CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Kladno > Kladno
12345678 »
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
Mila
Newbie

Registrován: 29.08.2002
Příspěvků: 45

Příspěvek č. 17 

Pripojeni na Prahu se musi vymyslet a udelat pravdepodobne nepujde primo ale pres napriklad Jenec nebo Hostivice ale jak uz psal Krakonos nejdrive vybudovat lokalni sit a pak treba s pomoci Jaguara ziskat pripojeni do int. nekde v kladne.......
Tech moznosti je vic dulezite je se nejdrive nekde sejit domluvit kdo ma jake moznosti jak technicke tak financni atd.

Old Post 29.08.2002 v 14:21
Mila je offline   Click Here to See the Profile for Mila   Find more posts by Mila   Click here to Send Mila a Private Message   Click Here to Email Mila     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krakonos
Junior Member

Registrován: 20.08.2002
Příspěvků: 109

Thumbs up sraz Příspěvek č. 18 

2 Mila> sraz - souhlasim - zavel ! (bohuzel se ucastnim jen myslenkama:()
Ta Dedina byla jen nastrel -user cijoml (node SlimmerCZ) tvrdi v popisu svyho node, ze Krocehlavy vidi
Jinak Jenec a Hostivice - co takle o vikendu roznest letaky - kdyz si tam mistni udelaj svuj node - usetri nam praci i penize a pripojeny budou taky
Diky - mejte se Krakonos

__________________

Kladno to je to mesto! www.klfree.net

Old Post 29.08.2002 v 15:20
krakonos je offline   Click Here to See the Profile for krakonos   Find more posts by krakonos   Click here to Send krakonos a Private Message   Click Here to Email krakonos   Visit krakonos's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Alnagon
Newbie

Registrován: 29.08.2002
Příspěvků: 93

připojení Kladna Příspěvek č. 19 

Tak jsem upozornil Jacka na tuhle sajtu, doufám, že to prostuduje a ozve se tady.
Věc se má tak - on je to jeden z těch mých kámošů v Litevský a má doma pevnou lajnu, takže kdybychom se nějak dohodli na sdílení nákladů(platí tuším 5k měsíčně), možná tu Prahu ani nebudem potřebovat.

Alnagon

Old Post 30.08.2002 v 09:00
Alnagon je offline   Click Here to See the Profile for Alnagon   Find more posts by Alnagon   Click here to Send Alnagon a Private Message   Click Here to Email Alnagon   Visit Alnagon's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mila
Newbie

Registrován: 29.08.2002
Příspěvků: 45

Sdileni Příspěvek č. 20 

jsem pro sdileni nakladu za pevnou lajnu, tad mame ISDN ale je to trochu drahy.
Dnes vecer budu doma tak se kdyztak ozvete a muzem to probrat po telefonu nebo osobne.

Old Post 30.08.2002 v 09:26
Mila je offline   Click Here to See the Profile for Mila   Find more posts by Mila   Click here to Send Mila a Private Message   Click Here to Email Mila     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Alnagon
Newbie

Registrován: 29.08.2002
Příspěvků: 93

Kladenští zájemci Příspěvek č. 21 

Je nějaká databáze, neřku-li mapka bydliš? Kladeňáků, kteří mají o věc zájem? Kdybych měl adresy, mapku vytvořit mohu.

Old Post 30.08.2002 v 09:44
Alnagon je offline   Click Here to See the Profile for Alnagon   Find more posts by Alnagon   Click here to Send Alnagon a Private Message   Click Here to Email Alnagon   Visit Alnagon's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jeryk
Newbie

Registrován: 27.08.2002
Příspěvků: 3

Lightbulb narocnost Příspěvek č. 22 

Me by zajimali tech. data tech anten. Pak by se dalo propocitat pozice anten ...

__________________

.. J<

Old Post 30.08.2002 v 10:57
jeryk je offline   Click Here to See the Profile for jeryk   Find more posts by jeryk   Click here to Send jeryk a Private Message   Click Here to Email jeryk     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mbala
Newbie

Registrován: 30.08.2002
Příspěvků: 1

Dalsi Kladenak Příspěvek č. 23 

Ahoj!

Ja jsem ten clovek z Bulharsky, o kterem mluvil Alnagon. Myslenka kladenske site je skvela, takze bych se rad pripojil. Prime spojeni s Prahou nebude nutne, kdyz se nam podari obstarat nejaky solidni gateway do internetu primo tady - do budoucna by to ovsem nebylo nezajimave. Jsem za!

Old Post 30.08.2002 v 11:06
Mbala je offline   Click Here to See the Profile for Mbala   Find more posts by Mbala   Click here to Send Mbala a Private Message     Visit Mbala's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mila
Newbie

Registrován: 29.08.2002
Příspěvků: 45

Příspěvek č. 24 

Technicke data anten najdes v sekci nabidka hardware pro cleny (odkaz z hlavni strany) a vzhledem k tomu ze velka cast kladna stoji na rovine tak to nebude moc velkej problem, a vzdalenosti tak nejsou moc velky

Old Post 30.08.2002 v 11:07
Mila je offline   Click Here to See the Profile for Mila   Find more posts by Mila   Click here to Send Mila a Private Message   Click Here to Email Mila     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Alnagon
Newbie

Registrován: 29.08.2002
Příspěvků: 93

Mapa Příspěvek č. 25 

Tak snad se chytnete na tohle. <a href="http://mujweb.cz/Zabava/Alnagon/czfree/czfree.jpg">Tady</a> jsem umístil mapu(bacha je velká), na kterou jsem označil lidi, u nichž znám lokaci. Já jsem ve Wednesbury, Mbala v Bulharský. Modrý špendlík je majitel pevný lajny. Tak se mi ozývejte, kde bydlíte ostatní, třeba na mail.

Old Post 30.08.2002 v 11:48
Alnagon je offline   Click Here to See the Profile for Alnagon   Find more posts by Alnagon   Click here to Send Alnagon a Private Message   Click Here to Email Alnagon   Visit Alnagon's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mila
Newbie

Registrován: 29.08.2002
Příspěvků: 45

Příspěvek č. 26 

Tak mi tam udelej taky spendlik je to ten dlouhej barak vlevo hned vedle Bajkalu, je to jen jeden vchod a umisteni by bylo na budce od vytahu.

Old Post 30.08.2002 v 11:58
Mila je offline   Click Here to See the Profile for Mila   Find more posts by Mila   Click here to Send Mila a Private Message   Click Here to Email Mila     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Alnagon
Newbie

Registrován: 29.08.2002
Příspěvků: 93

Smile Příspěvek č. 27 

Tak máš zelenej špendlík :-)

Old Post 30.08.2002 v 12:05
Alnagon je offline   Click Here to See the Profile for Alnagon   Find more posts by Alnagon   Click here to Send Alnagon a Private Message   Click Here to Email Alnagon   Visit Alnagon's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Doug
Newbie

Registrován: 30.08.2002
Příspěvků: 4

Dedina Příspěvek č. 28 

Ahoj,

ja jsem ten z Litevske, jak neni duvernik (viz Alnagonuv prehled). O pripojeni mam velky zajem, abych nemusel porad jak trubka jezdit do Prahy (navic tam ted zrejme doprava nestoji za moc).

Co se tyce Dediny, asi vas trochu zklamu: uz dva roky se snazim znameho, ktery dela providera po Praze, dotlacit do toho, aby prave na Dedinu postavil nejaky vysilac, ktery bude videt od nas. Bohuzel, jakmile chcete dat neco nekam na strechu, potrebujete souhlas vlastnika a janevimkohojeste. A na ten souhlas cekame uz dva roky a jestli neumreme, tak budeme zrejme cekat jeste dlouho :-=(

Old Post 30.08.2002 v 12:26
Doug je offline   Click Here to See the Profile for Doug   Find more posts by Doug   Click here to Send Doug a Private Message   Click Here to Email Doug   Visit Doug's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Alnagon
Newbie

Registrován: 29.08.2002
Příspěvků: 93

Příspěvek č. 29 

Tak jsem to trochu upravil, do mapky jsem přidal umístění Krakonoše, resp. teď jsou <a href="http://mujweb.cz/Zabava/Alnagon/czfree/" target=new> tady</a> dvě mapky.

Old Post 30.08.2002 v 13:59
Alnagon je offline   Click Here to See the Profile for Alnagon   Find more posts by Alnagon   Click here to Send Alnagon a Private Message   Click Here to Email Alnagon   Visit Alnagon's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krakonos
Junior Member

Registrován: 20.08.2002
Příspěvků: 109

Talking pristup na strechu Příspěvek č. 30 

__________________

Kladno to je to mesto! www.klfree.net

Old Post 30.08.2002 v 15:00
krakonos je offline   Click Here to See the Profile for krakonos   Find more posts by krakonos   Click here to Send krakonos a Private Message   Click Here to Email krakonos   Visit krakonos's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jaguar004
Newbie

Registrován: 28.06.2002
Příspěvků: 17

uvazoval jsem Příspěvek č. 31 

Ahoj,

tak jsem celkem dlouhou dobu uvazoval, jak to udelat s tim netem.

Rad bychse do toho naplno zapojil, sehnal par lidi a vsechno zmaknul. Ale prisel jsem na to, ze potrebuju k sobe jeste jednoho cloveka... ktery to ode mne vsechno prevezme. Nechci totiz, aby me nekdo napdal, ze je to nejaky konflikt zajmu, kdyz mam prsty v internetu a zaroven ho budu chtit podporovat primo z radnice. Takze, pojdte do toho nejkdo se mnou!

A jak by mela podpora vypadat? Uvazuji nad dvemi moznostmi....1, mesto prilaka nejakou firmu, ktere udela jiste dobre podminky a ona za zo poskytne obcanum mesta pripojeni v rozumne vysi púlacene pausalem s neomezenym pristupem na net a moznosti neomezeneho prenosu dat.
2, Druha moznost je ta, ze mesto da penize nejake organizaci, obcanskemu zruzeni, ktere by pristup k internetu na neziskovem principu obcanum nabidlo.

Pokud mate jeste dalsi reseni, piste, piste, piste, rad se necham inspirovat.

Cus Radek Polacek

Old Post 30.08.2002 v 18:03
Jaguar004 je offline   Click Here to See the Profile for Jaguar004   Find more posts by Jaguar004   Click here to Send Jaguar004 a Private Message   Click Here to Email Jaguar004     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jaguar004
Newbie

Registrován: 28.06.2002
Příspěvků: 17

Příspěvek č. 32 

Udelejte mi tecku v ulici Pod Lesem. Vidim jen panelaky na Sitne

Old Post 30.08.2002 v 18:35
Jaguar004 je offline   Click Here to See the Profile for Jaguar004   Find more posts by Jaguar004   Click here to Send Jaguar004 a Private Message   Click Here to Email Jaguar004     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:50.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
12345678 » 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz