CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Troubleshooting > kousa se mi novy AP od US Robotics
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
jarda23
Newbie

Registrován: 25.09.2004
Příspěvků: 17

kousa se mi novy AP od US Robotics Příspěvek č. 1 

Ahoj,
mam par dni novy AP USRobotics Turbo a pripada mi ze vse nefunguje tak jak by melo. Ale poporadku: 3 notebooky pripojeny pres geckovy USR PCMCIA karty, jeden stolni pres kabel, net od karnevalu...vse uplne v pohode, jen se obcas (asi trikrat denne) sam restartuje a obcas pri tom zasekne...net funguje v pohode na stolnim compu ale nemuzu se pripojit pres wifi, signal je absolutne v pohode, karta je pripojena, jen mi to hodi ikonku pri nacitani Ip adresy ze pripojeni neni v poradku...taky se nemuzu pripojit na AP setup utility ani ze stolniho ani z notebooku pres wifi...pokud AP restartuju cudlikem tak je vse hned v pohode. Nevim si vubec rady, mam nejnovejsi firmware, pouzivam WPA a 128WEP. Diky za pomoc!

Naposledy upravil jarda23 21.10.2004 v 08:23

Old Post 20.10.2004 v 22:55
jarda23 je offline   Click Here to See the Profile for jarda23   Find more posts by jarda23   Click here to Send jarda23 a Private Message   Click Here to Email jarda23     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rac1
Newbie

Registrován: 25.09.2003
Příspěvků: 29

Příspěvek č. 2 

Zkus to s vypnutým WPA.
Jeho implementace v některých firmwarech má bohužel zatím mouchy; toto může být jeden z takových...

Old Post 21.10.2004 v 14:21
rac1 je offline   Click Here to See the Profile for rac1   Find more posts by rac1   Click here to Send rac1 a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Aldapo
Senior Member

Registrován: 20.12.2002
Příspěvků: 1018

Příspěvek č. 3 

Mame cca 10mesicu USR AP Multimode...no proste shit.Zlatej Ovislink 1120AP z pohledu citlivosti na vetsi streky(byt nepatri k nejcitlivejsim) a hlavne precijen tolik netuhne. USR= nebrat.

Old Post 22.10.2004 v 07:51
Aldapo je offline   Click Here to See the Profile for Aldapo   Find more posts by Aldapo   Click here to Send Aldapo a Private Message   Click Here to Email Aldapo     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gandalf1
Newbie

Registrován: 16.08.2004
Příspěvků: 47

To neni pravda. Příspěvek č. 4 

Old Post 24.10.2004 v 10:39
gandalf1 je offline   Click Here to See the Profile for gandalf1   Find more posts by gandalf1   Click here to Send gandalf1 a Private Message   Click Here to Email gandalf1     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jarda23
Newbie

Registrován: 25.09.2004
Příspěvků: 17

Příspěvek č. 5 

diky za odpovedi...vypnul jsem WPA a uz par dni ani jeden reset...tak pockam na novy firmware a uvidi se...dik cau

Old Post 25.10.2004 v 14:05
jarda23 je offline   Click Here to See the Profile for jarda23   Find more posts by jarda23   Click here to Send jarda23 a Private Message   Click Here to Email jarda23     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Slim
Junior Member

Registrován: 18.02.2003
Příspěvků: 181

Novy firmware Příspěvek č. 6 

U více jak měsíc testuji nový firmware pro USR805450 (Multifunction AccessPoint) verze 1.53 a musím říct, že je to další obrovský krok k vylepšení tohoto AP. S tímto firmware je toto AP už skutečně "Rock stable" i v hodně zarušeném prostředí (AP nevytuhlo úplně nikdy ani předtím, ale jednou za par dní se na pár minut odmlčelo a režim klient nebyl moc použitelný), zvýšila se propustnost a co je hlavní, úplně zmizely duplicitní pakety, které se objevovaly při zarušení. Jsem rád, že opět můžu toto zařízení s čistým svědomím doporučovat. Jediný přetrvávající problém, na který jsem narazil je ten, že při nastavení fragmentace paketů na jinou než default hodnotu pakety větší než nastavený práh neprojdou, ale to už je jen malá muška na tomto skvělém AP.

Old Post 04.02.2005 v 08:20
Slim je offline   Click Here to See the Profile for Slim   Find more posts by Slim   Click here to Send Slim a Private Message   Click Here to Email Slim     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Driver
Newbie

Registrován: 10.02.2004
Příspěvků: 10

Re: Novy firmware Příspěvek č. 7 

]U více jak měsíc testuji nový firmware pro USR805450 (Multifunction AccessPoint) verze 1.53


kde sa da stiahnut tento firmware? alebo mi to mozes poslat na e-mail? : Driver.@szm.sk (tiez mam problem s tymto ap a mozno to pomoze)


Vdaka!!!!!

Old Post 04.02.2005 v 21:14
Driver je offline   Click Here to See the Profile for Driver   Find more posts by Driver   Click here to Send Driver a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Driver
Newbie

Registrován: 10.02.2004
Příspěvků: 10

US Robotics Příspěvek č. 8 

Cawte!!

este raz sa chcem spytat kde sa da stiahnut novy firmware 1.53??? Lebo za vikend mi zamrzol asi 6x. a mam tam 1.41.
Jedine co tam mam zapnute je filtracia Mac.

Vdaka caww

Old Post 06.02.2005 v 19:00
Driver je offline   Click Here to See the Profile for Driver   Find more posts by Driver   Click here to Send Driver a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Slim
Junior Member

Registrován: 18.02.2003
Příspěvků: 181

Příspěvek č. 9 

Oficiálně tento firmware ještě nikde ke stažení není. Zaslala mi ho technická podpora USR mailem na základě popsaných problémů a žádosti o zaslání betaverze aktuálního firmware. Předpokládám ale zveřejnění každým dnem, protože tento firmware je opravdu stabilní a onu betu testuji více jak měsíc. Sice jsem jim ještě dneska zasílal majlem jeden postřeh, ale to už je opravdu jen drobnost.

Old Post 07.02.2005 v 11:25
Slim je offline   Click Here to See the Profile for Slim   Find more posts by Slim   Click here to Send Slim a Private Message   Click Here to Email Slim     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:53.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz