CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Hardware > Jsem sklamanej.
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
tomasmark
Newbie

Registrován: 07.03.2005
Příspěvků: 2

Jsem sklamanej. Příspěvek č. 1 

Vymenil sem antenku co davaji k pci wifi za 9dB vsesmerku asignal je stale stejnej ( Nerozumim tomu a docela me to stve.

Na jedne starne sem dal female N coz se mi povedlo, na druhe strane sem cutnul snuru od stolni vsesmerky a napajel na koax z vsesmerky 9dbB z druhe strany. Da se rict ze je to chvilkama i horsi ? Neporadite cim to muze byt ? Diky

Old Post 07.03.2005 v 19:33
tomasmark je offline   Click Here to See the Profile for tomasmark   Find more posts by tomasmark   Click here to Send tomasmark a Private Message   Click Here to Email tomasmark     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maxinoha
Nemám rád lamy :-)

Registrován: 10.10.2002
Příspěvků: 450

Re: Jsem sklamanej. Příspěvek č. 2 

Naposledy upravil Maxinoha 07.03.2005 v 22:33

Old Post 07.03.2005 v 22:00
Maxinoha je offline   Click Here to See the Profile for Maxinoha   Find more posts by Maxinoha   Click here to Send Maxinoha a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tomasmark
Newbie

Registrován: 07.03.2005
Příspěvků: 2

Příspěvek č. 3 

Fajn díky za info, je to ten slabší jak se používá ke klientům, alespoň myslím. Trochu sem to teď stabilizoval akorat že musím lítat tam 500 m a zpět 500 m ted sem to stabilizoval na signal dobrý.

Sosa to 700kB/s coz mi pripada na b protokol maximum, takze link asi bude ok, jeste by me zajimalo proc na kanal 11 se to po case zabrzdi a na kanal 7 to ted vali furt. Nemusim podotykat ze mam kabel u klienta 15 metru. Proste to jinak zrealizovat neslo takze mi pripada ze z toho asi vic nevyskrabu.

AP edimax W4110g nebo tak nejak... Client CMS PCI nebo tak podobne ver. 3.0.

Uvidime ozvu se jak to poslape.

Sem sice newbie tady ale nejsem lama, jen privitam jakekoliv usefull info a tipy abych se vyhnul zbytecnym komplikacim.

BTW Vsesmerku mam umistenou primo na 28 prvkovy antene na radio coz snad nevadi , ale cdma pres to jede a frekvence jsou dost rozdilne tak to snad ani nema vliv.

PS: jestli jsou zde chyby rano je opravim, nyni uz nemam silu. Vzduchu zdar.

Old Post 07.03.2005 v 22:12
tomasmark je offline   Click Here to See the Profile for tomasmark   Find more posts by tomasmark   Click here to Send tomasmark a Private Message   Click Here to Email tomasmark     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Slimmer
Junior Member

Registrován: 23.12.2002
Příspěvků: 139

Příspěvek č. 4 

Ahoj doporucuji nejdrive nastudovat neco VF technice, nez se budes poustet do takovych to akci. Pri urovni Tvych znalost (plynouci z Tveho prispevku)i doporucuji aby sis sehnal nekoho kompetentniho a praci sveril jemu.

Old Post 08.03.2005 v 14:27
Slimmer je offline   Click Here to See the Profile for Slimmer   Find more posts by Slimmer   Click here to Send Slimmer a Private Message   Click Here to Email Slimmer   Visit Slimmer's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dj-bobr
Debugger

Registrován: 24.11.2002
Příspěvků: 814

Příspěvek č. 5 

__________________

B!

Old Post 08.03.2005 v 21:49
dj-bobr je offline   Click Here to See the Profile for dj-bobr   Find more posts by dj-bobr   Click here to Send dj-bobr a Private Message   Click Here to Email dj-bobr   Visit dj-bobr's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yellowblood
Newbie

Registrován: 22.03.2004
Příspěvků: 71

Příspěvek č. 6 

ja myslim ze tomasmark si znas dela legraci.

__________________

www.wifi-net.cz

Old Post 08.03.2005 v 22:57
yellowblood je offline   Click Here to See the Profile for yellowblood   Find more posts by yellowblood   Click here to Send yellowblood a Private Message   Click Here to Email yellowblood   Visit yellowblood's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dundee
Junior Member

Registrován: 01.10.2002
Příspěvků: 114

Příspěvek č. 7 

Mozna ne. Kdyz jeste nebylo takovy ruseni tak sem s D Linkama pri pokusech delal 750 na 1 km a ani tio nemuselo byt prepaleny vykonem. Samozrejmne to jelo v rezimu 22 Mbit. 900+ na jedne strane a 520+ na strane druhe. Dnes? 250 a to je svatek

__________________

Dundee

Old Post 09.03.2005 v 07:20
Dundee je offline   Click Here to See the Profile for Dundee   Find more posts by Dundee   Click here to Send Dundee a Private Message   Click Here to Email Dundee     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nijel
Junior Member

Registrován: 07.07.2002
Příspěvků: 213

Příspěvek č. 8 

Cca 750 kB mám po bytě z ap (s pendrekem co je k 626) do notebooku s integrovanou anténou, v zarušeném prostředí to ale je asi bez šance...

Old Post 09.03.2005 v 13:05
Nijel je pryč   Click Here to See the Profile for Nijel   Find more posts by Nijel   Click here to Send Nijel a Private Message     Visit Nijel's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
critter
Nic mne nenapada...

Registrován: 15.02.2003
Příspěvků: 1136

Team Member: MOD

Příspěvek č. 9 

__________________

critter

Old Post 09.03.2005 v 23:35
critter je offline   Click Here to See the Profile for critter   Find more posts by critter   Click here to Send critter a Private Message   Click Here to Email critter     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:11.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz