CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Praha 5 > Chuchle, Lahovice a okolí
123
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
lokator
Newbie

Registrován: 05.11.2002
Příspěvků: 2

Příspěvek č. 1 

Ahoj, rad bych se pripojil a pripadne po domluve a prispeni na naklady sprovoznil i pripojny bod. bydlim ve velke chuchly, ulice Pod Akaty. Z okna vidim primo na modrany.Pokud je nejaka moznost, budu rad kdyz mi napisete

__________________

--LOKI--

Old Post 05.11.2002 v 12:00
lokator je offline   Click Here to See the Profile for lokator   Find more posts by lokator   Click here to Send lokator a Private Message   Click Here to Email lokator     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
haken
Newbie

Registrován: 15.12.2002
Příspěvků: 3

Příspěvek č. 2 

Zdravim, taky bydlim, resp. budu bydlet, ve Velke Chuchli, ulice Pod Akaty :-))
Vidim na cele Modrany, pravdepodobne na AP "MAP-01 Modřany".

Na stránkách tohoto projektu jsem poprvé, ale kdyby se nabízela možnost rozumného připojení v této lokalitě, tak proč ne...

Robert Hajen

Old Post 15.12.2002 v 12:55
haken je offline   Click Here to See the Profile for haken   Find more posts by haken   Click here to Send haken a Private Message   Click Here to Email haken   Visit haken's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ninja
Senior Member

Registrován: 30.10.2002
Příspěvků: 537

2 lokator Příspěvek č. 3 

ehm, Velka, ani Mala Chuchle neni Praha 6!!!

Old Post 15.12.2002 v 15:54
ninja je offline   Click Here to See the Profile for ninja   Find more posts by ninja   Click here to Send ninja a Private Message   Click Here to Email ninja   Visit ninja's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
haken
Newbie

Registrován: 15.12.2002
Příspěvků: 3

Příspěvek č. 4 

Zřejmě vypadla lokátorovi jednička, je to správní obvod Praha 16.

Old Post 15.12.2002 v 15:59
haken je offline   Click Here to See the Profile for haken   Find more posts by haken   Click here to Send haken a Private Message   Click Here to Email haken   Visit haken's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lokator
Newbie

Registrován: 05.11.2002
Příspěvků: 2

praha 6 Příspěvek č. 5 

na adrese se pise praha 6 , tak kdo se v tom ma vyznat

nicmene situace je takova, ze uz sem pripojeny na map01, v budoucnu muzeme sprovoznit ap, pokud to bude k necemu dobre )

__________________

--LOKI--

Old Post 16.12.2002 v 11:49
lokator je offline   Click Here to See the Profile for lokator   Find more posts by lokator   Click here to Send lokator a Private Message   Click Here to Email lokator     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Huger
Newbie

Registrován: 22.01.2003
Příspěvků: 1

chuchle K Vapence Příspěvek č. 6 

Cao chuchelaci,

mel bych zajem chytat net v ulici K Vapence. Uvitam jakoukoliv pomoc, technice vubec nerozumim. Co se nejak domluvit na postupu jak to u nas technologicky povznest ?

cao Pepa

Old Post 22.01.2003 v 14:55
Huger je offline   Click Here to See the Profile for Huger   Find more posts by Huger   Click here to Send Huger a Private Message   Click Here to Email Huger     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
haken
Newbie

Registrován: 15.12.2002
Příspěvků: 3

Příspěvek č. 7 

Podle mě by to chtělo rozchodit v Chuchli inet po kabelovce, jenže to by ji musel spravovat asi někdo jinej...

Old Post 22.01.2003 v 15:04
haken je offline   Click Here to See the Profile for haken   Find more posts by haken   Click here to Send haken a Private Message   Click Here to Email haken   Visit haken's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Peta web
Newbie

Registrován: 28.01.2003
Příspěvků: 50

Arrow U Bažantnice 428 Velká Chuchle Příspěvek č. 8 

Nazdarek
Pravě jsem nainstaloval na střech anténu 21dB a mířím na mod1 a cekam už jenom na kabel tak jsem zvědavej jestli to chytnu, když jo tak bych moch zřídit AP, na mě určitě vidíte. Ten barak s prosklenou stěnou v kopci na Hvězdárnu. Zitra pošlu foto ze střechy...


Tak zatim Zravim Chucheláky

Old Post 31.07.2003 v 21:17
Peta web je offline   Click Here to See the Profile for Peta web   Find more posts by Peta web   Click here to Send Peta web a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ladarozan
Senior Member

Registrován: 30.01.2003
Příspěvků: 825

Zájemci v Chuchli - zapište se do mapy Příspěvek č. 9 

Naposledy upravil ladarozan 09.09.2003 v 18:57

Old Post 10.08.2003 v 19:17
ladarozan je offline   Click Here to See the Profile for ladarozan   Find more posts by ladarozan       Visit ladarozan's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ptak_tucak
Newbie

Registrován: 11.08.2003
Příspěvků: 5

Příspěvek č. 10 

2ladarozan: hele, koukal jsem se na mapku a uvazuju o vytvoreni nodu. nevidis od sebe bytovky v lahovickach (u rybarstvi)? je tam u vas na kopci hafol stromu...

Old Post 14.08.2003 v 19:47
ptak_tucak je offline   Click Here to See the Profile for ptak_tucak   Find more posts by ptak_tucak   Click here to Send ptak_tucak a Private Message   Click Here to Email ptak_tucak     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ladarozan
Senior Member

Registrován: 30.01.2003
Příspěvků: 825

stromy .... Příspěvek č. 11 

Bohuzel stromy proklate povyrostly a tak nezbyde, nez doufat,
ze neco prosakne skrz. Beru takhle Map01 a je to tak na hranici, ale jeste pouzitelne. Jakmile pripravim AP, dam vedet, aby se zjistil dosah. mam na strese 6metrovou stangli a na tu to prijde.
Na "rybi panelaky" jsem videl kdysi, ted je kryje vrba. Ale i tak se to muze zdarit. Uvidime casem.

Naposledy upravil ladarozan 21.08.2003 v 06:32

Old Post 14.08.2003 v 21:37
ladarozan je offline   Click Here to See the Profile for ladarozan   Find more posts by ladarozan       Visit ladarozan's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ptak_tucak
Newbie

Registrován: 11.08.2003
Příspěvků: 5

Příspěvek č. 12 

ok, dej mi vedet...

Old Post 14.08.2003 v 21:48
ptak_tucak je offline   Click Here to See the Profile for ptak_tucak   Find more posts by ptak_tucak   Click here to Send ptak_tucak a Private Message   Click Here to Email ptak_tucak     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ladarozan
Senior Member

Registrován: 30.01.2003
Příspěvků: 825

jsem zvedavej... Příspěvek č. 13 

Peta web: mas ty fotky ? LadaR, Chuchle.

Old Post 21.08.2003 v 06:36
ladarozan je offline   Click Here to See the Profile for ladarozan   Find more posts by ladarozan       Visit ladarozan's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mamash
Newbie

Registrován: 29.06.2002
Příspěvků: 47

Příspěvek č. 14 

Ahoj,
mam zajem o pripojeni jedne casti rodiny, ktera bydli na Dostihove vedle zavodiste, takze lze pocitat s dalsim klientem pro vznikajici AP. V dohledne dobe zanesu node...

Old Post 21.08.2003 v 19:54
mamash je offline   Click Here to See the Profile for mamash   Find more posts by mamash   Click here to Send mamash a Private Message     Visit mamash's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ladarozan
Senior Member

Registrován: 30.01.2003
Příspěvků: 825

Zdravím .... Příspěvek č. 15 

Naposledy upravil ladarozan 09.09.2003 v 19:11

Old Post 21.08.2003 v 22:19
ladarozan je offline   Click Here to See the Profile for ladarozan   Find more posts by ladarozan       Visit ladarozan's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mamash
Newbie

Registrován: 29.06.2002
Příspěvků: 47

Příspěvek č. 16 

Zanesl jsem do mapy node "dostihova". Shodou okolnosti jsem odtamtud ve stredu zameroval MAP02 a chytil jsem to tak na -30 dB, ovsem pravda s 24dB sitem jenom na pigtailu, a to jeste takovym divokym prostrelem mezi temi zatracenymi topoly :-)))

Nicmene AP nad zavodistem bude samozrejme parada. V jakem casovem horizontu se da pocitat se zprovoznenim? Je potreba nejaka vypomoc?

Old Post 22.08.2003 v 19:10
mamash je offline   Click Here to See the Profile for mamash   Find more posts by mamash   Click here to Send mamash a Private Message     Visit mamash's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:33.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
123  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz