CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Bazaar > koupím starší 10 GHz spoj 2 mbity
12345
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
5eGeLiN
Newbie

Registrován: 26.11.2003
Příspěvků: 18

Příspěvek č. 65 

__________________

hUra

Old Post 26.09.2006 v 16:17
5eGeLiN je offline   Click Here to See the Profile for 5eGeLiN   Find more posts by 5eGeLiN   Click here to Send 5eGeLiN a Private Message   Click Here to Email 5eGeLiN   Visit 5eGeLiN's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

Příspěvek č. 66 

Takže v první řadě jak jsem psal nevím co jsi používal nebo viděl. Já jsem viděl co jsem viděl a co si kdo kde eventuelně zkoušel. To co tu tvrdíš je fajn. Ale tvé tvrzení bych přirovnal ktomu že, škodovka je jen jedna nebo Ronja je jen jeden typ pojítka. Pominemeli že škoda je od 100 až po Superb a ronja je minimálně dva typy pokud sem nedám desto kdy můžeme začít diskutovat jestli je desto ronja a naopak. Jestli chceš být spokojen tak jsem tedy přišel do styku s 10 GHz rádiem v různých provedeníéch na platformě skywalkeru. víš jak se toříká moudřejší ustoupí.....

__________________

Old Post 26.09.2006 v 18:07
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
5eGeLiN
Newbie

Registrován: 26.11.2003
Příspěvků: 18

Příspěvek č. 67 

Jo ale to o cem ty mluvis je bastl. SkyWalker neni jeden a odvazuji se rici, ze jsem videl asi vsechny typy, vcetne stribrnejch specialit pro Metrostav a vubec treba prvni 2.6ky ktera ma display jen tak lipnutej v ramecku kejsu a pulka desky je rucne dopajena. Moudrejsi ustoupi a proto ustup, to co jsi videl kdyz jsi to videl bylo bud nesmyslne DoDo (dodelej si doma), protoze Nko si na beldena H125ku pridelava malokdo kdyz muzes pouzit fko za par kacek a vzdalenost kabelu muze byt cca 100m a nebo si videl cokoliv jineho, protoze ty vysilaci jednotky (ty rohy v antene) jsou uplne stejny jak u spusty pojitek te doby (mam pocit ze to vyrabel konwes)

Jinak prirovnavat SW k autum je blbost a ten tvuj tuning sem netahej 17" kola se na skodu 100 nikdy nedavaly!!

cus, Petr

__________________

hUra

Old Post 26.09.2006 v 18:38
5eGeLiN je offline   Click Here to See the Profile for 5eGeLiN   Find more posts by 5eGeLiN   Click here to Send 5eGeLiN a Private Message   Click Here to Email 5eGeLiN   Visit 5eGeLiN's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

Příspěvek č. 68 

Hele s tebou diskutovat je fakt o ničem sám tu říkáš že, jsi viděl xyzž bastlů a ty tvoje sou ty nejsprávnější a origoš. připomíná mne to hádání tak na úrovni 5-7 třídy základní školy. pokud si na čra nekdo tehdy vymejšlel náký bastly aby něco ušetřil nebo třeba taky něco odzkoušel tak to asi mělo nějaký význam.
Víš například na čem fungují lokální vysílače čt nebo Primy zařízení onehdá vymýšlel pan otec kterýho do toho nemám tahat. Takže pokud tam tehdá za vodič chteli prubnout hovno z mákem tak testovali hovno z mákem.
Takže asi tak.

__________________

Old Post 26.09.2006 v 23:33
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mnaga
Senior Member

Registrován: 19.03.2003
Příspěvků: 1214

Příspěvek č. 69 

Tady neni o cem diskutovat. Minimalne ve verzi 2.x je F-ko vstup satelitniho tuneru SHARP a BNC vystup. Ja tam kvuli tomu musim mit redukci BNC/F. Sit je pripojena pomoci PCI Combo karty od WDC.
Nemusi se ti to libit, muzes protestovat ale nemas pravdu. Klidne to muzu vyfotit v provozu.

__________________

http://laser.webpark.cz

Old Post 27.09.2006 v 06:30
mnaga je offline   Click Here to See the Profile for mnaga   Find more posts by mnaga   Click here to Send mnaga a Private Message   Click Here to Email mnaga   Visit mnaga's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

Příspěvek č. 70 

Lidi vy ste asi blbý když si provozní laboratoř namontovala nebo nechala z nějakých mne neznamých důvodů namontovat místo konektoru hovno z mákem tak můžete argumentovat třeba 5 letým videem z úvahy po výrobu a je vám to hovno platný chápete. Jako jezdí x typů a aut a jsou třeba i seriově na zakázku upravené tak si nekdo mohl nechat udělat tohle. Pokud nechápete princip peněz a toho když nekdo považuje neco jiného za lepší a nechá si to za ty peníze udělat tak fakt není o čem diskutovat.

__________________

Old Post 27.09.2006 v 11:25
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
5eGeLiN
Newbie

Registrován: 26.11.2003
Příspěvků: 18

Příspěvek č. 71 

Ach jo, Karle ty si fakt asi jouza, ja fakt nevim nic o tom na cem jedou vysilace Primy, to mas fakt recht. Taky jsem nikdy neresil co bylo pred optikou v metru (ale asi metalika :-)). Nadale se nepovazuji za odbornika pres auta a taky jedine co jsem kdy pajel byly origos sonyeriky podle presnejch troublelistu, kde bylo co kde vymenit a taky jsem uspesne spajel jednoho twistera :-) z toho vyplyva, ze bastlir take nejsem. Je tu jedina vec, ktera me opravnuje k tomu abych tu diskutoval a to ta, ze proste v Miraclu pracuju. Nemusim si vzpominak kdy jsem co kde videl, ale proste se na to muzu kouknout a rict to na 100% presne.

PS.: kdyby jste snad nekdy nekdo meli MXku s Nkama nebo dvema Fkama, tak mi dejte vedet a ja to s vama klidne vymenim a tady si to pichnu na nastenku vedle spalenejch ODU.

__________________

hUra

Old Post 29.09.2006 v 12:53
5eGeLiN je offline   Click Here to See the Profile for 5eGeLiN   Find more posts by 5eGeLiN   Click here to Send 5eGeLiN a Private Message   Click Here to Email 5eGeLiN   Visit 5eGeLiN's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

Příspěvek č. 72 

........................................nekomentuji........................................

__________________

Old Post 29.09.2006 v 13:08
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bl3k
Newbie

Registrován: 03.04.2003
Příspěvků: 68

Talking Příspěvek č. 73 

Skoda uz sem myslel ze vytahnes nejakou z rukavu... A rovnou i s vystupem na optiku a vestavenym varicem na kavu.

__________________

CZFree.Net.NaGrosi

Old Post 29.09.2006 v 13:19
Bl3k je offline   Click Here to See the Profile for Bl3k   Find more posts by Bl3k   Click here to Send Bl3k a Private Message   Click Here to Email Bl3k   Visit Bl3k's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
danny


Registrován: 12.05.2002
Příspěvků: 5247

Team Member: ADMIN

User is Mapper

Příspěvek č. 74 

Old Post 29.09.2006 v 13:42
danny je pryč   Click Here to See the Profile for danny   Find more posts by danny         Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

Příspěvek č. 75 

tak jo pracuješ v miraclu tudíž jsi sežral šalamounovo hovno a tudíž si mám sednout na prdel pkud tě to potěší rád ti tu napíšu že, jo a pak to tu někdo z Modů splitněte........

__________________

Old Post 29.09.2006 v 14:15
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:04.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
12345  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz