CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Troubleshooting > Compex WPE54AG
1234
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
rouchi
Junior Member

Registrován: 28.09.2005
Příspěvků: 113

:-) Příspěvek č. 49 

lidi nahrával jsem do tohodle krámu (WPE54AG) jeden z těch nějnovějších firmwarů 2.14 outdoor cze sk a po rebootku už ho nevidim... nevidí ho ani ten uconfig, enbo jak se to jmenuje... zkoušel jsem i restart do továru dioda bliká jako že se to prostě vyresetovává ale stejně to nejede... poradí někdo co s tim?? :-)

__________________

Sice vim o sítích maalinečko, ale i tak mě to bavíí :-)

Old Post 02.05.2009 v 17:59
rouchi je offline   Click Here to See the Profile for rouchi   Find more posts by rouchi   Click here to Send rouchi a Private Message     Visit rouchi's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vydrat
Senior Member

Registrován: 12.12.2003
Příspěvků: 736

Příspěvek č. 50 

Skusit recovery FW? už je to cca rok co jsem tak jeden cpx opravoval / něco podobnýho se nám taky stalo..../ Teď už na síti CPX nemáme ani jeden.. takže to neskusím v praxi ale skus hledat výraz "firmware recovery"

__________________

Rád se hrabu v čemkoliv......
BOK.Net Vejprnice

Old Post 02.05.2009 v 21:37
vydrat je offline   Click Here to See the Profile for vydrat   Find more posts by vydrat   Click here to Send vydrat a Private Message   Click Here to Email vydrat     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rouchi
Junior Member

Registrován: 28.09.2005
Příspěvků: 113

Tak sem to oživil, díky za radu :) Příspěvek č. 51 

už mi zase žije, normálně se mi to rozjelo asi po 3 resetu do defaultu, pak jsem to nechal tak 15 min zapojené, pak jsem to vypojil a a zapojil z elektriky a už to žije.. :-)Lidi fungujete dneska ještě někdo na tědlech kompexech ? nebo už je to jenom samej mikrotik a UBNT ???
já jsem jich pár (kvůli úspoře, protože ted na tom nejsem finančně nejlíp) koupil od Dade_Marfiho a docela bych z toho postavil bod, možná dva.. :-) ale jde mi o to abych si neudělal ostudu, nechci žádnej nestabilní sráč, a hlavně nebudu mít moc možnost to fyzicky restartovat ( bude to dost daleko a jenom cesta k tomu a zpět se mi dost prodraží...)
má to teda vůbec ještě cenu na tomhle "dost proklínanym HW" něco stavět nemo z toho mam jenom vypájet kartičky a strčit si je do mikrotiku?

__________________

Sice vim o sítích maalinečko, ale i tak mě to bavíí :-)

Old Post 19.05.2009 v 22:14
rouchi je offline   Click Here to See the Profile for rouchi   Find more posts by rouchi   Click here to Send rouchi a Private Message     Visit rouchi's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
-=RYS=-
Senior Member

Registrován: 24.01.2003
Příspěvků: 2424

Re: Tak sem to oživil, díky za radu :) Příspěvek č. 52 

__________________

Owner rpt+Echolink OK0BEZ
http://www.ok0bez.com
http://www.ok1mjo.com
http://aprs.fi/?call=a%2FOK1OEM-1

Old Post 20.05.2009 v 01:58
-=RYS=- je offline   Click Here to See the Profile for -=RYS=-   Find more posts by -=RYS=-   Click here to Send -=RYS=- a Private Message     Visit -=RYS=-'s homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dade_Marfi
Senior Member

Registrován: 22.05.2003
Příspěvků: 2371

Příspěvek č. 53 

jo tohle se resilo "poeckem" ... celou cestu slo 24volt .. a az poslednich 5cm bylo po extraktoru 3.3V ..... u wp54ag uz to pak vyresil sam cpx ... a posledni serky chodily s 24volt zdrojikem ...

__________________

..:: Nas-Net.org ::..
- programming
- build-up and management networks
- development
- freenet, education

Old Post 20.05.2009 v 07:24
Dade_Marfi je offline   Click Here to See the Profile for Dade_Marfi   Find more posts by Dade_Marfi   Click here to Send Dade_Marfi a Private Message   Click Here to Email Dade_Marfi   Visit Dade_Marfi's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rouchi
Junior Member

Registrován: 28.09.2005
Příspěvků: 113

mno Příspěvek č. 54 

no a co to udělat tak, jelikož compex bude hned vedle elektriky, normálně šmiknout origo kabel na zdroji a přepájet to hnedka kousíček za zdroj ??nebo ten zdorj sám o sobě je špatnej ? jestli jo, tak objednávam z netu stabilizátor a udělam takovej jednoduchej bastl... pořádnej 12V zdroj mam, kterej sem koupil tady z fora fakt kvalitu, 12V 3,5A, takže na tom bych moh uživit compexů mraky....
případně mě napadla prasárna, nezkoušel někdo pouštět do compexe 5V ? to by ho asi odpílilo co ?? a ten kondík co píšeš, ten jako mam dát za vstup na napájení nebo co ? a v jakym případě má ten kondík smysl ? s originál, nebo s předělanym ??

__________________

Sice vim o sítích maalinečko, ale i tak mě to bavíí :-)

Old Post 20.05.2009 v 07:59
rouchi je offline   Click Here to See the Profile for rouchi   Find more posts by rouchi   Click here to Send rouchi a Private Message     Visit rouchi's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dade_Marfi
Senior Member

Registrován: 22.05.2003
Příspěvků: 2371

Příspěvek č. 55 

ten kond myslel jako filtr ...

jinak bojim, ze 5V je uz hodne ... mam takove tuseni, ze u tohohle modelu jde tech 3.3volt zrovna na procak ...

__________________

..:: Nas-Net.org ::..
- programming
- build-up and management networks
- development
- freenet, education

Old Post 20.05.2009 v 08:02
Dade_Marfi je offline   Click Here to See the Profile for Dade_Marfi   Find more posts by Dade_Marfi   Click here to Send Dade_Marfi a Private Message   Click Here to Email Dade_Marfi   Visit Dade_Marfi's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cipis
Senior Member

Registrován: 23.01.2003
Příspěvků: 4997

Re: mno Příspěvek č. 56 

__________________

předseda Sdružení Tišnet, http://www.cipis.net

Old Post 20.05.2009 v 10:51
cipis je offline   Click Here to See the Profile for cipis   Find more posts by cipis   Click here to Send cipis a Private Message   Click Here to Email cipis   Visit cipis's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rouchi
Junior Member

Registrován: 28.09.2005
Příspěvků: 113

OK Příspěvek č. 57 

Dobře, takže nejlíp to udělat tak, že šmiknu kabel od origo zdroje, aby byl dost krátkej a spolu s nějakym kondíkem to napájim přímo na board...
Jinak ten kondík může bejt i na menší napětí ne ? cím menší napětí tím menší bude, a pak by se třeba vešel i do tý krabky...

Edit: Jo ještě jsem tak zapoměl, co použití tohodle compexe v režimu routing client ?? neboli naroutovat na AP přivedení netu a pak to bridgovanym APčkem posílat lidem???

__________________

Sice vim o sítích maalinečko, ale i tak mě to bavíí :-)

Naposledy upravil rouchi 20.05.2009 v 12:14

Old Post 20.05.2009 v 11:05
rouchi je offline   Click Here to See the Profile for rouchi   Find more posts by rouchi   Click here to Send rouchi a Private Message     Visit rouchi's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mnaga
Senior Member

Registrován: 19.03.2003
Příspěvků: 1214

Příspěvek č. 58 

Co jsem zjistil, tak tyhle compexy taky trpi na nafukovani kondenzatoru. Po vymene jedou OK, pouzivam je zatim bez problemu na domaci APcka.

__________________

http://laser.webpark.cz

Old Post 20.05.2009 v 18:31
mnaga je offline   Click Here to See the Profile for mnaga   Find more posts by mnaga   Click here to Send mnaga a Private Message   Click Here to Email mnaga   Visit mnaga's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cipis
Senior Member

Registrován: 23.01.2003
Příspěvků: 4997

Re: OK Příspěvek č. 59 

__________________

předseda Sdružení Tišnet, http://www.cipis.net

Old Post 20.05.2009 v 18:34
cipis je offline   Click Here to See the Profile for cipis   Find more posts by cipis   Click here to Send cipis a Private Message   Click Here to Email cipis   Visit cipis's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:44.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
1234  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz