CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Klubovna > Thread pro těch pár punkáčů, který by mohl zajímat
123456
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
Michal Cepela
Junior Member

Registrován: 19.04.2004
Příspěvků: 184

Tak s chutí do toho Příspěvek č. 65 


Podařilo se mi udělat státnice, tak mám čas začít s tím mím serverem, případně pomoct ze sítí o které jsme tu onehdá mluvili. Pro zopakování mám k dispozici opravitelný 40 GB disk pro poskytnutí do sítě (u arachne nebo kdekoliv, kde se v rámci projektu užije), vyčleněný stroj, který mi poběží doma (hd 80 GB) a jednu wifinu.

Rád bych, než se rozjedeme po letních radovánkách, vytvořil alespoň základ.

__________________

Nenadávej na monitor, když ti blbnou wokna.
Váš Lev Miškin

Old Post 30.05.2005 v 15:03
Michal Cepela je offline   Click Here to See the Profile for Michal Cepela   Find more posts by Michal Cepela   Click here to Send Michal Cepela a Private Message   Click Here to Email Michal Cepela     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Michal Cepela
Junior Member

Registrován: 19.04.2004
Příspěvků: 184

To už přesahuje všechny meze Příspěvek č. 66 

__________________

Nenadávej na monitor, když ti blbnou wokna.
Váš Lev Miškin

Old Post 02.06.2005 v 21:33
Michal Cepela je offline   Click Here to See the Profile for Michal Cepela   Find more posts by Michal Cepela   Click here to Send Michal Cepela a Private Message   Click Here to Email Michal Cepela     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
critter
Nic mne nenapada...

Registrován: 15.02.2003
Příspěvků: 1136

Team Member: MOD

Příspěvek č. 67 

Kde chceš dělat APčko?

__________________

critter

Old Post 03.06.2005 v 02:53
critter je offline   Click Here to See the Profile for critter   Find more posts by critter   Click here to Send critter a Private Message   Click Here to Email critter     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xchaos
Samozvany gubernator

Registrován: 13.05.2002
Příspěvků: 3362

Team Member: MOD

Příspěvek č. 68 

GFNP - Global Free Network Protocol :-)

__________________

Old Post 03.06.2005 v 13:15
xchaos je offline   Click Here to See the Profile for xchaos   Find more posts by xchaos   Click here to Send xchaos a Private Message   Click Here to Email xchaos   Visit xchaos's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
critter
Nic mne nenapada...

Registrován: 15.02.2003
Příspěvků: 1136

Team Member: MOD

Příspěvek č. 69 

__________________

critter

Old Post 03.06.2005 v 13:19
critter je offline   Click Here to See the Profile for critter   Find more posts by critter   Click here to Send critter a Private Message   Click Here to Email critter     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Michal Cepela
Junior Member

Registrován: 19.04.2004
Příspěvků: 184

Příspěvek č. 70 

Počítám s tím, že bych provozoval na Proseku on-line radio, běžela by u mě část portálu a část ftp.
Xchaosi, ty seš sice imrvére vytíženej, ale o tom, co by mohlo běžet na Břevnově máš lepší přehled. U mě je potíž v tom, že mám zatím v cajku více méně jenom hw část. Potřeboval bych tedy nějakou nalejvánu a pomoc s konfigurací.
Zdá se mi, že lidi znalí technickejch věcí zapomínají na účel komunikace a ti, kteří chtějí šířit informace, kulturu atp. zase obyčejně technické znalosti postrádají. Mám velkolepý plány, ale minimální know-how.

Nejlepší by bylo, uspořádat nezávaznej sraz lidí, kteří mají o projekt zájem a ujasnili si technicko-filozofickou a obsahově-filozofickou koncepci projektu, případně technické podmínky.

Myslím, že jedinou zatím existující alternativní výspou czf je vitexův sokol, který ale zachycuje jen nepatrný zlomek toho co je imho v tomto směru potřeba.

__________________

Nenadávej na monitor, když ti blbnou wokna.
Váš Lev Miškin

Naposledy upravil Michal Cepela 03.06.2005 v 18:40

Old Post 03.06.2005 v 18:25
Michal Cepela je offline   Click Here to See the Profile for Michal Cepela   Find more posts by Michal Cepela   Click here to Send Michal Cepela a Private Message   Click Here to Email Michal Cepela     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Michal Cepela
Junior Member

Registrován: 19.04.2004
Příspěvků: 184

Příspěvek č. 71 

Pro čtenáře webu čafky doporučuji se na něj zase mrknout. .)

__________________

Nenadávej na monitor, když ti blbnou wokna.
Váš Lev Miškin

Old Post 06.06.2005 v 23:34
Michal Cepela je offline   Click Here to See the Profile for Michal Cepela   Find more posts by Michal Cepela   Click here to Send Michal Cepela a Private Message   Click Here to Email Michal Cepela     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Michal Cepela
Junior Member

Registrován: 19.04.2004
Příspěvků: 184

Jak donutit magistrát k přehodnocení zdražení jízdného v MHD Příspěvek č. 72 

- podpořte petici proti zdražení MHD
- zanechávejte ne zcela pojeté jízdenky dalším cestujícím
- zúčastněte se demonstrativních hromadných "černých jízd", první proběhne 29. 6. od 17:00 z Hradčanské, poté proběhne na Vítězném náměstí mítink
- použijte petici ve školách, na pracovištích a v místě bydliště, zorganizujte "černé jízdy" nebo hromadné cyklojízy do/z škol a pracoviš?
- pomozte s akcemi "skupin proti revizorům" (upozorněte cestující na jejich přítomnost, dodávání platných lístů "černým pasažérům" atd.)
- pomozte s přípravou intenzivní kampaně proti Magistrátu v září a říjnu včetně co největších protestních akcí při zasedáních Rady a zastupitelstva
- zahrnujte zastupitele protestními dopisy a e-maily a žádejte odpovědi
- přijděte s vlastními návrhy a aktivitami

__________________

Nenadávej na monitor, když ti blbnou wokna.
Váš Lev Miškin

Old Post 27.06.2005 v 21:57
Michal Cepela je offline   Click Here to See the Profile for Michal Cepela   Find more posts by Michal Cepela   Click here to Send Michal Cepela a Private Message   Click Here to Email Michal Cepela     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DRSON
Newbie

Registrován: 26.12.2002
Příspěvků: 89

Re: Jak donutit magistrát k přehodnocení zdražení jízdného v MHD Příspěvek č. 73 

Old Post 27.06.2005 v 22:12
DRSON je offline   Click Here to See the Profile for DRSON   Find more posts by DRSON   Click here to Send DRSON a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
critter
Nic mne nenapada...

Registrován: 15.02.2003
Příspěvků: 1136

Team Member: MOD

Příspěvek č. 74 

Ehm :-) tak zaprve jsem mel za to ze duchodci jezdej zadarmo.... jinak akce rozdavani jizdenek cernejm pasazerum - docela dobrej napad, moc by se mi libilo kdyby me chytly a nekdo mi podstrcil platnej listek abych nemusel platit :-)

__________________

critter

Old Post 28.06.2005 v 07:21
critter je offline   Click Here to See the Profile for critter   Find more posts by critter   Click here to Send critter a Private Message   Click Here to Email critter     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lada
Team Leader

Registrován: 08.05.2002
Příspěvků: 2856

Team Member: MOD

Re: Re: Jak donutit magistrát k přehodnocení zdražení jízdného v MHD Příspěvek č. 75 

__________________

------------------------------------------
"WARNING: Do not look into laser with remaining eye"

Old Post 28.06.2005 v 08:58
lada je offline   Click Here to See the Profile for lada   Find more posts by lada   Click here to Send lada a Private Message     Visit lada's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cipis
Senior Member

Registrován: 23.01.2003
Příspěvků: 4997

Re: Re: Jak donutit magistrát k přehodnocení zdražení jízdného v MHD Příspěvek č. 76 

Old Post 28.06.2005 v 13:50
cipis je offline   Click Here to See the Profile for cipis   Find more posts by cipis   Click here to Send cipis a Private Message   Click Here to Email cipis   Visit cipis's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Michal Cepela
Junior Member

Registrován: 19.04.2004
Příspěvků: 184

Příspěvek č. 77 

Vzhledem k tomu, že se vyhazujou miliardy na saskaarény a podobný zhovadilosti,
tak nevidím důvod, proč zdražovat MHD. Na Blbosti prachy jsou a na potřebný věci ne. Co se týče Brna, tak tam už podobný akce taky proběhly.

__________________

Nenadávej na monitor, když ti blbnou wokna.
Váš Lev Miškin

Old Post 01.07.2005 v 14:09
Michal Cepela je offline   Click Here to See the Profile for Michal Cepela   Find more posts by Michal Cepela   Click here to Send Michal Cepela a Private Message   Click Here to Email Michal Cepela     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Michal Cepela
Junior Member

Registrován: 19.04.2004
Příspěvků: 184

Něco ke čtení Příspěvek č. 78 

Dovoluji si vřele doporučit knihu Naomi Kleinové - BEZ LOGA, která podrobně popisuje současné strategie nadnárodních firem a teror reklamy a marketingu, stejně jako totalitární praxi nadnárodek ve třetím světě.

Půjčte si ji v knihovně, v knihkupectví stojí 548,--, takže do domácí knihovny ji doporučuji pouze aktivistům.

__________________

Nenadávej na monitor, když ti blbnou wokna.
Váš Lev Miškin

Old Post 01.07.2005 v 23:24
Michal Cepela je offline   Click Here to See the Profile for Michal Cepela   Find more posts by Michal Cepela   Click here to Send Michal Cepela a Private Message   Click Here to Email Michal Cepela     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Michal Cepela
Junior Member

Registrován: 19.04.2004
Příspěvků: 184

Exclamation Czechtek Příspěvek č. 79 

__________________

Nenadávej na monitor, když ti blbnou wokna.
Váš Lev Miškin

Old Post 31.07.2005 v 00:13
Michal Cepela je offline   Click Here to See the Profile for Michal Cepela   Find more posts by Michal Cepela   Click here to Send Michal Cepela a Private Message   Click Here to Email Michal Cepela     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cipis
Senior Member

Registrován: 23.01.2003
Příspěvků: 4997

Re: Czechtek Příspěvek č. 80 

Old Post 31.07.2005 v 00:17
cipis je offline   Click Here to See the Profile for cipis   Find more posts by cipis   Click here to Send cipis a Private Message   Click Here to Email cipis   Visit cipis's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:49.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
123456  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz