CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Praha 4 > Pankrác, ul. Družstevní ochoz a okolí
123456789101112 »
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
Ultra
Junior Member

Registrován: 05.11.2002
Příspěvků: 155

SRAZ Příspěvek č. 81 

Old Post 24.01.2003 v 15:13
Ultra je offline   Click Here to See the Profile for Ultra   Find more posts by Ultra   Click here to Send Ultra a Private Message   Click Here to Email Ultra   Visit Ultra's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dodo
Senior Member

Registrován: 11.08.2002
Příspěvků: 704

Příspěvek č. 82 

ohledně ronji:
my ji potřebujem co nejdřív. včera bylo pozdě. navíc mám takovej pocit, že nás někdo přes den ruší.
nečekáme na nikoho. stavíme si sami. joe a honza zeman jsou ochotní se na to vrhnout. dávat nějaký peníze deuovi za ronju mi nepříjde efektivní. dej je honzovi, mě nebo liborovi.
otázka je, jestli diodka dosvítí na 1500 metrů. to v podstatě nikdo neví. postavíme jich pro jistotu víc. a budem hopsat přes víc střech.

Old Post 24.01.2003 v 15:14
dodo je offline   Click Here to See the Profile for dodo   Find more posts by dodo   Click here to Send dodo a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ultra
Junior Member

Registrován: 05.11.2002
Příspěvků: 155

pro dalsi Příspěvek č. 83 

- lazna

V pondeli budu mit ferovou kvalitni 24dB antenu pro WIFi
tak bude co testovat.
U.

Old Post 24.01.2003 v 15:15
Ultra je offline   Click Here to See the Profile for Ultra   Find more posts by Ultra   Click here to Send Ultra a Private Message   Click Here to Email Ultra   Visit Ultra's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ultra
Junior Member

Registrován: 05.11.2002
Příspěvků: 155

SRAZ OPRAVA Příspěvek č. 84 

SAMOZREJME ZE 3.2. neboli unora. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
omlouvam se za dezinformaci.
U

Poslete mi emajly at vim jestli nekdo prijde
poslu vam muj telefen, pro lepsi kontakt - kdo ho teda nema

Old Post 24.01.2003 v 16:35
Ultra je offline   Click Here to See the Profile for Ultra   Find more posts by Ultra   Click here to Send Ultra a Private Message   Click Here to Email Ultra   Visit Ultra's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lazna
Senior Member

Registrován: 29.10.2002
Příspěvků: 2614

User is Mapper

Sraz Příspěvek č. 85 

Pratele, mrzi me to, ale v pondeli 3.2. jsem na firemní akci mimo prahu, Navrat az 4.3. Nedalo by se to jeste prehodit?

L.

__________________

Old Post 27.01.2003 v 13:54
lazna je offline   Click Here to See the Profile for lazna   Find more posts by lazna   Click here to Send lazna a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ultra
Junior Member

Registrován: 05.11.2002
Příspěvků: 155

Příspěvek č. 86 

Lazno !
Zkusim to teda z kazdym domluvit jetse neni snad pozde.
O vysledku informuji.
U.

- nic neslibuji zatim to nemenim

Old Post 27.01.2003 v 15:17
Ultra je offline   Click Here to See the Profile for Ultra   Find more posts by Ultra   Click here to Send Ultra a Private Message   Click Here to Email Ultra   Visit Ultra's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ultra
Junior Member

Registrován: 05.11.2002
Příspěvků: 155

SRAZ oprava na UTERY ? Příspěvek č. 87 

SRAZ podruhe !!!

Zdravim vsechny priznivce lokalniho czfree. !!
Jak bylo avizovano a jak jste mi potvrdili pristi tyden by jse mel konat sraz.
Pisi ohledne jeho zmeny z PONDELI na UTERY 4.2 2003
Misto a cas shodny - restaurace NA Skalce ul. 5. Kvetna v 19,00
Prosim kazdeho z vas at mi potvrdi zda mu tenhle zmenenej termin vyhovuje (- tem co mi uz napsali posilam emajly.) ci nikoliv.
Duvod zmeny prosty - Lazna ... jedna z dulezitych akteru mistniho CZF
je mimo Prahu a nedorazil by. A to by bylo skoda. I kdyz jsem s nim v kontaktu tak
je potreba plno veci prodikutpovat a rozhodnout.
Jestli to ale tento zmeneny termin nebuude vyhovovat tretine z vas nechame to jak to je.
Proto prosim co nejrychlejsi odpoved. At to muzu konecne uzavrit. DAm to i na forum do patku
to budu povazovat za definitivni.
Diky a omluva.
Kdyby cokoli volejte mi, piste mi.

Premek Hnevkovsky
alias
Ultra

Old Post 28.01.2003 v 21:43
Ultra je offline   Click Here to See the Profile for Ultra   Find more posts by Ultra   Click here to Send Ultra a Private Message   Click Here to Email Ultra   Visit Ultra's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
inuska
Newbie

Registrován: 07.01.2003
Příspěvků: 32

sraz Příspěvek č. 88 

ja prijdu, dejte mi vedet jak vas poznam ) jinak Regula neni spatny tip, take me to uz vicekrat napadlo... no uvidime co v utery vymyslime, ale pokud je to pasmo tak zasvihane, tak mam vazne obavy ze pres wifi to nebude moc spolehlive...

jinak mam dojem ze v okoli je spousta lidi co chteji stavet nod, takze se nebojim, ze bychom to spolecne neutahli, zalezi jaky zpusob bude nejlepsi

Old Post 29.01.2003 v 16:27
inuska je offline   Click Here to See the Profile for inuska   Find more posts by inuska   Click here to Send inuska a Private Message   Click Here to Email inuska     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
inuska
Newbie

Registrován: 07.01.2003
Příspěvků: 32

regula Příspěvek č. 89 

Old Post 29.01.2003 v 16:36
inuska je offline   Click Here to See the Profile for inuska   Find more posts by inuska   Click here to Send inuska a Private Message   Click Here to Email inuska     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ultra
Junior Member

Registrován: 05.11.2002
Příspěvků: 155

Příspěvek č. 90 


Koukam ze nadseni ti nechybi... :-) Tak to je kazdopadne dobre
ale nezapomen ze vsechno je trosku slozitejsi nez se na prvni pohled zda. Po mych zkusenostech je dulezite nejprve ptas se kolik za kolik a pak byt nadseny.
ISP stejne jako optiky a jine komunikacni sruktury je v Praze hafo.
A spolecnosti kterych do toho "delaj" je opravdu hodne. Na trhu prevysuje nabidka nad poptavkou a nikdo ( S kym sem doposud jednal) neni nadseny ze by mel poskytovat za provozni cenu konektivitu ... pricemz ten dotycnej ji pak zdarma pusti do vzduchu.
- Tady jsou pak znami se zkusenostma a ZDROJI ! k nezaplaceni.

Dalsi vec jsou naklady. Ktery bud zacvakas z vlastni kapsy nebo je vytahnes z cizi. A z cizi se velice spatne tahaj, kdyz vlastne nabizis jenom sliby za neco co neni poradne prozkousene ( je ale problemy jsou to si pis) a zkusenost chybi taky.

- WiFi je spolehliva technologie a i v pomerne huste zarusenem centru se na ni da slusne jet. Jina proste lokalne nema smysl. Nemuzes natahat kabely po celym sidlisti....
-Dalsi vec je spojeni brany do dalsiho uzlu czfree a pak jsou tu i jine cesty stejne jako propojeni k ISP. Kterym Czfree taky treba je, ale resi se prave to zda konektivitu pritahnout odjinud.
cesty se daji resit ruzne optika ,breeznet, WiFi atd.

- Tak a to jsem nezminil zadne technicke problemy...

Kazdopadne . Nadseni je potreba , trochu vedomosti a
taky uvazovat strizlive. Jinak nemame sanci ukazat
tomudle telekomunikacnimu monopol bordelu, ze tu stale zijou
lide co mysli nejen na svou kapsu.

U.

Old Post 30.01.2003 v 09:52
Ultra je offline   Click Here to See the Profile for Ultra   Find more posts by Ultra   Click here to Send Ultra a Private Message   Click Here to Email Ultra   Visit Ultra's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ultra
Junior Member

Registrován: 05.11.2002
Příspěvků: 155

SRAZ POTVRZEN NA UTERY Příspěvek č. 91 

Tak
s definitivni platnosti potvrzuji jako sraz lokalniho czfree
utery 4.2.2003 . Hodilo se vam to vsem az na Draqa tak jsem rad
ze zmena vysla. V restauraci Na Skalce V 19.00. Stul jiz zarezervovan na moje jmeno .Dam tam velikej papir
s napisem czfree - by melo stacit.. Doufam ze se nas sejde hodne.
S pozdravem

Ultra

Old Post 30.01.2003 v 10:14
Ultra je offline   Click Here to See the Profile for Ultra   Find more posts by Ultra   Click here to Send Ultra a Private Message   Click Here to Email Ultra   Visit Ultra's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
inuska
Newbie

Registrován: 07.01.2003
Příspěvků: 32

Příspěvek č. 92 

jo nadseni je treba ))) predstava jak z reguly sosa cele nuselske udoli a vrsovice je hezka ) a co se tyce toho ze nejdriove za kolik, tak s tim jsem narazila, bylo mi receno nejprve sestav antenu a pak se ptej )n s tim jako ekonom nemohu souhlasit, takze se v utery uvidime

Old Post 30.01.2003 v 15:07
inuska je offline   Click Here to See the Profile for inuska   Find more posts by inuska   Click here to Send inuska a Private Message   Click Here to Email inuska     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dodo
Senior Member

Registrován: 11.08.2002
Příspěvků: 704

Příspěvek č. 93 

pochybuju, že by byl někdo levnější než deu. kromě toho jim ted nejedou stránky. a systém, postav si anténu a pak ti něco prodáme je "úžasnej".
jinak, jak už jsme se shodli před týdnem na budějovické, jdeme na ronju. a wi-fi bude jen záloha při špatném počasí nebo poruše.
už jsme začali (tedy honza začal) dělat ocelové držáky.
trasa by měla být: root = lazna = heaven. nechci slibovat termín.

Old Post 30.01.2003 v 16:03
dodo je offline   Click Here to See the Profile for dodo   Find more posts by dodo   Click here to Send dodo a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Draq
Newbie

Registrován: 08.01.2003
Příspěvků: 12

SRAZ Příspěvek č. 94 

Myslím, že okolo 19.00 bych to mohl stihnout. Podržte mi tedy místo. Rád bych si sednul )

Old Post 02.02.2003 v 18:55
Draq je offline   Click Here to See the Profile for Draq   Find more posts by Draq   Click here to Send Draq a Private Message   Click Here to Email Draq     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
p3t
Newbie

Registrován: 16.01.2003
Příspěvků: 36

SRAZ Příspěvek č. 95 

Omlouvám se, ale jak jsem se zakecal při odchodu ze srazu, zapoměl jsem zaplatit ten svůj čaj
Dobrotivec, který to za mě nakonec "zatáh", nech? se mi prosím ozve. Sorry...

(p3t)

Old Post 04.02.2003 v 20:42
p3t je offline   Click Here to See the Profile for p3t   Find more posts by p3t   Click here to Send p3t a Private Message   Click Here to Email p3t     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dodo
Senior Member

Registrován: 11.08.2002
Příspěvků: 704

Příspěvek č. 96 

nic tam nezbylo. vyšlo to dobře. platil jsem poslední.

Old Post 04.02.2003 v 22:51
dodo je offline   Click Here to See the Profile for dodo   Find more posts by dodo   Click here to Send dodo a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:20.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
123456789101112 » 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz