CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Klubovna > Jaké je vaše stávající připojení do internetu?
12

Jaké je vaše stávající připojení do internetu?
You do not have permission to vote on this poll.
Dial-up Modem 293 59.31%
Mikrovlnná Anténa 71 14.37%
Kabelový Modem 82 16.60%
Satelitní Připojení 5 1.01%
Gateway v CZFree 43 8.70%
Total: 479 votes 100%
  [Edit Poll (moderators only)]

Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
CoolEx
Newbie

Registrován: 16.12.2002
Příspěvků: 40

Příspěvek č. 17 

-> highlander: Tak mezi ty já urcite nepatrim..... sice Dial-Up použivám už dýl než 3 roky ale nikdy jsem s tou ,,rychlostí" (lépe řečeno pomalostí) spokojenej nebyl. Před dvouma rokama to ještě jakš takš šlo ale teď už mě to doslova zabijí. Byly jisté pokusy natáhnou euroISDN2 ale jaksi to všechno vyhořelo na tom mám v baráku analogovou ústřednu která je od pracovny vzdálená (po kabelech) 20m což je prostě moc. Kabelovka v týhle prdely není, Wi-Fi tady poskytujou asi jen 3 společnosti a to za dos krutý ceny. Tak si asi hodim na zahradu satelit a nazdar.
Myslim že podobnej problem (ale bez tý ISDN) má docela dost lidí...

Old Post 18.12.2002 v 19:59
CoolEx je offline   Click Here to See the Profile for CoolEx   Find more posts by CoolEx   Click here to Send CoolEx a Private Message     Visit CoolEx's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blacks
Junior Member

Registrován: 30.07.2002
Příspěvků: 153

Příspěvek č. 18 

kdyz uz jsme u toho, jsou i kabelovky kde jede 33kbs ´

nebo taky 3mbit, ale zase jak kde a jak kde ma kdo znamy,

prece ruka ruku meje

Old Post 19.12.2002 v 16:07
blacks je offline   Click Here to See the Profile for blacks   Find more posts by blacks   Click here to Send blacks a Private Message   Click Here to Email blacks     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Skiff
Newbie

Registrován: 19.12.2002
Příspěvků: 21

Příspěvek č. 19 

nj .. ja jedu pres kabel 128kbps za litr/mesic. jenze to by mi to nesmeli platit rodice a nesmelo by je stvat ze u toho sedim 24/7 ... takze bud najdu nejakej aspon trochu stalej prijem nebo koncim ... ale musim rict ze tech 128 jede stabilne a sem spokojenej ... noLimit, nestresuju pri pohledu na hodiny, parada.

__________________

3Dfx rulez !!!

Old Post 20.12.2002 v 09:39
Skiff je offline   Click Here to See the Profile for Skiff   Find more posts by Skiff   Click here to Send Skiff a Private Message   Click Here to Email Skiff     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:20.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
12  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz