CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Napsali o nás > CZfree v lidovych novinach
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
petrik
Senior Member

Příspěvek č. 1 

Dneska vysel v lidovkach docela dlouhy clanek o CZfree !! Hura! Je tam dokonce obrazek,jak DEu na strese bastli antenu a je tam jeho vysvetleni,co je CZfree a k cemu je dobre. Super! Takhle se o CZfree dozvedelo urcite spoustu lidi. Jen tak dal!

Old Post 08.11.2002 v 19:15
petrik je offline   Click Here to See the Profile for petrik   Find more posts by petrik   Click here to Send petrik a Private Message   Click Here to Email petrik   Visit petrik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Droopi
Junior Member

Příspěvek č. 2 

za par mesicu to bude clanek s fotkou na prvni strance (misto pochodujicich komunistů v Moskvě)

Old Post 08.11.2002 v 19:44
Droopi je offline   Click Here to See the Profile for Droopi   Find more posts by Droopi   Click here to Send Droopi a Private Message   Click Here to Email Droopi     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tom-pha
Newbie

Thumbs up Proto jsem tady Příspěvek č. 3 

Tenhle článek mne opravdu přesvědčil, abych sem přišel, tyto stránky mne přiměly se zaregistrovat!
Zdar

Tom

Old Post 11.11.2002 v 07:34
Tom-pha je offline   Click Here to See the Profile for Tom-pha   Find more posts by Tom-pha   Click here to Send Tom-pha a Private Message   Click Here to Email Tom-pha     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marosh
Junior Member

Příspěvek č. 4 

Dneska jsem ten clanek stipnul ve skolni knihovne a zejtra bude scan a upload. Ocekavejte na tenzor.cz/czfree ... akorat aby to nebylo moc velky jeste to taham pres prasecom a ne pres Czfree.net ... :((

... :-/

Old Post 12.11.2002 v 20:29
Marosh je offline   Click Here to See the Profile for Marosh   Find more posts by Marosh   Click here to Send Marosh a Private Message   Click Here to Email Marosh   Visit Marosh's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Štěpán
Newbie

Příspěvek č. 5 

Old Post 18.11.2002 v 20:23
Štěpán je offline   Click Here to See the Profile for Štěpán   Find more posts by Štěpán   Click here to Send Štěpán a Private Message   Click Here to Email Štěpán     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dodo
Senior Member

Příspěvek č. 6 

Old Post 22.11.2002 v 16:03
dodo je offline   Click Here to See the Profile for dodo   Find more posts by dodo   Click here to Send dodo a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lahodnyf
Newbie

Příspěvek č. 7 

Jo taky me ten clanek oslovil a hned jak jsem se dostal na net, registroval jsem se do Cz free. Myslim ze hodne lidi o tyhle moznosti pripojeni vubec jeste nevi a to ani nekteri co delaji do pocitacu, jak jsem se presvedcil u myho kamose

Old Post 25.11.2002 v 15:31
lahodnyf je offline   Click Here to See the Profile for lahodnyf   Find more posts by lahodnyf   Click here to Send lahodnyf a Private Message   Click Here to Email lahodnyf     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
co-founder

Scan lidovek Příspěvek č. 8

thx to dodo

Old Post 30.11.2002 v 19:07
carlos je offline Click Here to See the Profile for carlos Click here to Send carlos a Private Message Click Here to Email carlos Visit carlos's homepage! Find more posts by carlos Upravit/Smazat Příspěvek Odpovědět s Citací
DarkArt
Senior Member

Post Chip Příspěvek č. 9 

Panove dneska jsme otevřel novej Chip12/02 co se mi uz asi tejden válel doma na stole a koukám koukám píšou něco o připojení na net.
Čtu dál a widim Wi-Fi))
Tak si říkám aha co to zase bude za best věc.
A najednou vidím že se zde oběvuje Czfree.Net )
A ve velmi dobrém slova smislu...
Takže Cz free i v Chipu

je to starna 43

Old Post 30.11.2002 v 21:35
DarkArt je offline   Click Here to See the Profile for DarkArt   Find more posts by DarkArt   Click here to Send DarkArt a Private Message   Click Here to Email DarkArt     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petrik
Senior Member

Příspěvek č. 10 

Panove, z CZfree se zacina stavat masova zalezitost. Spousta mejch znamejch mi ted rekla o "tydle skevly veci" a jestli ji nahodou taky neznam...

Old Post 01.12.2002 v 21:11
petrik je offline   Click Here to See the Profile for petrik   Find more posts by petrik   Click here to Send petrik a Private Message   Click Here to Email petrik   Visit petrik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DarkArt
Senior Member

je to hold tak Příspěvek č. 11 

cz free bude jednou masová věc a pak deu bude známej po celý ČR a dougejme že se z czfree nestane komerce:((
to by bli neblahý konec tak pěkně započaté věci

Old Post 01.12.2002 v 22:16
DarkArt je offline   Click Here to See the Profile for DarkArt   Find more posts by DarkArt   Click here to Send DarkArt a Private Message   Click Here to Email DarkArt     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Xanosz
Newbie

Thumbs down Tídeník Euro Příspěvek č. 12 

Old Post 18.09.2003 v 11:56
Xanosz je offline   Click Here to See the Profile for Xanosz   Find more posts by Xanosz   Click here to Send Xanosz a Private Message   Click Here to Email Xanosz     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:58.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu

Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás