CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Klubovna > Thread pro těch pár punkáčů, který by mohl zajímat
123456
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
Michal Cepela
Junior Member

Registrován: 19.04.2004
Příspěvků: 184

Thread pro těch pár punkáčů, který to zajímá Příspěvek č. 1 

__________________

Nenadávej na monitor, když ti blbnou wokna.
Váš Lev Miškin

Naposledy upravil Michal Cepela 27.03.2005 v 16:46

Old Post 27.03.2005 v 08:59
Michal Cepela je offline   Click Here to See the Profile for Michal Cepela   Find more posts by Michal Cepela   Click here to Send Michal Cepela a Private Message   Click Here to Email Michal Cepela     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
_the_wolf_
me

Registrován: 27.04.2003
Příspěvků: 239

Re: Thread pro těch pár jedinců, který tohle zajímá Příspěvek č. 2 

Old Post 27.03.2005 v 12:11
_the_wolf_ je offline   Click Here to See the Profile for _the_wolf_   Find more posts by _the_wolf_   Click here to Send _the_wolf_ a Private Message     Visit _the_wolf_'s homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jkt
Senior Member

Registrován: 04.04.2003
Příspěvků: 1111

Příspěvek č. 3 

kdyz bys zmenil $TITLE, bylo by to IMHO prehlednejsi...

__________________

cd /local/pub && more beer > /dev/mouth

Old Post 27.03.2005 v 13:34
jkt je offline   Click Here to See the Profile for jkt   Find more posts by jkt   Click here to Send jkt a Private Message   Click Here to Email jkt     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Michal Cepela
Junior Member

Registrován: 19.04.2004
Příspěvků: 184

Příspěvek č. 4 

__________________

Nenadávej na monitor, když ti blbnou wokna.
Váš Lev Miškin

Naposledy upravil Michal Cepela 27.03.2005 v 16:40

Old Post 27.03.2005 v 16:30
Michal Cepela je offline   Click Here to See the Profile for Michal Cepela   Find more posts by Michal Cepela   Click here to Send Michal Cepela a Private Message   Click Here to Email Michal Cepela     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Michal Cepela
Junior Member

Registrován: 19.04.2004
Příspěvků: 184

Protest proti idetu v Brně Příspěvek č. 5 

__________________

Nenadávej na monitor, když ti blbnou wokna.
Váš Lev Miškin

Naposledy upravil Michal Cepela 02.04.2005 v 19:00

Old Post 02.04.2005 v 18:50
Michal Cepela je offline   Click Here to See the Profile for Michal Cepela   Find more posts by Michal Cepela   Click here to Send Michal Cepela a Private Message   Click Here to Email Michal Cepela     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Michal Cepela
Junior Member

Registrován: 19.04.2004
Příspěvků: 184

Nové filmy na sokolu Příspěvek č. 6 

__________________

Nenadávej na monitor, když ti blbnou wokna.
Váš Lev Miškin

Naposledy upravil Michal Cepela 04.04.2005 v 14:12

Old Post 04.04.2005 v 14:06
Michal Cepela je offline   Click Here to See the Profile for Michal Cepela   Find more posts by Michal Cepela   Click here to Send Michal Cepela a Private Message   Click Here to Email Michal Cepela     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Michal Cepela
Junior Member

Registrován: 19.04.2004
Příspěvků: 184

portál pro alternativní kulturu - filozofiký koncept Příspěvek č. 7 

__________________

Nenadávej na monitor, když ti blbnou wokna.
Váš Lev Miškin

Naposledy upravil Michal Cepela 08.04.2005 v 13:19

Old Post 08.04.2005 v 12:05
Michal Cepela je offline   Click Here to See the Profile for Michal Cepela   Find more posts by Michal Cepela   Click here to Send Michal Cepela a Private Message   Click Here to Email Michal Cepela     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lada
Team Leader

Registrován: 08.05.2002
Příspěvků: 2856

Team Member: MOD

Re: portál pro alternativní kulturu - filozofiký koncept Příspěvek č. 8 

__________________

------------------------------------------
"WARNING: Do not look into laser with remaining eye"

Old Post 08.04.2005 v 14:34
lada je offline   Click Here to See the Profile for lada   Find more posts by lada   Click here to Send lada a Private Message     Visit lada's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Michal Cepela
Junior Member

Registrován: 19.04.2004
Příspěvků: 184

něco jsem dával už na začátek threadu Příspěvek č. 9 

__________________

Nenadávej na monitor, když ti blbnou wokna.
Váš Lev Miškin

Naposledy upravil Michal Cepela 08.04.2005 v 15:06

Old Post 08.04.2005 v 14:48
Michal Cepela je offline   Click Here to See the Profile for Michal Cepela   Find more posts by Michal Cepela   Click here to Send Michal Cepela a Private Message   Click Here to Email Michal Cepela     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xchaos
Samozvany gubernator

Registrován: 13.05.2002
Příspěvků: 3362

Team Member: MOD

Re: portál pro alternativní kulturu - filozofiký koncept Příspěvek č. 10 

__________________

Old Post 08.04.2005 v 15:03
xchaos je offline   Click Here to See the Profile for xchaos   Find more posts by xchaos   Click here to Send xchaos a Private Message   Click Here to Email xchaos   Visit xchaos's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
_the_wolf_
me

Registrován: 27.04.2003
Příspěvků: 239

Příspěvek č. 11 

Old Post 08.04.2005 v 15:20
_the_wolf_ je offline   Click Here to See the Profile for _the_wolf_   Find more posts by _the_wolf_   Click here to Send _the_wolf_ a Private Message     Visit _the_wolf_'s homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Michal Cepela
Junior Member

Registrován: 19.04.2004
Příspěvků: 184

s teckou jsem původně počítal Příspěvek č. 12 

S tím, že se k tecce nejak přisockuju jsem původně počítal, ale pak mi přišlo, že ses moc zaměřil na business, a že asi budu muset začít od píky. Je možný tecku pretransformovat a začlenit do ní ty věci, o kterej jesem tu psal? Jako základ takovýho projektu by se i hodila - grafiku mají ale lepší lidi z ascii ,-)
Dalo by se taky spolupracovat se squat netem - zrcadlo v czf by bylo parádní.

Bylo by taky fajn udělat to czf rádio - zprávy ze světa linuxu, o zajímavejch hw projektech, dění v CZF i obecně ve světě a např. čtení poezie nebo demáče od amatérskejch kapelek, rozhlasový hry...

Mé znalosti ale na takhle velkolepé plány zatím bez pomoci nedosahují :(

__________________

Nenadávej na monitor, když ti blbnou wokna.
Váš Lev Miškin

Naposledy upravil Michal Cepela 08.04.2005 v 17:28

Old Post 08.04.2005 v 15:25
Michal Cepela je offline   Click Here to See the Profile for Michal Cepela   Find more posts by Michal Cepela   Click here to Send Michal Cepela a Private Message   Click Here to Email Michal Cepela     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Michal Cepela
Junior Member

Registrován: 19.04.2004
Příspěvků: 184

zajímavý kulturněpolitický stránky Příspěvek č. 13 

__________________

Nenadávej na monitor, když ti blbnou wokna.
Váš Lev Miškin

Old Post 08.04.2005 v 17:18
Michal Cepela je offline   Click Here to See the Profile for Michal Cepela   Find more posts by Michal Cepela   Click here to Send Michal Cepela a Private Message   Click Here to Email Michal Cepela     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xchaos
Samozvany gubernator

Registrován: 13.05.2002
Příspěvků: 3362

Team Member: MOD

Příspěvek č. 14 

Já plánuju TečkuCZ přepracovat, to jo, ale asi ji nebude orientovat zas až tak moc squattersky. Nic proti squatům - ale spíš bych se orientoval na "nezávisle a alternativně uvažující populaci s vyřešenou bytovou otázkou", sorry :-) Zejména mě zajímá podpora myšlenkových směrů, které jsou dnes často populisticky napadané, zesměšňované a vytlačované mimo hlavní proud - feminismus, trvale udržitelný rozvoj... "ekologický hi-tech"... spíš takové dlouhodobé věci.

Ona velká část alternativy je pubertální protest proti rodičům - mě zajímá dlouhodobé hledání alternativ - ne lidi, co od šestnácti do devatenácti protestují, a pak si najdou kravatové zaměstnání do kterého jezdí autem... právě proto mě otázka squattingu přijde okrajová, dnes se (třeba i pomocí internetu) můžou snad mladší komunitněji zaměření lidé nějak domluvit, a třeba si společně pronajmout větší byt a tak se dostat k lepší ceně za vlastní místnost... né že bych zpochybňoval právo na obsazování dlouhodobě nepoužívaných objektů - ale třeba tohle mě nikdy nebralo, každá komunita mi začne strašně rychle lézt na nervy (dělají bordel) - mě přijde fajn být zalezlý buď sám nebo s partnerkou v normálním bytě :-) V podstatě jsem rodinný typ :-)

Takže jak to s tou TečkouCZ udělat... spíš kyberpunk nebo D.I.Y. (do it yourself), než nějaký radikální punk. Návody na programování pod Linuxem - ale ne tak hardcore jako root.cz, návody na bezmasá jídla - ale ne pod vlajkou "veganského fašismu" - a jinak spíš úlety všeho druhu... hudba a video ke stažení... a taky sci-fi povídky kdyby se někomu chtělo psát... dobré sci-fi povídky.. :-) Návody na podomácku vyrobené bomby spíš jen tak z principu - abychom ukázali, že se nebojíme je zveřejňovat, a s důrazným varováním že můžete přijít o ruce :-)

Jo, a ještě chci přepracovat MP3records.cz. Kdyby se do toho chtěl někdo pustit, tak ta doména je v podstatě k dispozici, a ty kapely taky. Já jsem absolutně bezradný - systém "hlasování" se ukázal jako nesmyslný, chtělo by to spíš fórum ve stylu CZfree, s možností psát recenze na nahrávky.... ale určitě chci vyvinout systém psaný přímo na míru MP3records - ne tam jen hodit nějaké předdefinované PHP-fórum s milionem nesmyslných a nepotřebných funkcí...

(Podle mě každopadně skončíme jako underground.cz - budeme pofňukávat nad softwarovými patenty a podrazy v EU - ale statisíce lidí do ulic to nevytáhne - budou sedět doma u svých kabelovek...)

__________________

Naposledy upravil xchaos 08.04.2005 v 17:52

Old Post 08.04.2005 v 17:36
xchaos je offline   Click Here to See the Profile for xchaos   Find more posts by xchaos   Click here to Send xchaos a Private Message   Click Here to Email xchaos   Visit xchaos's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xchaos
Samozvany gubernator

Registrován: 13.05.2002
Příspěvků: 3362

Team Member: MOD

Re: Re: portál pro alternativní kulturu - filozofiký koncept Příspěvek č. 15 

__________________

Old Post 08.04.2005 v 17:48
xchaos je offline   Click Here to See the Profile for xchaos   Find more posts by xchaos   Click here to Send xchaos a Private Message   Click Here to Email xchaos   Visit xchaos's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Michal Cepela
Junior Member

Registrován: 19.04.2004
Příspěvků: 184

Příspěvek č. 16 

V Holandsku frčí trochu jiný ceny připojení. Freenet tam hraje roli propojení právě lidí z lower class - přistěhovalci (včetně ilegálů) atd., zatímco v ČR je to záležitost lidí ze střední třídy (mě z toho nevyjímaje). To mi ale nebrání říkat a ukazovat to, co lidi ze střední třídy v ČR nechtějí vidět ani slyšet - v tom vidím právě přínos plebejského pohledu, tedy punku. (Fundamentalisti jsou všude.)) BTW znám spoustu punkerů, který maj rodinu a na svoje postoje nerezignovali. Squating je záležitost, která nesouvisí s generačním konfliktem, ale spíš s tím, že se ze spekulativních důvodů nechává chátrat spousta perfektních domů, který by mohly sloužit lidem. Místo nich se tam pak postaví saskaaréna nebo novej hypermarket. Vede to jen k tomu, že se bydlení stává exkluzivním zboží - ceny se šroubujou nahoru.... Zákony trhu znám dobře -maturita z ekonomiky a účetnictví

Link na jednu feministickou skupinu je v těch odkazech taky - ostatně feminizace cyberprostoru je imho jedno z témat nejstěžejnějších - v tom bych s tebou souhlasil.

Že ve svém věku začneš dědkovatět bych fakt nečekal.

__________________

Nenadávej na monitor, když ti blbnou wokna.
Váš Lev Miškin

Naposledy upravil Michal Cepela 08.04.2005 v 20:48

Old Post 08.04.2005 v 18:45
Michal Cepela je offline   Click Here to See the Profile for Michal Cepela   Find more posts by Michal Cepela   Click here to Send Michal Cepela a Private Message   Click Here to Email Michal Cepela     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:27.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
123456  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz