CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Klubovna > Praxe na VF (vlakno pro verbalni masturbaci, nemoderovano)
1234567 »
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
Boodin
Kazatel...

Registrován: 13.01.2003
Příspěvků: 88

Praxe na VF Příspěvek č. 1 

Je normalni, aby mi byl smazan cely thread, s aktualne ctenymi posty, umisteny do relevantni kategorie a nikterak nevybocujici z vseobecne moralky? Boze, co za...ale tentokrat SKUTECNEHO idiota spravuje toto forum? Je to VEREJNE forum, nebo JEHO forum? Uvedomuje si vubec nekdo z vas soudnejch, k cemu zde dochazi?

__________________

Old Post 04.01.2005 v 19:04
Boodin je offline   Click Here to See the Profile for Boodin   Find more posts by Boodin   Click here to Send Boodin a Private Message     Visit Boodin's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chevees
Team Leader

Registrován: 30.07.2002
Příspěvků: 1050

Team Member: MOD

Příspěvek č. 2 

__________________

Old Post 04.01.2005 v 19:14
Chevees je offline   Click Here to See the Profile for Chevees   Find more posts by Chevees   Click here to Send Chevees a Private Message     Visit Chevees's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zajsoft
Pan hodný

Registrován: 04.01.2004
Příspěvků: 1017

A kdyz uz se hazi blato... Příspěvek č. 3 

Tak proc si taky neprihodit...
Ale blatem pravym, a ne jalovym...ze Boodine....

obratem mi pres ICQ od Boodina prislo...

no boze jak jsi malej...ty mi maznes cely vlakno? Hmmm, tak to uz je tezkej kalibr tvy tuposti. Hlavne ze semi prsis, jak ti to nevadi a jak ja ze sebe delam vola, no to me omej, smarjaaa...

__________________

Super Stupid Nesquick Rabbit
Nastal čas změn...!!!

Old Post 04.01.2005 v 19:23
Zajsoft je offline   Click Here to See the Profile for Zajsoft   Find more posts by Zajsoft   Click here to Send Zajsoft a Private Message     Visit Zajsoft's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Boodin
Kazatel...

Registrován: 13.01.2003
Příspěvků: 88

Příspěvek č. 4 

Dekuji ti, Chevees Nu a myslim, zes zrovna tys rikal, ze VF ma nejaky smysl. No, zkusil jsem a vidim, ze jsem si znecistil jen skorne. Spolecnost 'ptaku' je vskutku urazliva, protoze je mnou manipulovano z pozice vyssich uzivatelskych prav. Onen eunuch nejspis neumi psat a tak slini z nadseni, ze uchopi mys a posouva me vlakno v like PHBB foru. Na to nejsem staven...ale kratka fun je taky fun, takze sbohem na CF. Zde je to vekopruda :P

__________________

Old Post 04.01.2005 v 19:26
Boodin je offline   Click Here to See the Profile for Boodin   Find more posts by Boodin   Click here to Send Boodin a Private Message     Visit Boodin's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Boodin
Kazatel...

Registrován: 13.01.2003
Příspěvků: 88

Příspěvek č. 5 

no, niz nez citovanim interni posty se uz nedostanes, zajsofte. Mozna mi muzes probehnout taky smeti pred barakem, jestli tam neco nenajdes. Juj, ale to se mi to prestava libit. Jeden mi hejbe vlaknem a druhej zas zverejnuje privatni postu...co jste to tu za bandu deviantu? No fuuuj, jdu se bavit s dospelejma, brrrrr....

__________________

Old Post 04.01.2005 v 19:30
Boodin je offline   Click Here to See the Profile for Boodin   Find more posts by Boodin   Click here to Send Boodin a Private Message     Visit Boodin's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zajsoft
Pan hodný

Registrován: 04.01.2004
Příspěvků: 1017

Příspěvek č. 6 

__________________

Super Stupid Nesquick Rabbit
Nastal čas změn...!!!

Old Post 04.01.2005 v 22:44
Zajsoft je offline   Click Here to See the Profile for Zajsoft   Find more posts by Zajsoft   Click here to Send Zajsoft a Private Message     Visit Zajsoft's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NOSEEME
Junior Member

Registrován: 17.03.2004
Příspěvků: 114

Příspěvek č. 7 

Naposledy upravil NOSEEME 05.01.2005 v 09:37

Old Post 05.01.2005 v 08:57
NOSEEME je offline   Click Here to See the Profile for NOSEEME   Find more posts by NOSEEME   Click here to Send NOSEEME a Private Message   Click Here to Email NOSEEME     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ptak
Team Leader
zastupce cloudu 10.27


Registrován: 17.09.2002
Příspěvků: 755

Team Member: ADMIN

User is Mapper

Příspěvek č. 8 

ok, mozna ze jsem opravdu spatny moderator.

Zastavam nazor, ze predchozi vlakno, ani toto nemaji pro uzivatele CZF zadny prinos(jaky je zajsoft kazdy vidi z jeho prispevku a o tom co se deje v czf se diskutuje na jinych mistech).
To je duvod proc zkoncilo predchozi vlakno v zumpe a tohle je na nejlepsi ceste tam.

Mimochodem, ze zalozi thread 'praxe na VF' clovek s cca 10 prispevky, vlozenymi v poslednich par dnech z nichz vetsinu ma zmoderovanou jako off-topic/fllame...etc.. mi prijde vylozene ftipne

MODERATORI: mate nekdo nejaky dobry argument proc toto vlakno nehodit do ZUMPY?

Boodin: kdyz tak kydas hnuj po lidech okolo, kteri se alepson snazi.....A CO JSI UDELAL PRO CZF TY?

__________________

Old Post 05.01.2005 v 15:27
ptak je offline   Click Here to See the Profile for ptak   Find more posts by ptak       Visit ptak's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fen
Junior Member

Registrován: 03.02.2003
Příspěvků: 234

Co jsi udělal pro CZF? Příspěvek č. 9 

Jděte s touhle otázkou rovnou do žumpy. Navrhuji do udajů o uživateli kolonky: a/ co jsi udělal pro CZF?
b/ kolik vlastníš AP?
c/ kolik lidí připojuješ?
d/ kolik jsi poslal příspěvků?
e/ znáš osobně nějakeho moderátora?
f/ znáš DEUa?

Pak matematickým modelem z daných údajů vypočítat Koeficient přínosu pro CZF, tzv. KPPCZF a podle něj rozdělit uživatele do kategorií:

KPPCZF1: Největší luzna
- může pouze číst ve VF, nemůže na nic reagovat, PM pouze pro další ve skupině KPPCZF1

KPPCZF2: Menší luzna
- může číst , a reagovat pouze na příspěvky od KPPCZF2, PM pouze pro KPPCZF1 a 2

KPPCZF3: Luzna
- můžě číst, i psát, ale nikoho to nezajímá, může radit uživatelům KPPCZF 1-3

KPPCZF4: Samovládce
- může vše a ostatní mu můžou políbit prdel

O sobě uvádím:
Jsem v CZF jako node FEN
Koupil jsem do prosecké sítě HW na jeden router
Nikoho dalšího nepřipojuji
Poslal jsem cca 50 příspěvků
Znám osobně jednoho moderátora
Osobně neznám, ale mám dost informací ohledně toho, kdo si říká DEU.
Takže bych to viděl na Největší Luzna, nebo Menší Luzna.

Tudíž se už nikdo neptejte co jsem pro CZF udělal!!!

Fén

Old Post 05.01.2005 v 15:47
fen je offline   Click Here to See the Profile for fen   Find more posts by fen   Click here to Send fen a Private Message   Click Here to Email fen     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ptak
Team Leader
zastupce cloudu 10.27


Registrován: 17.09.2002
Příspěvků: 755

Team Member: ADMIN

User is Mapper

Příspěvek č. 10 

fen: mno kdyz na mne nekdo kyda hnuj, nebo na nekoho jineho, tak podle toho co to je za cloveka se tim bud muzu zabyvat nebo ne. Kdyz mi nadava chovanec Bohnickeho ustavu, ktery neni pri smyslech, nebudu tomu davat takovou vahu jako kdyz mi nadava nekdo na druhe strane spektra, rekneme nekdo o kom si muzu myslet ze ma vsech pet po hromade , vi o cem mluvi a ma z ceho nazory vyvozovat.

Mno a kdyz o tom cloveku nic nevim , nebo mam pocit, ze ten clovek zdrejmne nevi moc toho o cem mluvi, tak ,abych neztratil moznost kvalitniho review na mou osobu, se ho zeptam coze tedy je zac. A v CZF specialne povazuji za nejlepsi referenci CO KDO UDELAL, protoze hubou umi machat kazdej. No a clovek, kterej neudelal nic tak mi klidne muze nadavat, protoze je z kategorie, ktera evidentne nema co rict.

A nei to o tom, kdo je moderator nebo kdo je deu, ani o tom jestli je nekdo linux guru nebo ne. Znam mraky lidi, kteri toho udelali spoustu a podle fenovi definici jsou to max luzri.

__________________

Old Post 05.01.2005 v 16:00
ptak je offline   Click Here to See the Profile for ptak   Find more posts by ptak       Visit ptak's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Doc
Senior Member

Registrován: 27.11.2002
Příspěvků: 2331

Re: Co jsi udělal pro CZF? Příspěvek č. 11 

__________________

Naposledy upravil Doc 05.01.2005 v 16:04

Old Post 05.01.2005 v 16:00
Doc je offline   Click Here to See the Profile for Doc   Find more posts by Doc   Click here to Send Doc a Private Message     Visit Doc's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fen
Junior Member

Registrován: 03.02.2003
Příspěvků: 234

Příspěvek č. 12 

Old Post 05.01.2005 v 16:12
fen je offline   Click Here to See the Profile for fen   Find more posts by fen   Click here to Send fen a Private Message   Click Here to Email fen     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
=PJ= Azzie
Pekelník

Registrován: 16.06.2003
Příspěvků: 1941

Příspěvek č. 13 

Ptak to udelal dobre.

__________________

OUT OF SERVICE

Old Post 05.01.2005 v 17:02
=PJ= Azzie je offline   Click Here to See the Profile for =PJ= Azzie   Find more posts by =PJ= Azzie   Click here to Send =PJ= Azzie a Private Message   Click Here to Email =PJ= Azzie     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
balamut
Junior Member
zastupce cloudu 10.92


Registrován: 23.02.2004
Příspěvků: 254

Příspěvek č. 14 

__________________

take it easy...
...do it slowly

Old Post 05.01.2005 v 17:51
balamut je offline   Click Here to See the Profile for balamut   Find more posts by balamut   Click here to Send balamut a Private Message   Click Here to Email balamut   Visit balamut's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Boodin
Kazatel...

Registrován: 13.01.2003
Příspěvků: 88

Příspěvek č. 15 

ano, ptaku, takhhle to vzdy zacina. Sedeli za stolem, loket vedle lokte a jedn pred nimi zmoulal cepici v ruce. Oni rekli: " Nu a copak jsi pro druzstvo udelal ty, soudruhu?" Pak se vyznamne rozhledli po ostatnich, aby bylo vsem jasne, ze Pravdu a Pravo zde prinaseji prave oni. Komunismus je krasna myslenka, bohuzel umira na xindlu tvyho razeni, ktery se realizuje v pouzivani moci a prekryva to Dobrym umyslem. Musim delat kazdy den sto kompromisu pri jednani s zivymi lidmi; na Netu jak verim jeste nemusim. Zcela zcestne je tve mysleni, kdyz vyrazujes koncoveho usera. Ja si platim svuj mesicni poplatek a vim, ze alespon z casti je pouzivan k rozvoje cloudu. Kdyby bylo CZF slozeno z uzkoprsich nabobu jako je ptak a skutecne se dodrzovaly jejich vize, tak mate plnej Pragl APecek, ktery se radostne konektej mezi sebou, ale efekt zadnej, protze sit dela pocet koncovejch. Arogance sebepresvedceni te spravne radi po bok Zajocha, admin k aminovi a VF si nyni jiz skutecne zaslouzi ohromny napis FREE, protoze s vami dvema budete potrebovat bilboardy jak socani, abyste alespon tejm tupejm podsunuli myslenku, ze je zde nejaka volnost. Vylozene smesne uz pusobi vetsinou prvni mail clena CZF novemu userovi: mej bod na monitoru, pouzivej VF a komunikuj - pak jsi radnym clenem a my ti radi pomuzeme..... prdlajs. Spis by se melo psat: oblec si hnedou kosili, chod s nami do pruvodu a mej pravici stale vztycenou, protoze MY jsme CZF a MY te povedeme za stestim a rovnosti (prakticky: smart usera poznas podle poctu postu, admin ma VZDY pravdu, protoze ma MOC, ty jsi naprosto NEPODSTATNY). A na zaver, maly ptaku: internet je odvisly od mezilidske komunikace, kde komunikace je vysledkem pestrosti lidskeho byti ve VSECH JEHO PROJEVECH. Nikoho nezajima, ze ty jsi nejaky utaply mamlas utemovany ve sve kuce a nepretrzite drepici za pocem. Tak ses naucil sitovani, oki, to je fajn. Ale plnohodnotne vybavenej jedinec komunikuje na vsech rovinach s tim, ze ten inteligentni je schopen dokonce adekvatne reagovat kdekoli se ocitne. Pred tvuj omezenej rozhled postavi-li kdokoli co neodpovida tvemu minimu, posilas to do Zumpy, neb nevis co s tim. Smaz si tu kategorii feedback, protoze ty ji vubec nechces, jde o alibistickej thread, kterej ma predstirat vseobecnej zajem, kterej tu neni. Nu a PJ Azzie je lopata uz tradicne, muhehehehe...tam kde ja si z masy delam prdel svym egem, tam PJ Azzie skutecne veri, loool...njn, hosi, uzijte svyho piskoviste, pac jedou budete moci rict svym 'noucatum': moderoval jsem board czf a byl jsem vostrej....loooooooooooooool!))))

__________________

Old Post 05.01.2005 v 17:53
Boodin je offline   Click Here to See the Profile for Boodin   Find more posts by Boodin   Click here to Send Boodin a Private Message     Visit Boodin's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Boodin
Kazatel...

Registrován: 13.01.2003
Příspěvků: 88

Příspěvek č. 16 

nu a Balamut to rekl celkem spravne. Samozrejme ze CZF sleduju uz dlouho a pozorne s tim ze na CF se i obcas angazuji. NU a co delam pro CZF? Ja se vlastne uz s nikym jinym, nez s lidmi z CZF ve volnem case nestykam. Jsme is vzajemne prinosni mnoha zpusoby, nez core cloudu se povazuje vzajemne za pratele a to dokonce blizke, neb o sobe vime a resime i veci, ktere jeosu tak daleko od VF protokolu, ze by ptak zarazil hlavu do pisku a byl by rudej az po pulky... lolek

__________________

Old Post 05.01.2005 v 18:01
Boodin je offline   Click Here to See the Profile for Boodin   Find more posts by Boodin   Click here to Send Boodin a Private Message     Visit Boodin's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:54.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
1234567 » 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz