CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Síť > Zije jeste czfree puvodni myslenkou?
1234567
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
RabuKate
Member
zastupce cloudu 10.20


Registrován: 27.01.2004
Příspěvků: 144

Zije jeste czfree puvodni myslenkou? Příspěvek č. 1 

__________________

Old Post 08.03.2005 v 17:36
RabuKate je offline   Click Here to See the Profile for RabuKate   Find more posts by RabuKate   Click here to Send RabuKate a Private Message   Click Here to Email RabuKate   Visit RabuKate's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oook
Senior Member

Registrován: 28.06.2002
Příspěvků: 2325

Re: Zije jeste czfree puvodni myslenkou? Příspěvek č. 2 

__________________

Nemam rad Jestirky (vcetne popiracu Holocaustu a 9/11).

Old Post 08.03.2005 v 19:15
oook je offline   Click Here to See the Profile for oook   Find more posts by oook   Click here to Send oook a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RabuKate
Member
zastupce cloudu 10.20


Registrován: 27.01.2004
Příspěvků: 144

Re: Re: Zije jeste czfree puvodni myslenkou? Příspěvek č. 3 

__________________

Old Post 08.03.2005 v 19:29
RabuKate je offline   Click Here to See the Profile for RabuKate   Find more posts by RabuKate   Click here to Send RabuKate a Private Message   Click Here to Email RabuKate   Visit RabuKate's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oook
Senior Member

Registrován: 28.06.2002
Příspěvků: 2325

Re: Re: Re: Zije jeste czfree puvodni myslenkou? Příspěvek č. 4 

Realny megabit je sluzba, na ktere ma uzivatel k dispozici kapacitu 1 Mb/s.

Co se tyce lopat a kopani, myslim, ze mam v te oblasti pomerne slusne know-how (tedy v kalkulacich, kdy se vyplati zakopat kabel) :-)

__________________

Nemam rad Jestirky (vcetne popiracu Holocaustu a 9/11).

Old Post 08.03.2005 v 19:33
oook je offline   Click Here to See the Profile for oook   Find more posts by oook   Click here to Send oook a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RabuKate
Member
zastupce cloudu 10.20


Registrován: 27.01.2004
Příspěvků: 144

Re: Re: Re: Re: Zije jeste czfree puvodni myslenkou? Příspěvek č. 5 

__________________

Old Post 08.03.2005 v 20:31
RabuKate je offline   Click Here to See the Profile for RabuKate   Find more posts by RabuKate   Click here to Send RabuKate a Private Message   Click Here to Email RabuKate   Visit RabuKate's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oook
Senior Member

Registrován: 28.06.2002
Příspěvků: 2325

Re: Re: Re: Re: Re: Zije jeste czfree puvodni myslenkou? Příspěvek č. 6 

__________________

Nemam rad Jestirky (vcetne popiracu Holocaustu a 9/11).

Old Post 08.03.2005 v 21:05
oook je offline   Click Here to See the Profile for oook   Find more posts by oook   Click here to Send oook a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RabuKate
Member
zastupce cloudu 10.20


Registrován: 27.01.2004
Příspěvků: 144

Příspěvek č. 7 

mno to je zajimave... v tom pripade se da rici ze je to splnitelne ale pouz po ethernetu, nikoliv uz na 2,4

no co to je par milionu... je fakt ze jsem sveho casu se zivil i vykopovimi pracemi a muzu na rovinu rict ze 60 na 20 byla dobre zaplacena prace, zvlaste v unoru

zrovna pred chvili jsem mluvil s klukem co rozchodil ronju, takze ronja na dlouhe spoje a posledni mile na 2,4 (spise poslednich par 100 m) no a uplne posledni ethernet...

a o to mi slo, "nakopnout" lidi co reknou "ne to ja nechci v tom je magie a ja tomu nerozumim, nevim proc mam davat 3000 za hardware.... " proste jim vysvetlit ze cernobila televize vysla z mody, chapes to? nebo zijes jako vetsina na tomto foru uz nekde za horizontem a velkou vodou???

__________________

Old Post 08.03.2005 v 21:41
RabuKate je offline   Click Here to See the Profile for RabuKate   Find more posts by RabuKate   Click here to Send RabuKate a Private Message   Click Here to Email RabuKate   Visit RabuKate's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
=PJ= Azzie
Pekelník

Registrován: 16.06.2003
Příspěvků: 1941

Příspěvek č. 8 

Ja to beru tak:
Chces internet?
Vyuzij sluzeb ISP.
Chces byt v/ chces budovat CZFree.Net?
Vitej!

Na znalostech zas tak nezalezi. Kazdy muze prispet necim jinym. Nekdo naprga program, neko spravi router, nekdo doveze autem, nekdo vyvrta, nekdo zasroubuje, nekdo natahne kabel, nekdo napise projekt na uimisteni AP, nekdo prekeca celej barak, nekdo prispeje litrem, nekdo prispeje dvackou, nekdo koupi pivo.

Muzeme se bavit co je puvodni myslenka CZF....
Je to myslenka svobodne komunikace, je to nejlevnejsi zpusob jak se domluvit na pivo/speka. S internetem (s distribuci) myslenka CZFree.Net nema imho spolecneho nic.

__________________

OUT OF SERVICE

Naposledy upravil =PJ= Azzie 08.03.2005 v 21:52

Old Post 08.03.2005 v 21:45
=PJ= Azzie je offline   Click Here to See the Profile for =PJ= Azzie   Find more posts by =PJ= Azzie   Click here to Send =PJ= Azzie a Private Message   Click Here to Email =PJ= Azzie     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RabuKate
Member
zastupce cloudu 10.20


Registrován: 27.01.2004
Příspěvků: 144

Příspěvek č. 9 

mho tak ted jsi me dostal...

mas naprostou pravdu, krome programovani (pouze php) delam vse ja... <CRY> asi mi chybi takovi ti nadseni useri, je vic lam, i kdyz se mi v nekolika lamerech podarilo probudit drimajici komunitni nadsence

__________________

Old Post 08.03.2005 v 21:52
RabuKate je offline   Click Here to See the Profile for RabuKate   Find more posts by RabuKate   Click here to Send RabuKate a Private Message   Click Here to Email RabuKate   Visit RabuKate's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lada
Team Leader

Registrován: 08.05.2002
Příspěvků: 2856

Team Member: MOD

Re: Zije jeste czfree puvodni myslenkou? Příspěvek č. 10 

__________________

------------------------------------------
"WARNING: Do not look into laser with remaining eye"

Old Post 08.03.2005 v 23:58
lada je offline   Click Here to See the Profile for lada   Find more posts by lada   Click here to Send lada a Private Message     Visit lada's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
=PJ= Azzie
Pekelník

Registrován: 16.06.2003
Příspěvků: 1941

Re: Re: Zije jeste czfree puvodni myslenkou? Příspěvek č. 11 

__________________

OUT OF SERVICE

Old Post 09.03.2005 v 07:44
=PJ= Azzie je offline   Click Here to See the Profile for =PJ= Azzie   Find more posts by =PJ= Azzie   Click here to Send =PJ= Azzie a Private Message   Click Here to Email =PJ= Azzie     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
djdodo
CZNET

Registrován: 20.11.2002
Příspěvků: 1344

re Příspěvek č. 12 

CZFree uz davno neni cim byvalo,tenkrat slo predevsim o levny inet.Po nekolika letech tito lide vetsinou porizuji kabelovky a ADSL,ktere jsou kvalitnejsi a rychlejsi.
Konkretne v Kobylisich,kde pusobi moje firma jako WISP v CZF je toto znat.Nikoho uz nezajima,ze si muze stahovat data odnekud z centra rychlosti nekolika malo kilobitu,protoze pres ADSL mu to jede rychleji...Co naplat...spolehlivost vyhrava

__________________

http://shop.cznet.cz

Old Post 09.03.2005 v 08:08
djdodo je offline   Click Here to See the Profile for djdodo   Find more posts by djdodo   Click here to Send djdodo a Private Message   Click Here to Email djdodo   Visit djdodo's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maxinoha
Nemám rád lamy :-)

Registrován: 10.10.2002
Příspěvků: 450

Re: re Příspěvek č. 13 

Old Post 09.03.2005 v 08:26
Maxinoha je offline   Click Here to See the Profile for Maxinoha   Find more posts by Maxinoha   Click here to Send Maxinoha a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hyvris
Member

Registrován: 06.05.2002
Příspěvků: 468

Příspěvek č. 14 

Jojo, ktomudle se taky vyjadrim, ponevadz ciroou nahodou pacham sit spolecne s rabem

Nevim proc tady brecite nad CZFree jako by uz bylo mesic po pohrbu. Jde spis asi o to s jakym pristupem kde kdo tu sit zacal stavet.

TAM kde se toho chopil nakej Franta s tim ze rozbalil prapory revoluce OTAHNU LIDEM INTERFERNET ZA BABKU a zastitil to slovem CZFree aniz by osvetlil lidem co to vlastne CZFree je tak tam maj tedka velkej problem. Internet uz sezenou i jinde, levneji rychleji... takze vlastne ten prvnotni duvod postavit sit kvuli internetu mizi a tim mizi i duvod proto aby tu meli tu sit a Franta ma po kseftu

Na Bilehore a defakto i v prilehlich koncinach - rabukate=VUR byl pro stavbu site samozrejme taky stezejni internet, ale zaroven se vzdycky jednim dechem rikalo ze tu sit chceme kvuli tomu abych si pokecal po skype s kamosem z druhy strany site, z druhy strany prahy a casem treba i realne s kamosem co stridave bydli v praze a v ostrave... taky ze tu sit chceme k tomu abysme si po ni mohli svobodne gamesit, aby sme meli moznost vymenovat data, pisnicky........

TO VSE SE NAM SPLNILO A FUNGUJE, a je zajimavy ze tu mam pripojeny krom techto lidi treba i firmy kterym jde v prvni rade o spolehlivost... a nedivte se, ti lide skouseli treba i to super huper ADSL a co mi na rovinu rikali tak to s nasi siti srovnat ani poradne nejde, ... (jo ti lidi presli z adsl na CZF tak hadejte jak to srovnani asi dopadlo )

A prave ta perlicka na konec, i v tech pripojenych firmach prisli na chut lokalnimu obsahu CZF, takze obcas prijdou na pokec na IRC, stahujou z lokalnich zdroju... a fandeji te myslence... Takze pokud je sit odzacatku pojmuta jako sit SOUSEDSKA a ne jako sit postavena nekym za ucelem co nejvetsiho zisku na prodeji inetu tak ma sanci prezit hodne hodne dlouho, a tipl bych ze prezije ty maly prekupnicky a radoby ISP co si rijak jak sou totalne CZF (napr. p... telekom severne od obory hvezda atd....)

Kazdopadne aby to takhle fungovalo tak je nutne delat srazy.. srazy... srazy.... tezko lidi budou nejakym spusobem vyuzivat sit mezi sebou kdyz se nebudou ani poradne znat. Taky kecat na IRCu atd... v tom je sila komunity... ja ti poradim jak nainstit debian, ty mi poradis kde koupim levne kytaru atd... atd....

Jo a jeste k tomu jak ook nakousl to, ze CZF je nefunkcni sitovej zmetek neschopnej prenosu z bodu a do bodu B... no castecne mas pravdu ale ne tak docela. Napriklad nedavno sme udelali peer mezi 10.14 a 10.21repy beha to cely po wifi, ale po skusenostech nejdelsi wifispoj v tom pperu ma asi 350metru a realna prenosovka nekam do rep byla az 2mbity... s tim ze az pujde vylizt na strechy tak chystame ronjitka aby to poradne svistelo...

jo a jeste ad rabu CRY ze je na to na fsecko sam... no to neni az tak pravda ze a vypada to pak ze si tu ja, maco, molekula a vsichni ostatni akorat valime sunky... pro nezasvecene, na siti sme se konecne dostali alespon k neandrtalsky manufakturnimu usporadani spolecnosti tudiz ja se vrtam v *nixech, routerech, atd...... rabukate kybycuje a montuje anteny, sroubuje konektory atd...... maco maluje mapicky v calstatu, pise navody a buduje servery, a molekula dela vse vyse zminene pac je asi nejuniverzalnejsi

__________________

Petr 'Hyvris' Ludera

Old Post 09.03.2005 v 09:43
Hyvris je offline   Click Here to See the Profile for Hyvris   Find more posts by Hyvris   Click here to Send Hyvris a Private Message   Click Here to Email Hyvris   Visit Hyvris's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dodo
Senior Member

Registrován: 11.08.2002
Příspěvků: 704

Re: Re: Zije jeste czfree puvodni myslenkou? Příspěvek č. 15 

__________________

float like a butterfly, sting like a bee

Old Post 09.03.2005 v 09:54
dodo je offline   Click Here to See the Profile for dodo   Find more posts by dodo   Click here to Send dodo a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lada
Team Leader

Registrován: 08.05.2002
Příspěvků: 2856

Team Member: MOD

Re: re Příspěvek č. 16 

__________________

------------------------------------------
"WARNING: Do not look into laser with remaining eye"

Old Post 09.03.2005 v 10:05
lada je offline   Click Here to See the Profile for lada   Find more posts by lada   Click here to Send lada a Private Message     Visit lada's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:32.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
1234567  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz