CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Bazaar > Kral je mrtev,at zije kral:: OVISLINK WL-5460AP
12
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
djdodo
CZNET

Registrován: 20.11.2002
Příspěvků: 1344

Kral je mrtev,at zije kral:: OVISLINK WL-5460AP Příspěvek č. 1 

__________________

http://shop.cznet.cz

Old Post 12.08.2005 v 08:55
djdodo je offline   Click Here to See the Profile for djdodo   Find more posts by djdodo   Click here to Send djdodo a Private Message   Click Here to Email djdodo   Visit djdodo's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Raven-il
Senior Member

Registrován: 26.04.2004
Příspěvků: 1199

Příspěvek č. 2 

Obavam se, ze fw s regulaci vykonu je zatim pouze vysneny nebot na strankach ovisu neni.

__________________

Jen 700wattů ....... a měsíc je blízko

Old Post 12.08.2005 v 09:51
Raven-il je offline   Click Here to See the Profile for Raven-il   Find more posts by Raven-il   Click here to Send Raven-il a Private Message   Click Here to Email Raven-il   Visit Raven-il's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
djdodo
CZNET

Registrován: 20.11.2002
Příspěvků: 1344

re Příspěvek č. 3 

sorry, regulace vykonu byla jiz obsazena v puvodnim FW,novy FW dodava navic pouze ping watchdog.
Dulezite zde rict,ze fw obsazeny v Ovisu 5460 neni kompatibilni napr.s Alfou 303! Nezkousejte!

__________________

http://shop.cznet.cz

Old Post 12.08.2005 v 19:13
djdodo je offline   Click Here to See the Profile for djdodo   Find more posts by djdodo   Click here to Send djdodo a Private Message   Click Here to Email djdodo   Visit djdodo's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kolicek
Newbie

Registrován: 11.03.2005
Příspěvků: 45

Talking re Příspěvek č. 4 

regulace vykonu je zase jen ve 4 krocich ?
nebo uz je jemnejsi ?
doufam ze nebude tahle nova krabicka trpet tuhnutim pri mizernejsim signalu a ukazatel signalu bude v pohode

Old Post 12.08.2005 v 20:46
Kolicek je offline   Click Here to See the Profile for Kolicek   Find more posts by Kolicek   Click here to Send Kolicek a Private Message   Click Here to Email Kolicek     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cipis
Senior Member

Registrován: 23.01.2003
Příspěvků: 4997

Re: re Příspěvek č. 5 

Old Post 14.08.2005 v 12:13
cipis je offline   Click Here to See the Profile for cipis   Find more posts by cipis   Click here to Send cipis a Private Message   Click Here to Email cipis   Visit cipis's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cipis
Senior Member

Registrován: 23.01.2003
Příspěvků: 4997

Příspěvek č. 6 

Old Post 14.08.2005 v 13:07
cipis je offline   Click Here to See the Profile for cipis   Find more posts by cipis   Click here to Send cipis a Private Message   Click Here to Email cipis   Visit cipis's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vydrat
Senior Member

Registrován: 12.12.2003
Příspěvků: 736

Info z testovacího provozu... Příspěvek č. 7 

Zdar všem!

Chtěl bych se také podělit zatím s nemnoha zkušenostma s 5460AP.
TEDY PÁR INFOMACÍ:


Pořídil jsem jí ve 100megadistribution za 1220 bez DPH. Bohužel prodávají jen lidem s živnos?ákem.....

Ačkoliv na několika místech na netu píšou že je u ní sada pro POE tak tomu tak není (no už vzhledem k tý ceně.......)

Přibalenej adaptér vypadá solidněji než k 1120 (750 mA u 1120, 1000 mA pro 5460).

Příslušenství standard Ovislink - "manuál" - tři strany A5, dokonce česky, zbytek na CD. 1* ETH kabel - klasika, cca 1 metr. Taky sáček s hmoždinkama co jsou nanic..... A pak vlastní "krabička"

Osazení LED je samosebou jiné, navíc je tu LED DIAG (červená) která svítí během "bootování"

Jinak menu je velmi podobné jak 1120AP. Možnost volby B, G, B+G. Volba výkonu ve 4. krocích. O tom jak bude fungovat se přesvědčím v práci na spektráči... (1120AP 12 - 17 db, tady snad bude větší rozsah).

Vevnitř je linux, v logu je vidět i info o průběhu bootu (Zejtra sem dám víc info).

Prvotní zkušenosti jsou OK, po 48 hodinách v provozu klient jede OK. Oproti WRT54G. Linka 200m, 10db Yagi, vs 8db všesměr, 54 / 48 M, v reálu kolem 25M (podle kopírování dat z FTP).

To? zatím vše....

Old Post 18.08.2005 v 11:57
vydrat je offline   Click Here to See the Profile for vydrat   Find more posts by vydrat   Click here to Send vydrat a Private Message   Click Here to Email vydrat     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cipis
Senior Member

Registrován: 23.01.2003
Příspěvků: 4997

Re: Re: re Příspěvek č. 8 

Old Post 21.08.2005 v 13:49
cipis je offline   Click Here to See the Profile for cipis   Find more posts by cipis   Click here to Send cipis a Private Message   Click Here to Email cipis   Visit cipis's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kolicek
Newbie

Registrován: 11.03.2005
Příspěvků: 45

Re: Příspěvek č. 9 

Jak je to s tou regulaci vykonu v jakem rozsahu se da regulovat?

Old Post 21.08.2005 v 16:19
Kolicek je offline   Click Here to See the Profile for Kolicek   Find more posts by Kolicek   Click here to Send Kolicek a Private Message   Click Here to Email Kolicek     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
georgik
Newbie

Registrován: 29.07.2005
Příspěvků: 2

Malý problém s MAC Příspěvek č. 10 

Tak jsem před pár dny koupil dva kousky a narazil jsem na zajímavý problém, oba dva se do bezdrátové sítě hlásí jinou MAC adresou než mají na sobě napsanou. Když jsem si nastavil v routeru na MAC listu tu správnou adresu běží vše v pohodě. Zajímavý je, že oba kousky mají tu adresu jen o 2 čísla větší. Ve webovým rozhraní je stejná adresa jako na krabičce. Test je proti asusu 500g. Verze firmware je v3.2.1.3.8e. Setkali jste se už s tím někdo?

Old Post 22.08.2005 v 19:29
georgik je offline   Click Here to See the Profile for georgik   Find more posts by georgik   Click here to Send georgik a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zajsoft
Pan hodný

Registrován: 04.01.2004
Příspěvků: 1017

Re: Malý problém s MAC Příspěvek č. 11 

__________________

Super Stupid Nesquick Rabbit
Nastal čas změn...!!!

Naposledy upravil Zajsoft 23.08.2005 v 23:10

Old Post 23.08.2005 v 21:22
Zajsoft je offline   Click Here to See the Profile for Zajsoft   Find more posts by Zajsoft   Click here to Send Zajsoft a Private Message     Visit Zajsoft's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vydrat
Senior Member

Registrován: 12.12.2003
Příspěvků: 736

MAC Příspěvek č. 12 

Zdar! taky jsem si všimnul, předtím mě to nějak ušlo, vždy když dávám někomu AP tak si ho nastavím doma a hned otestuju - stalo se mi že AP bylo mrtvý a takhle jsem si 100% jist že ssebou beru funkční kus... zároveň na AP vidí i MAC a automaticky přidávám do alow listu...... takže potvrzeno i odemě...

Old Post 24.08.2005 v 18:18
vydrat je offline   Click Here to See the Profile for vydrat   Find more posts by vydrat   Click here to Send vydrat a Private Message   Click Here to Email vydrat     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TomášT
Junior Member

Registrován: 21.05.2004
Příspěvků: 104

Příspěvek č. 13 

Asi blbě nastavený štítkovač v továrně na Taiwanu :-)
Taky jsme jeden teď koupili, takže doufám že bude chodit OK.

Old Post 25.08.2005 v 13:33
TomášT je offline   Click Here to See the Profile for TomášT   Find more posts by TomášT   Click here to Send TomášT a Private Message   Click Here to Email TomášT     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tonda F
Junior Member

Registrován: 20.07.2003
Příspěvků: 179

Re: Re: Malý problém s MAC Příspěvek č. 14 

__________________

Když jsem na netu tak teprve začínám žít.

Old Post 25.08.2005 v 14:18
Tonda F je offline   Click Here to See the Profile for Tonda F   Find more posts by Tonda F   Click here to Send Tonda F a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
georgik
Newbie

Registrován: 29.07.2005
Příspěvků: 2

Problém s MAC Příspěvek č. 15 

Tak uz bezi asi 4 dny v kuse a vse je OK a jinej problem jsem nezaregistroval, mezitim jsem jeden kousek jen na zkousku poslal na reklamaci a delal jim to i ten co mi chteli dat na vymenu. Jinak vzhledem k tomu, ze ve web rozhrani se zobrazuje adresa co je na krabicce, je to asi spis chyba ve firmware, tak to snad ovislink nejak napravi, ale na netu jsem jeste zadnej firmware nevidel. Nastavil jsem MAC adresu jako na krabicce aby nebyly zmatky a uvidime .....

Old Post 25.08.2005 v 23:03
georgik je offline   Click Here to See the Profile for georgik   Find more posts by georgik   Click here to Send georgik a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pavelZet
Newbie

Registrován: 26.08.2005
Příspěvků: 9

Příspěvek č. 16 

na WL-5460AP jako klient se nespojím s AP (WL-8000) přes WPA(TKIP).
nevíte co s tím? mám čekat na nový firmware?

Old Post 26.08.2005 v 10:03
pavelZet je offline   Click Here to See the Profile for pavelZet   Find more posts by pavelZet   Click here to Send pavelZet a Private Message     Visit pavelZet's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:11.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
12  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz