CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Strojovna > Ovislink WL-5460AP
« 10111213141516171819202122 »
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
Raven-il
Senior Member

Registrován: 26.04.2004
Příspěvků: 1199

Příspěvek č. 241 

__________________

Jen 700wattů ....... a měsíc je blízko

Old Post 04.11.2005 v 06:37
Raven-il je offline   Click Here to See the Profile for Raven-il   Find more posts by Raven-il   Click here to Send Raven-il a Private Message   Click Here to Email Raven-il   Visit Raven-il's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
looker
Newbie

Registrován: 03.11.2005
Příspěvků: 16

Příspěvek č. 242 

poslal jsem dotaz na tech.supp. ovislinku jestli je jako nejaka sance, ze v dalsim firmware bude plynula regulace vykonu... tohle mi odpovedeli :

The WL-5460AP support only the RF power we've mentioned to you in the previous mail.
Regarding your requirement, we will report it to our related department to study to see if any possbility to implement.
Thank you for your suggestion.

ale ze aspon odpovedeli si cenim ;-)

Old Post 04.11.2005 v 06:52
looker je offline   Click Here to See the Profile for looker   Find more posts by looker   Click here to Send looker a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wi-fi@email.cz
Newbie

Registrován: 04.11.2005
Příspěvků: 42

savefimware Příspěvek č. 243 

da se jakkoliv ulozit konfiguraci i s firmwarem? neco ve smyslu dumpu flasky

Old Post 04.11.2005 v 17:28
wi-fi@email.cz je offline   Click Here to See the Profile for wi-fi@email.cz   Find more posts by wi-fi@email.cz   Click here to Send wi-fi@email.cz a Private Message     Visit wi-fi@email.cz's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cipis
Senior Member

Registrován: 23.01.2003
Příspěvků: 4997

Re: Re: Re: Přístup na webové rozhraní přes proxy, nebo přesměrované porty Příspěvek č. 244 

Tak jsem přišel na toto:
AP je Orinoco AP500
klient s pevnou IP, WEP, ...
Když je nastavená Authentication Type na Open System, tak jsem se na ovisa nedostal ze strany AP (přitom všechno funguje). Nastavil jsem to na Auto a dostat se na něj jde v pohodě. Tak nevím, čím by to mohlo být ...

Old Post 05.11.2005 v 11:32
cipis je offline   Click Here to See the Profile for cipis   Find more posts by cipis   Click here to Send cipis a Private Message   Click Here to Email cipis   Visit cipis's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vydrat
Senior Member

Registrován: 12.12.2003
Příspěvků: 736

Příspěvek č. 245 

tak to já jsem měl s jedním klientem přesně opačnej problém...... sice už si předně nepamatuju co má za adaptér (nějakou Alfu - "b") ale pokud jsem měl na AP auto tak se neasocioval po změně na open vše OK.... to jou mi věci..... :-)

__________________

Rád se hrabu v čemkoliv......
BOK.Net Vejprnice

Old Post 05.11.2005 v 11:38
vydrat je offline   Click Here to See the Profile for vydrat   Find more posts by vydrat   Click here to Send vydrat a Private Message   Click Here to Email vydrat     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cipis
Senior Member

Registrován: 23.01.2003
Příspěvků: 4997

Příspěvek č. 246 

Old Post 05.11.2005 v 11:45
cipis je offline   Click Here to See the Profile for cipis   Find more posts by cipis   Click here to Send cipis a Private Message   Click Here to Email cipis   Visit cipis's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Xman
Newbie

Registrován: 23.02.2003
Příspěvků: 16

Jakou MAC povolit na AP Příspěvek č. 247 

Zdravim,
mam Ovisa 5460, jehoz MAC konci 58, kdyz posledni cislo zvetsim o 2 na 50 a povolim tuto MAC na AP tak se stejne tento klient nepripoji na AP. Jake by melo byt do posledni cislo v pripade, ze konci 8ckou?
Dekuji za odpoved.

Old Post 05.11.2005 v 14:32
Xman je offline   Click Here to See the Profile for Xman   Find more posts by Xman   Click here to Send Xman a Private Message   Click Here to Email Xman     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PetrLa
Junior Member

Registrován: 20.07.2003
Příspěvků: 121

Re: Jakou MAC povolit na AP Příspěvek č. 248 

Old Post 05.11.2005 v 14:42
PetrLa je offline   Click Here to See the Profile for PetrLa   Find more posts by PetrLa   Click here to Send PetrLa a Private Message   Click Here to Email PetrLa     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Xman
Newbie

Registrován: 23.02.2003
Příspěvků: 16

Smile Re: Re: Jakou MAC povolit na AP Příspěvek č. 249 

Old Post 05.11.2005 v 15:45
Xman je offline   Click Here to See the Profile for Xman   Find more posts by Xman   Click here to Send Xman a Private Message   Click Here to Email Xman     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PetrLa
Junior Member

Registrován: 20.07.2003
Příspěvků: 121

Re: Re: Re: Jakou MAC povolit na AP Příspěvek č. 250 

Old Post 05.11.2005 v 16:24
PetrLa je offline   Click Here to See the Profile for PetrLa   Find more posts by PetrLa   Click here to Send PetrLa a Private Message   Click Here to Email PetrLa     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Negative
Newbie

Registrován: 18.10.2005
Příspěvků: 12

DHCP Relay ? Příspěvek č. 251 

Mate nekdo zkusenosti s DHCP relay v rezimu klient ? Zkousel jsem to s DHCP3 a to neproslo. Kdyz jsem jako dhcp pouzil windowsackej, tak mi to ip priradilo. Takze mi z toho plyne, ze nejspis nekomunikuje s nekterymi DHCP servery. Poradite nekdo ? Diky moc...

Old Post 06.11.2005 v 16:33
Negative je offline   Click Here to See the Profile for Negative   Find more posts by Negative   Click here to Send Negative a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yupee
Member

Registrován: 15.11.2002
Příspěvků: 454

Re: DHCP Relay ? Příspěvek č. 252 

__________________

NOT connected node SklenikNET

Old Post 06.11.2005 v 16:57
yupee je offline   Click Here to See the Profile for yupee   Find more posts by yupee   Click here to Send yupee a Private Message   Click Here to Email yupee   Visit yupee's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Raven-il
Senior Member

Registrován: 26.04.2004
Příspěvků: 1199

Re: Re: DHCP Relay ? Příspěvek č. 253 

__________________

Jen 700wattů ....... a měsíc je blízko

Old Post 06.11.2005 v 17:10
Raven-il je offline   Click Here to See the Profile for Raven-il   Find more posts by Raven-il   Click here to Send Raven-il a Private Message   Click Here to Email Raven-il   Visit Raven-il's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yupee
Member

Registrován: 15.11.2002
Příspěvků: 454

Příspěvek č. 254 

Ale jsi v siti kde je DHCP server - ne jen RELAY.
Bye Yupee

__________________

NOT connected node SklenikNET

Old Post 06.11.2005 v 17:12
yupee je offline   Click Here to See the Profile for yupee   Find more posts by yupee   Click here to Send yupee a Private Message   Click Here to Email yupee   Visit yupee's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Raven-il
Senior Member

Registrován: 26.04.2004
Příspěvků: 1199

Příspěvek č. 255 

__________________

Jen 700wattů ....... a měsíc je blízko

Old Post 06.11.2005 v 18:42
Raven-il je offline   Click Here to See the Profile for Raven-il   Find more posts by Raven-il   Click here to Send Raven-il a Private Message   Click Here to Email Raven-il   Visit Raven-il's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Negative
Newbie

Registrován: 18.10.2005
Příspěvků: 12

Re: Re: DHCP Relay ? Příspěvek č. 256 

Old Post 06.11.2005 v 18:53
Negative je offline   Click Here to See the Profile for Negative   Find more posts by Negative   Click here to Send Negative a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:31.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
« 10111213141516171819202122 » 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz