CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Praha 1 > V Jámě 1
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
off
Newbie

Registrován: 26.04.2003
Příspěvků: 48

Arrow V Jámě 1 Příspěvek č. 1 

Zdravim,
roh ul. V jame (1) a Vodičkové 6P uplne nahore, krasny vyhled takrka vsemi smery, okna smer Narodni třída,nar. divadlo,LAzarská,Karlovo nám.atp, chtel bych pripojku, v "monitoru" je zakresleno v okoli teto lokality houby :p)
PS. chce to pripojku max. 50 M vzduchem omeroval jsem tam signal a je tam "kupovivu )" rusno.
Namerene AP (co zobrazovaly SSID)
ZIZKOV
ZIZKOV1
KABULHALSTEP
HRAD
DP_3
2917F5
MELNICKA
mereno 3Dbi ant. , prosim kohokoliv kdo zna provozovatele nejakeho vyse uvedeneho AP, nebo by mohl jinak pomoci o kontakt.
Diky OFF

__________________

ok

Old Post 14.07.2005 v 14:48
off je offline   Click Here to See the Profile for off   Find more posts by off     Click Here to Email off     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
3epox
Junior Member

Registrován: 19.11.2004
Příspěvků: 242

Re: V Jámě 1 Příspěvek č. 2 

Old Post 16.07.2005 v 14:43
3epox je offline   Click Here to See the Profile for 3epox   Find more posts by 3epox   Click here to Send 3epox a Private Message   Click Here to Email 3epox     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
off
Newbie

Registrován: 26.04.2003
Příspěvků: 48

re: Příspěvek č. 3 

Ahoj,
mno diky moc za odpoved, ale myslis si ze v centru Prahy to na 300M bude chodit bez rusení? jsem jiného nazoru, oprav mě jestli se pletu... proto jsem usaoudil ze 3Dbi ant. musi na nejblišši nezarusene spoje stacit, smozhrejme si tam muzu vzit 18Dbi sito ,a namerit x bodu ,ale kolik z nich bude realne k pouziti?

__________________

ok

Old Post 16.07.2005 v 19:21
off je offline   Click Here to See the Profile for off   Find more posts by off     Click Here to Email off     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
3epox
Junior Member

Registrován: 19.11.2004
Příspěvků: 242

Re: re: Příspěvek č. 4 

Naposledy upravil 3epox 16.07.2005 v 19:45

Old Post 16.07.2005 v 19:34
3epox je offline   Click Here to See the Profile for 3epox   Find more posts by 3epox   Click here to Send 3epox a Private Message   Click Here to Email 3epox     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:55.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz