho ...
AndreW

__________________

Ondrej "AndreW" Zima

Old Post 04.07.2003 v 22:55
amiandrew je offline   Click Here to See the Profile for amiandrew   Find more posts by amiandrew   Click here to Send amiandrew a Private Message   Click Here to Email amiandrew   Visit amiandrew's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hufnagl
Newbie

Registrován: 29.05.2003
Příspěvků: 33

připojení Příspěvek č. 35 

Bydlím v Bobnicích a mám výhled na severní část NB, jsem ochoten dát na střechu anténu a "zářit" na NB, ale nevím odkud vzít konektivitu, tak pomožte.

Old Post 05.07.2003 v 12:31
hufnagl je offline   Click Here to See the Profile for hufnagl   Find more posts by hufnagl   Click here to Send hufnagl a Private Message   Click Here to Email hufnagl     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hufnagl
Newbie

Registrován: 29.05.2003
Příspěvků: 33

připojení Příspěvek č. 36 

Tak jste všichni nějak usnuli, co? Tady je teda mrtvo.

Old Post 10.07.2003 v 20:09
hufnagl je offline   Click Here to See the Profile for hufnagl   Find more posts by hufnagl   Click here to Send hufnagl a Private Message   Click Here to Email hufnagl     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
amiandrew
Newbie

Registrován: 27.06.2002
Příspěvků: 73

Příspěvek č. 37 

Ja se vam o to starat nebudu. Ja sem spokojeny s tim, jak mi to funguje. Ale myslel jsem, ze i VY byste chteli mit lokalni rychlo sit na sdileni dat popr. nejake ty sitove gamesky a nesmim opomenout internet. Ale asi to zas tak moc nechcete.

__________________

Ondrej "AndreW" Zima

Old Post 10.07.2003 v 20:34
amiandrew je offline   Click Here to See the Profile for amiandrew   Find more posts by amiandrew   Click here to Send amiandrew a Private Message   Click Here to Email amiandrew   Visit amiandrew's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hufnagl
Newbie

Registrován: 29.05.2003
Příspěvků: 33

máš pravdu Příspěvek č. 38 

Máš pravdu je to tu samej bulík, nic nedělat, aby mu to spadlo rovnou do klína a ještě zadarmo.

Old Post 10.07.2003 v 20:52
hufnagl je offline   Click Here to See the Profile for hufnagl   Find more posts by hufnagl   Click here to Send hufnagl a Private Message   Click Here to Email hufnagl     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bullet
Newbie

Registrován: 30.06.2003
Příspěvků: 6

Re: máš pravdu Příspěvek č. 39 

Old Post 11.07.2003 v 13:20
bullet je offline   Click Here to See the Profile for bullet   Find more posts by bullet   Click here to Send bullet a Private Message   Click Here to Email bullet     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
amiandrew
Newbie

Registrován: 27.06.2002
Příspěvků: 73

Příspěvek č. 40 

Co kdybyste treba poslali presne umisteni tech nodu, ktere se budou chtit pripojit? Stahnete si kousky map z mapy.seznam.cz nebo mapy.atlas.cz, zakreslete a treba mi to poslete. Pak se uvidi.

__________________

Ondrej "AndreW" Zima

Old Post 11.07.2003 v 13:36
amiandrew je offline   Click Here to See the Profile for amiandrew   Find more posts by amiandrew   Click here to Send amiandrew a Private Message   Click Here to Email amiandrew   Visit amiandrew's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hufnagl
Newbie

Registrován: 29.05.2003
Příspěvků: 33

Unhappy Re: Re: máš pravdu Příspěvek č. 41 

Taky jo, pujdu do MIRnetu, protože tady se stejně nic dít nebude.

Naposledy upravil hufnagl 11.07.2003 v 17:33

Old Post 11.07.2003 v 17:20
hufnagl je offline   Click Here to See the Profile for hufnagl   Find more posts by hufnagl   Click here to Send hufnagl a Private Message   Click Here to Email hufnagl     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
johnnys
Newbie

Registrován: 20.04.2003
Příspěvků: 19

!! RETURN !! Příspěvek č. 42 

Zdravim vsechny.
Ted jsem byl pres mesic mimo, takze jsem nemohl pro nasi wifi udelat ani to nejmensi, nicmene bych to chtel napravit a vsechno rozjet tak jak to bylo planovano. Sice mame velkou prodlevu oproti puvodnimu terminu, nicmene spoluprace s ostatnimi je tu stale a ja potrebuji jen kapital a dost znalych lidi, coz bych mel mit jeste z puvodniho terminu k dispozici. Mrzi me jak se tady o tom projektu pise i kdyz vim, ze je to i moje chyba, ale byl jsem ted opravdu mimo civilizaci a o internetu jsem si mohl nechat jen zdat.. Opravdu ale neslo o zadny spatny vtip a o probihajici domluve o APcku na panelaku vas budu kazdy den informovat!
S pozdravem Johnnys

Old Post 04.08.2003 v 07:36
johnnys je offline   Click Here to See the Profile for johnnys   Find more posts by johnnys   Click here to Send johnnys a Private Message   Click Here to Email johnnys   Visit johnnys's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hufnagl
Newbie

Registrován: 29.05.2003
Příspěvků: 33

prosté tlachání Příspěvek č. 43 

Tak bych řekl, že jsi se zase ukecnul, dneska jsi nás neinformoval. Nebo jsi se snad spletl a nebo jsi chtěl napsat jednou za dva měsíce něco napíšu? LICA docela zlevnila a bylo by načase něco zrealizovat. Zatím proháním eurotel danta nonstop.

Old Post 05.08.2003 v 19:25
hufnagl je offline   Click Here to See the Profile for hufnagl   Find more posts by hufnagl   Click here to Send hufnagl a Private Message   Click Here to Email hufnagl     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
majklovec
zastupce cloudu 10.93

Registrován: 18.09.2002
Příspěvků: 481

prudic Příspěvek č. 44 

Takovyho prudice jako ses ty Hufnagle bych do site radeji ani nepripojoval. To ses velkej bouchac, ze jedes pres GPRS. Proc jsi nezacal stavet sit?

Pises, ze je na case zacit realizovat, tak zacni u sebe. Nebo cekas, az ti nekdo rekne abys zacal?

Dohodnul si cenu s Licou? Vymyslel si jak se na ne pripojite?

Naposledy upravil majklovec 05.08.2003 v 20:14

Old Post 05.08.2003 v 20:11
majklovec je offline   Click Here to See the Profile for majklovec   Find more posts by majklovec   Click here to Send majklovec a Private Message     Visit majklovec's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hufnagl
Newbie

Registrován: 29.05.2003
Příspěvků: 33

pripojení Příspěvek č. 45 

Já myslím, že tu začal někdo přede mnou hovořit o stavbě sítě a ve finále dva měsíce nereagoval na příspěvky. Nechci si na nic hrát, ale v současné době to pro mne bylo nejlepší východisko být online připojen. Pokud výstavba bude pokračovat tímto tempem, tak dříve bude na Nymbursku ADSL než celá WIFI sí? a pak není o čem.

Old Post 05.08.2003 v 20:18
hufnagl je offline   Click Here to See the Profile for hufnagl   Find more posts by hufnagl   Click here to Send hufnagl a Private Message   Click Here to Email hufnagl     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hufnagl
Newbie

Registrován: 29.05.2003
Příspěvků: 33

pripojení Příspěvek č. 46 

Jinak napiš, co ty si dohodl, udělal apod., aby si se mohl do mně navážet!

Old Post 05.08.2003 v 20:19
hufnagl je offline   Click Here to See the Profile for hufnagl   Find more posts by hufnagl   Click here to Send hufnagl a Private Message   Click Here to Email hufnagl     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
johnnys
Newbie

Registrován: 20.04.2003
Příspěvků: 19

Tak už k věci... Příspěvek č. 47 

Jen bych chtěl dodat takovou poznámku, že lidi u Nymburka asi jen tak do ADSL nepudou, protože Telecom zase začal zhoršovat podmínky a všichni nadávají a ustupují od smlouvy. Chcete vědět jak to teda probíhá??? Dobrá... tedy mám dobré slovo u firmy Lica, že bychom mohli být s naší sektorovkou, možná pak i s ješt+ jednou anténou u jejich vysílače na tom paneláku (samozřejmě s jinou polarizací, kvůli rušení) a nemuseli bychom platit těch 100.000,- jak tady někdo psal... dále mám k dispozici odborníka na Unixové routery (který už mám připravený) s mnohaletou zkušeností v tomto oboru a dále také v neposlední řadě v blízkém kruhu známých znalé odborníky na mikrovlnné technologie Breeze, LinkSys a Orinoco. Co je však skutečnou brzdou tohoto projektu je čas! Pokud máte zájem čímkoliv přispět a ne jen čekat kdy už to bude hotový a kdy se můžu připojit, můžeme se přespříští týden sejít, plánovat a potom ihned začít s realizací. Každý by si mohl myslet, že o prázdninách je na všechno času dost, ale musíme si uvědomit, že se normálně pracuje a také jsou dovolené, brigády atd.

Old Post 06.08.2003 v 07:50
johnnys je offline   Click Here to See the Profile for johnnys   Find more posts by johnnys   Click here to Send johnnys a Private Message   Click Here to Email johnnys   Visit johnnys's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hufnagl
Newbie

Registrován: 29.05.2003
Příspěvků: 33

pripojení Příspěvek č. 48 

Jo to bych viděl jako schůdné řešení. Dej tedy nějaký termín, aby se na to všichni mohli připravit a sejdeme se. Já jsem pro.

Old Post 06.08.2003 v 17:57
hufnagl je offline   Click Here to See the Profile for hufnagl   Find more posts by hufnagl   Click here to Send hufnagl a Private Message   Click Here to Email hufnagl     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:11.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
123456  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz