CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Žumpa > Oznámení o osobních moderátorských zvyklostech
12345
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
Zajsoft
Old Post 28.03.2005 19:14
Tento příspěvek byl moderován. K jeho zobrazení klikni [zde] () Příspěvek č. 49 
jkt
Old Post 28.03.2005 19:18
Tento příspěvek byl moderován. K jeho zobrazení klikni [zde] () Příspěvek č. 50 
rsaf
Senior Member
zastupce cloudu 10.152


Registrován: 16.01.2003
Příspěvků: 866

Příspěvek č. 51 

__________________

Lide v CZFree se dělí na tři skupiny: 1) deu; netdave 2) ti co znají jejich čísla 3) ti ostatní

Old Post 28.03.2005 v 20:25
rsaf je offline   Click Here to See the Profile for rsaf   Find more posts by rsaf   Click here to Send rsaf a Private Message   Click Here to Email rsaf     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xchaos
Samozvany gubernator

Registrován: 13.05.2002
Příspěvků: 3362

Team Member: MOD

Příspěvek č. 52 

Ve vlastním žabím threadu by se vám diskutovalo daleko lépe.

Tento thread je chráněn frogwallem s prahem citlovosti >4 žáby.

__________________

Old Post 29.03.2005 v 11:48
xchaos je offline   Click Here to See the Profile for xchaos   Find more posts by xchaos   Click here to Send xchaos a Private Message   Click Here to Email xchaos   Visit xchaos's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zajsoft
Pan hodný

Registrován: 04.01.2004
Příspěvků: 1017

Příspěvek č. 53 

. = 4,9 zab tj. ne aby jsi to zmoderoval...

__________________

Super Stupid Nesquick Rabbit
Nastal čas změn...!!!

Naposledy upravil Zajsoft 31.03.2005 v 02:20

Old Post 29.03.2005 v 12:11
Zajsoft je offline   Click Here to See the Profile for Zajsoft   Find more posts by Zajsoft   Click here to Send Zajsoft a Private Message     Visit Zajsoft's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
majklovec
zastupce cloudu 10.93

Registrován: 18.09.2002
Příspěvků: 481

Příspěvek č. 54 

__________________

Old Post 29.03.2005 v 14:20
majklovec je offline   Click Here to See the Profile for majklovec   Find more posts by majklovec   Click here to Send majklovec a Private Message     Visit majklovec's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xchaos
Samozvany gubernator

Registrován: 13.05.2002
Příspěvků: 3362

Team Member: MOD

Příspěvek č. 55 

Minimálně u Zajsofta jsem si slušně jistý, že odebrání moderátorských práv požadovat nebude, protože jinak by to už dávno udělal ...a i jinak je mi to jedno. Ostatně je tu někdo kdo nepochopil, že to s těma žábama je legrace, a že ted budeme soutěžit kdo má pevnější nervy a větší drzost až do té doby dokud tohle vlákno někdo nespláchne do žumpy ?

Tohle je můj thread, ve kterém jsem otevřel otázku, proč jsem v poslední době přestal tolerovat Oookovi a Dannymu totální úlety. Víceméně se řeklo, že kdo založí jaké vlákno, ten ho má právo moderovat - pokud by si Oook nebo Danny založili vlákno, kde by řešili jak moc se cítí ukřivdění tím mým zmoderováním, tak bych si tam toho tolik dovolit nemohl.

__________________

Old Post 29.03.2005 v 15:16
xchaos je offline   Click Here to See the Profile for xchaos   Find more posts by xchaos   Click here to Send xchaos a Private Message   Click Here to Email xchaos   Visit xchaos's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
critter
Nic mne nenapada...

Registrován: 15.02.2003
Příspěvků: 1136

Team Member: MOD

Příspěvek č. 56 

__________________

critter

Old Post 29.03.2005 v 15:20
critter je offline   Click Here to See the Profile for critter   Find more posts by critter   Click here to Send critter a Private Message   Click Here to Email critter     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
danny
Old Post 29.03.2005 15:58
Tento příspěvek byl moderován. K jeho zobrazení klikni [zde] () Příspěvek č. 57 
Zajsoft
Pan hodný

Registrován: 04.01.2004
Příspěvků: 1017

Příspěvek č. 58 

__________________

Super Stupid Nesquick Rabbit
Nastal čas změn...!!!

Naposledy upravil Zajsoft 31.03.2005 v 02:21

Old Post 29.03.2005 v 16:33
Zajsoft je offline   Click Here to See the Profile for Zajsoft   Find more posts by Zajsoft   Click here to Send Zajsoft a Private Message     Visit Zajsoft's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
majklovec
zastupce cloudu 10.93

Registrován: 18.09.2002
Příspěvků: 481

Příspěvek č. 59 

__________________

Old Post 29.03.2005 v 16:40
majklovec je offline   Click Here to See the Profile for majklovec   Find more posts by majklovec   Click here to Send majklovec a Private Message     Visit majklovec's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xchaos
Samozvany gubernator

Registrován: 13.05.2002
Příspěvků: 3362

Team Member: MOD

Příspěvek č. 60 

Vtip je v tom, že jsem Dannymu řekl, že mu klidně zmoderuju i příspěvky kde budou víc jak čtyři žáby. Chtěl jsem mu tím jen ukázat, že věcí kterými může někoho vytočit je nespočetně - třeba těmi žábami - a on si to vyložil ne tak, že nechci aby mě nasíral, ale tak, že mu radím jak mě ještě jednodušeji nasrat.

Vtip je prostě v tom, že kdo založí thread, tak snad může rozhodovat, co je tam offtopic a co ho vysloveně sere. To s těmi žábami je extrém - a nevšiml jsem si, že bych to moderoval v jiném vlákně než v tomhle :-)

Jestliže je Dannyho cílem v tomhle forum nasrat co nejvíce lidí, nebo alespon nasrat mě, tak se mu to rozhodně daří, a tohle by experiment který to jasně prokázal: založím thread kde nechci žáby, a šup!, je plný žab.

No a co se Zajsoftem... mám snad Dannymu žáby moderovat a Zajsoftovi je tolerovat ? Když nic jiného - tak proč v seznamu ikonek chybí ikonka myši ? Jak má takhle člověk vést žabomyší spory ??

__________________

Old Post 29.03.2005 v 16:53
xchaos je offline   Click Here to See the Profile for xchaos   Find more posts by xchaos   Click here to Send xchaos a Private Message   Click Here to Email xchaos   Visit xchaos's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
danny


Registrován: 12.05.2002
Příspěvků: 5247

Team Member: ADMIN

User is Mapper

Příspěvek č. 61 

Old Post 29.03.2005 v 17:23
danny je pryč   Click Here to See the Profile for danny   Find more posts by danny         Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jkt
Senior Member

Registrován: 04.04.2003
Příspěvků: 1111

Příspěvek č. 62 

hele, xchaosi, a proc editujes posty jinych lidi? proc v nich zaskrtavas "disable smilies in this post"?

__________________

cd /local/pub && more beer > /dev/mouth

Old Post 29.03.2005 v 19:14
jkt je offline   Click Here to See the Profile for jkt   Find more posts by jkt   Click here to Send jkt a Private Message   Click Here to Email jkt     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cipis
Senior Member

Registrován: 23.01.2003
Příspěvků: 4997

Příspěvek č. 63 

Old Post 29.03.2005 v 22:59
cipis je offline   Click Here to See the Profile for cipis   Find more posts by cipis   Click here to Send cipis a Private Message   Click Here to Email cipis   Visit cipis's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
danny


Registrován: 12.05.2002
Příspěvků: 5247

Team Member: ADMIN

User is Mapper

Příspěvek č. 64 

Old Post 29.03.2005 v 23:10
danny je pryč   Click Here to See the Profile for danny   Find more posts by danny         Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:21.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
12345  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz