CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Hardware > PCMCIA Z-COM (325) a firmware
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
jtjt
Newbie

Registrován: 31.01.2003
Příspěvků: 18

PCMCIA Z-COM (325) a firmware Příspěvek č. 1 

Old Post 05.03.2003 v 17:14
jtjt je offline   Click Here to See the Profile for jtjt   Find more posts by jtjt   Click here to Send jtjt a Private Message   Click Here to Email jtjt   Visit jtjt's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jtjt
Newbie

Registrován: 31.01.2003
Příspěvků: 18

1.1.1J/1.5.6 do XI-325 OK! Příspěvek č. 2 

Old Post 06.03.2003 v 11:39
jtjt je offline   Click Here to See the Profile for jtjt   Find more posts by jtjt   Click here to Send jtjt a Private Message   Click Here to Email jtjt   Visit jtjt's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jtjt
Newbie

Registrován: 31.01.2003
Příspěvků: 18

XI-325 na starsich boardech Příspěvek č. 3 

Nemate nekdo tuto zkusenost ? Prip. navod jak z toho ven. (Jasny je ze na ruznych boardech to muze byt truzne (PnP, IRQ routing table, PCI version,...)):

Problemek je se starsimi deskami (zvlastni je ze vzdy kdyz jsem tam mel AmiBios) a s XI-325 v PCMCIA/PCI adapteru (Ricoh). Na vsech se podarilo uchodit wlan-ng drivery. Na FX a HX mi zatim nechodi hostap.

Pres standalone pcmcia driver (i82365) jsem tam nanutil IRQ pro Redukci i PCMCIA. (kernel tree pcmcia drivery - tj.yenta_socket nezere zadne parametry, i82365 ze standalone dovoli ladit: pci_irq_list=, irq_mode=, irq_list=, atd.)

Pri inicializaci karty v hostap to hlasi timeouty na commandy (v paramerech PCIC_OPTS jsem uz zkusil snad vsechno, to ze vyladeni ma smysl potvrzuje ze wlan-ng slape v pohode). Jinak kernel mam 2.4.21-pre4, pcmcia-cs- 3.2.4 (kernel 2.5 uz chce jen kernel tree pcmcia drivery).

Na jinych chipsetech (i440VX, i440BX, VIA Apollo VP3) mi chodi vse (PCMCIA, PCI, drivery hostap i wlan-ng).

PCI ver. na tech FX a HX je 2.1.

JT

Old Post 10.03.2003 v 11:24
jtjt je offline   Click Here to See the Profile for jtjt   Find more posts by jtjt   Click here to Send jtjt a Private Message   Click Here to Email jtjt   Visit jtjt's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mody
Newbie

Registrován: 11.02.2003
Příspěvků: 43

Re: XI-325 na starsich boardech Příspěvek č. 4 

tak presne tohle blikani jsem mel/mam na svym notebooku Acer TM740. delalo to dost nevypocitatelne a casto jsem musel vyndat kartu a znovu zandat, aby znova sla. mne docela pomohlo dat kartu do prvniho slotu, mel jsem ji v druhym, protoze v prvnim mam obcas USB2 kartu... uz jsem dlouho ve W2k nebyl, takze tenhle postup uz mozna nebude aktualni...

__________________


Mody

Old Post 27.11.2003 v 15:08
Mody je offline   Click Here to See the Profile for Mody   Find more posts by Mody   Click here to Send Mody a Private Message   Click Here to Email Mody     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
p.salek
Moderator

Registrován: 08.09.2002
Příspěvků: 641

Team Member: MOD

Příspěvek č. 5 

Tak to neivm jak jsi tam ten 1.56 dostal, nebot ten je pro prism 2.5 a XI-325 je prism 2.
Napis jak????

Old Post 27.11.2003 v 17:15
p.salek je offline   Click Here to See the Profile for p.salek   Find more posts by p.salek   Click here to Send p.salek a Private Message   Click Here to Email p.salek     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
paulie
Newbie

Registrován: 06.12.2002
Příspěvků: 97

Příspěvek č. 6 

XI-325 je prism 2.5

Old Post 28.11.2003 v 07:53
paulie je offline   Click Here to See the Profile for paulie   Find more posts by paulie   Click here to Send paulie a Private Message   Click Here to Email paulie     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
p.salek
Moderator

Registrován: 08.09.2002
Příspěvků: 641

Team Member: MOD

Příspěvek č. 7 

Asi na jak ktera verze, ja mam totiz XI-325, vyndanou z APcka a je to PRISM2.

Old Post 28.11.2003 v 10:17
p.salek je offline   Click Here to See the Profile for p.salek   Find more posts by p.salek   Click here to Send p.salek a Private Message   Click Here to Email p.salek     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
paulie
Newbie

Registrován: 06.12.2002
Příspěvků: 97

Příspěvek č. 8 

je napisane na tej karte z AP, ze to je 325 ?
nebude to starsia XI-300 ?

totiz, neznamena to 325 ze je tam chipset 2.5 ?
starsi chipset sa myslim znacil vacsinou Prism II

Naposledy upravil paulie 29.11.2003 v 19:49

Old Post 29.11.2003 v 19:39
paulie je offline   Click Here to See the Profile for paulie   Find more posts by paulie   Click here to Send paulie a Private Message   Click Here to Email paulie     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cijoml
Prudič

Registrován: 20.06.2002
Příspěvků: 735

Příspěvek č. 9 

hele jaky je nejnovejsi fw pro 626/325ku? mam tu 1.1.4/1.8.3 oba do ram, do flash mam 1.1.1/1.8.0

__________________

I am the Linux/UNIX user only!!! It is because of Linux/UNIX is like teepee. No Windows, no Gates, Apache inside!!!

Old Post 31.01.2005 v 00:01
cijoml je offline   Click Here to See the Profile for cijoml   Find more posts by cijoml   Click here to Send cijoml a Private Message   Click Here to Email cijoml   Visit cijoml's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kvido
Newbie

Registrován: 07.09.2003
Příspěvků: 10

Přehřívá se.. Příspěvek č. 10 

Old Post 13.09.2005 v 16:05
Kvido je offline   Click Here to See the Profile for Kvido   Find more posts by Kvido   Click here to Send Kvido a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:24.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz