CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Internet > Legálnost připojení
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
Bony111
Newbie

Registrován: 26.10.2005
Příspěvků: 3

Legálnost připojení Příspěvek č. 1 

V našem městečku provozuje jedna firma komerční sít k přístupu na Inet. Mají zde několik APček které jsou Open ale když jsem zkoušel se připojit tak se připojení nezadařilo (zřejmě mají povolený přístup podle MAC) . No ale ted v sobotu jsem objevil že udělali další přístupový bod a když jsem se k němu zkusil připojit tak se to chytlo a automaticky se mi přidělily všechny hodnoty kolem sítovky (IP,DNS,Brána, atd) A na co se vlastně ptám? Je legální když přes tento přístupový bod pojedu Inet ? Když je vlastně ta sít naprosto otevřená. A nikdo připojení neblokuje.

Old Post 02.11.2005 v 17:49
Bony111 je offline   Click Here to See the Profile for Bony111   Find more posts by Bony111   Click here to Send Bony111 a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jklamo
Junior Member

Registrován: 23.01.2003
Příspěvků: 200

Příspěvek č. 2 

__________________

J.K.L.A.M.O.: Journeying Kinetic Lifeform Assembled for Monitoring and Observation

Old Post 02.11.2005 v 17:56
jklamo je offline   Click Here to See the Profile for jklamo   Find more posts by jklamo   Click here to Send jklamo a Private Message   Click Here to Email jklamo     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
j333x
Newbie

Registrován: 20.12.2004
Příspěvků: 38

Příspěvek č. 3 

jen takova perlicka: mam doma svoje pripojeni k internetu a domaci AP pro surfovani na notebooku ruzne po byte. Ale - vedle sidli firma, ktera ma naprosto nebezpecene wifi - a ja mam v obyvaku lepsi signal od nich nez svuj - teprve nedavno jsem si vsiml ze se casto pripojuji pres ne ... asi bych se dost divil, kdyby po me neco chteli, ze se pres ne pripojuji (protoze Win se proste obcas rozhodnou pripojit se pres ne, kdyz usoudi ze moje AP uz ma slaby signal)

Old Post 05.11.2005 v 19:23
j333x je offline   Click Here to See the Profile for j333x   Find more posts by j333x   Click here to Send j333x a Private Message   Click Here to Email j333x     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bony111
Newbie

Registrován: 26.10.2005
Příspěvků: 3

Příspěvek č. 4 

Přesně to si taky myslím, že v takových případech kdy je AP naprosto volné, tak není problém aby se comp sám připojil na AP a ani o tom člověk nemusí vědět...a to samé jsem četl i v reakcích pod tím článkem jak na něj směřoval ten odkaz v předchozí odpovědi.....no jejich problém že si to AP nezabezpečily....ale taky mi příjde že je to možná nechané takhle schválně a přijde mi že na tomto AP je i omezená rychlost sosání.

Old Post 05.11.2005 v 20:13
Bony111 je offline   Click Here to See the Profile for Bony111   Find more posts by Bony111   Click here to Send Bony111 a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
n.e.o.c.z
Senior Member

Registrován: 24.07.2002
Příspěvků: 1125

Re: Legálnost připojení Příspěvek č. 5 

__________________

----------------------------------------------
|Autor je možná lama a v sítích vůbec nevyzná|
----------------------------------------------

Old Post 29.08.2006 v 19:38
n.e.o.c.z je offline   Click Here to See the Profile for n.e.o.c.z   Find more posts by n.e.o.c.z   Click here to Send n.e.o.c.z a Private Message     Visit n.e.o.c.z's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
n.e.o.c.z
Senior Member

Registrován: 24.07.2002
Příspěvků: 1125

Příspěvek č. 6 

__________________

----------------------------------------------
|Autor je možná lama a v sítích vůbec nevyzná|
----------------------------------------------

Old Post 29.08.2006 v 19:40
n.e.o.c.z je offline   Click Here to See the Profile for n.e.o.c.z   Find more posts by n.e.o.c.z   Click here to Send n.e.o.c.z a Private Message     Visit n.e.o.c.z's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:57.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz