CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Hardware > WL 500g a tiskarna - nefunguje
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
fishmaker
Newbie

Registrován: 30.08.2005
Příspěvků: 3

Angry WL 500g a tiskarna - nefunguje Příspěvek č. 1 

Zdravim,
mam problem pri pripojeni tiskarny k ASUS WL 500g...
zkousel jsem HP LaserJet 1100 pres LPT a HP LaserJet 1020 pres USB.....
podle navodu sem vsechno nastavil....a myslim ze i dobre....protoze to nastaveni mi neprijde nijak slozite
na pocitaci se vsechno tvari jako ze jede spravne....odeslu data na tisk.... ve webovym rozhrani ASUSu se mi objevi hlaska PRINTER STATUS : PRINTING.... USER : 192.168.1.3 ..... ale z tiskarny nic neleze

Firmware sem stahnul z ASUS stranek 1.9.2.7

Diky za pomoc...uz nevim co s tim.... :(

Old Post 30.08.2005 v 17:25
fishmaker je offline   Click Here to See the Profile for fishmaker   Find more posts by fishmaker   Click here to Send fishmaker a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jeronimoh
Newbie

Registrován: 01.09.2005
Příspěvků: 3

HP LaserJet 1005w Příspěvek č. 2 

Mam stejny problem s tiskarnou HP LaserJet 1005w, ale ta vubec neni uvedena na strankach Asusu v seznamu podporovanych tiskaren, takze je mozny, ze mam smulu. Nevi nekdo jestli by mi nejaky jiny (treba neoriginalni) firmware nebo neco mohlo pomoct? Diky za jakoukoliv radu.

Old Post 01.09.2005 v 18:33
jeronimoh je offline   Click Here to See the Profile for jeronimoh   Find more posts by jeronimoh   Click here to Send jeronimoh a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fishmaker
Newbie

Registrován: 30.08.2005
Příspěvků: 3

Příspěvek č. 3 

a tys nejakej seznam na strankach ASUSu nasel ?? me to hlasilo ze bud stranka neexistuje.....a nebo tam byl jenom seznam podporovanejch USB kamer

Old Post 01.09.2005 v 18:38
fishmaker je offline   Click Here to See the Profile for fishmaker   Find more posts by fishmaker   Click here to Send fishmaker a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jeronimoh
Newbie

Registrován: 01.09.2005
Příspěvků: 3

Seznam.... Příspěvek č. 4 

Old Post 01.09.2005 v 18:47
jeronimoh je offline   Click Here to See the Profile for jeronimoh   Find more posts by jeronimoh   Click here to Send jeronimoh a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fishmaker
Newbie

Registrován: 30.08.2005
Příspěvků: 3

Příspěvek č. 5 

diky....doklikal sem dal nez ja.....tenhle link sem vubec nenasel....
zaver zni, ze se vyprdnu na pripojeni tiskarny do routeru :(

Old Post 02.09.2005 v 10:46
fishmaker je offline   Click Here to See the Profile for fishmaker   Find more posts by fishmaker   Click here to Send fishmaker a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jeronimoh
Newbie

Registrován: 01.09.2005
Příspěvků: 3

Cool Příspěvek č. 6 

No pro mne je to bohuzel docela priorita. Pouzivam ten Asus spis jako router LAN do WAN a jako AP ho pouzivam jenom podruzne. A je pro mne sympaticky nemuset kduvli LAN sdileni tiskarne mit pustenej u hlavy dalsi hucici comp, takze bych to s tou tiskarnou v routeru docela rad vyresil, kdyz uz jsem si koupil Deluxe se dvema USB 2.0

Old Post 02.09.2005 v 14:10
jeronimoh je offline   Click Here to See the Profile for jeronimoh   Find more posts by jeronimoh   Click here to Send jeronimoh a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:41.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz