CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Praha 4 > Pankrác, ul. Družstevní ochoz a okolí
« 67891011121314151617
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
Ultra
Junior Member

Registrován: 05.11.2002
Příspěvků: 155

smerovy spoj z TONE Příspěvek č. 177 

Zdravim,

takze posledni NEWS jsou :

SPATNE:
Omicron, slibovana brana do netu padla. Palatinus tudle branu asi nedostavi. Hlavni duvody dle jeho slov: Lidi naslibovali a zase odslibovali.- vecny to problem :-((

DOBRE:

Prave jsem se predbezne domluvil z Martinem Saidlem - TONE,ze se postavi smerovy spoj z Vrsovic smerem na pankrac !
Koho to zajima necht mi da vedet, neb dame nejpozdeji do tydne sraz a detajly proberem ustne.

U.

Naposledy upravil Ultra 23.06.2003 v 12:29

Old Post 23.06.2003 v 12:22
Ultra je offline   Click Here to See the Profile for Ultra   Find more posts by Ultra   Click here to Send Ultra a Private Message   Click Here to Email Ultra   Visit Ultra's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lazna
Senior Member

Registrován: 29.10.2002
Příspěvků: 2614

User is Mapper

Brana do Internetu Příspěvek č. 178 

No, ja hned vedel, ze s OMICRONem bude neco spatne ;-) Ale nic, treba to myslel dobre.

Ad TONE, to neni novinka, mluvil jsem s nim uz pred drahnou dobou o tom, ze sice smerovku na Pankrac planuje, ale ze VUBEC NEVI KDY. Slibil jsem mu veskerou podporu v teto akci, vc. poskytnuti smerove anteny. Zatim se neozval. Jestli Ti dal nejake blizsi informace o tyhle akci, tak pls je sem postni. Pokud bude stav veci ze "VUBEC NEVI KDY" tak IMHO nema chuzka cenu. Nicmene, kdyby nejaky byla, pokusim se prijit.

L.

BTW: stale jeste jsem se nevzdal moznosti propojeni na p3t, jsem ted v kontaktu s nejakejma lidma z vysokejch baraku v Nuselsky ulici. Snad vyhled na oba body.

__________________

Naposledy upravil lazna 23.06.2003 v 14:00

Old Post 23.06.2003 v 13:38
lazna je offline   Click Here to See the Profile for lazna   Find more posts by lazna   Click here to Send lazna a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dodo
Senior Member

Registrován: 11.08.2002
Příspěvků: 704

Příspěvek č. 179 

co se týče konektivity, tak brzo budeme mít crusadera na jedno konkrétní isp. crusader je již testován na vzdálenost asi 1300 metrů.
ping přes optiku je asi 0,5 ms dále do nixu asi 10 ms.

Old Post 23.06.2003 v 14:07
dodo je offline   Click Here to See the Profile for dodo   Find more posts by dodo   Click here to Send dodo a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lazna
Senior Member

Registrován: 29.10.2002
Příspěvků: 2614

User is Mapper

Crusader Příspěvek č. 180 

Jo, Dodo vzdyt my uz se dlouho tesime ;-)

L.

__________________

Old Post 23.06.2003 v 14:11
lazna je offline   Click Here to See the Profile for lazna   Find more posts by lazna   Click here to Send lazna a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ultra
Junior Member

Registrován: 05.11.2002
Příspěvků: 155

Re: Brana do Internetu Příspěvek č. 181 

Old Post 23.06.2003 v 14:59
Ultra je offline   Click Here to See the Profile for Ultra   Find more posts by Ultra   Click here to Send Ultra a Private Message   Click Here to Email Ultra   Visit Ultra's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lazna
Senior Member

Registrován: 29.10.2002
Příspěvků: 2614

User is Mapper

Financovani spoje Příspěvek č. 182 

Poskytnu XI-626 a MMDS smerovku. Tak snad jenom ten kabel......

L.

__________________

Old Post 23.06.2003 v 15:17
lazna je offline   Click Here to See the Profile for lazna   Find more posts by lazna   Click here to Send lazna a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ultra
Junior Member

Registrován: 05.11.2002
Příspěvků: 155

Příspěvek č. 183 

Takze dnes je sraz ohledne planovaneho spoje z TONE.
Misto konani

jmenuje "U carodejky" A je to na kodanske kousek od >stanice 135 smer Nam. miru.

hodina 20.00

Dorazte kdo chcete. Pokecame.
U.

- Omlouvam se za pozdni umisteni informace, domluvil jsem to vcera.

Old Post 26.06.2003 v 12:24
Ultra je offline   Click Here to See the Profile for Ultra   Find more posts by Ultra   Click here to Send Ultra a Private Message   Click Here to Email Ultra   Visit Ultra's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lazna
Senior Member

Registrován: 29.10.2002
Příspěvků: 2614

User is Mapper

Příspěvek č. 184 

OK, budu tam.

L.

__________________

Old Post 26.06.2003 v 14:31
lazna je offline   Click Here to See the Profile for lazna   Find more posts by lazna   Click here to Send lazna a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ultra
Junior Member

Registrován: 05.11.2002
Příspěvků: 155

Příspěvek č. 185 

Tak jsem porokovali.
Takze s budovanim spoje se zacne pristi tyden :-))
U.

Old Post 26.06.2003 v 22:07
Ultra je offline   Click Here to See the Profile for Ultra   Find more posts by Ultra   Click here to Send Ultra a Private Message   Click Here to Email Ultra   Visit Ultra's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lazna
Senior Member

Registrován: 29.10.2002
Příspěvků: 2614

User is Mapper

Příspěvek č. 186 

Resili jste jeste neco zajimavyho potom co jsem odesel?

L.

__________________

Old Post 27.06.2003 v 09:33
lazna je offline   Click Here to See the Profile for lazna   Find more posts by lazna   Click here to Send lazna a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Thovt
Newbie

Registrován: 15.01.2003
Příspěvků: 11

Čas & ČTÚ Příspěvek č. 187 

Je to krásný to tady číst, ale všechno je na dlouhý lokte...
Lazna jede už pár týdnů a pořád je to k ničemu ... bez konektivity to je na ... aspoň to chlape dotáhni do konce.
Teď to zarušení Toneho a zase se nic moc neděje.
Mluvil jsem dneska s ČTÚ, aby to zarušení prošetřili. Dostali jsme ve všem víceméně za pravdu a během pár dní se na to podívají - no, uvidíme, jak úředníci pracují.

Ultra> dlouhodobě osobně sázím na ten spoj od Toneho - jen jestli se to povede, než budou obsazeny všechny kanály ;o)

Old Post 27.06.2003 v 20:13
Thovt je offline   Click Here to See the Profile for Thovt   Find more posts by Thovt   Click here to Send Thovt a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chvatal
Junior Member

Registrován: 18.02.2003
Příspěvků: 111

Příspěvek č. 188 

No, krome Lazny a Ultra je v tom zainteresovano vic lidi, byly dohodnuty technicke detaily, HW je k dispozici taky, takze smerovy spoj z Vrsovic do Nusli by uz nemel byt takovy problem...

__________________

ALEX, node <P E G A S> v Nuslich

Old Post 28.06.2003 v 02:55
chvatal je offline   Click Here to See the Profile for chvatal   Find more posts by chvatal   Click here to Send chvatal a Private Message   Click Here to Email chvatal   Visit chvatal's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ultra
Junior Member

Registrován: 05.11.2002
Příspěvků: 155

Re: Čas & ČTÚ Příspěvek č. 189 

Old Post 29.06.2003 v 22:52
Ultra je offline   Click Here to See the Profile for Ultra   Find more posts by Ultra   Click here to Send Ultra a Private Message   Click Here to Email Ultra   Visit Ultra's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lazna
Senior Member

Registrován: 29.10.2002
Příspěvků: 2614

User is Mapper

Re: Čas & ČTÚ Příspěvek č. 190 

__________________

Old Post 30.06.2003 v 09:50
lazna je offline   Click Here to See the Profile for lazna   Find more posts by lazna   Click here to Send lazna a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dodo
Senior Member

Registrován: 11.08.2002
Příspěvků: 704

Příspěvek č. 191 

to lazna: ženský jsou divný.

Old Post 30.06.2003 v 10:06
dodo je offline   Click Here to See the Profile for dodo   Find more posts by dodo   Click here to Send dodo a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ultra
Junior Member

Registrován: 05.11.2002
Příspěvků: 155

testovani Příspěvek č. 192 

Takze link z tone je hotovej.
Dnes probehlo prvni testovani tohoto spoje.
Prijem potvrzuji - zdalaka nejlepsi signal co jsem tu kdy chytnul!
Je preci smerovej , v mezich GL! :-)

ESSID: tone.transit
kanal: 13 ( v poho se "kamaradi se siti 78 ktera je na stejnym kanale a docela silna!") ruseni neni.

- Bude zde filtrace MAC adress pro "vybrane" :-)
- kdo ma o tento link zajem at da vedet. Neb naklady na stavbu se rozpocitaji. Takze jde jako vzdy o domluvu. Napiste mi.

- Kdy pojede na ostro: jeste jsou nejake problemy takze po jejich odstraneni. Vsechno ma plne v moci Martin S.
Ja jsem pouze poskytnul HW :-)
Tot vse.
Uzivejte si prazdnin.
U.

Old Post 03.07.2003 v 23:49
Ultra je offline   Click Here to See the Profile for Ultra   Find more posts by Ultra   Click here to Send Ultra a Private Message   Click Here to Email Ultra   Visit Ultra's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:26.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
« 67891011121314151617  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz