CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Olomouc > Prostor pro Wearitovo excesy
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
tiliko
Junior Member

Registrován: 04.10.2002
Příspěvků: 215

Prostor pro Wearitovo excesy Příspěvek č. 1 

__________________

Zřizovatel a provozovatel přípojných bodů P.M., Geo Olomouc.

Naposledy upravil tiliko 16.01.2006 v 07:14

Old Post 16.01.2006 v 06:38
tiliko je offline   Click Here to See the Profile for tiliko   Find more posts by tiliko   Click here to Send tiliko a Private Message   Click Here to Email tiliko   Visit tiliko's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
majklovec
zastupce cloudu 10.93

Registrován: 18.09.2002
Příspěvků: 481

Příspěvek č. 2 

Vy nevite co je to email? Zkuste ho pouzit a nedelat tu vlny.

__________________

Old Post 16.01.2006 v 13:55
majklovec je offline   Click Here to See the Profile for majklovec   Find more posts by majklovec   Click here to Send majklovec a Private Message     Visit majklovec's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
webman
Newbie

Registrován: 27.12.2004
Příspěvků: 61

heheh Příspěvek č. 3 

i když vím co je email dovolím si k tomu vyjádřit.

Jedinné co tu Wear.it provedl je že konstatoval nefunkčnost fóra czfree-ol.net. Následně se na něj spustila smrš? jako vždy když si dovolí vyjádřit se k czfree-ol.net...

Hodzovu hlášku že doufá že se wear.it přestane objevovat na tomto fóru považuji za naprosto sprostou. Wear.it má stejné právo tu přispívat jako kdokoliv jiný.

Jestli někdo tvrdí že Waer.it má averzi vůči czfree-ol.net, má pravdu. Já mám averzi také a s námi i mnozí další kteří se tu nebudou jmenovitě zjevovat. Mají svých starostí dost. To je také důvod proč se Waer.it neangažuje na tomto nebo jiném fóru každodenně - není na to čas. A proč vlastně ta averze? Kvůli křivdám minulosti, které byli snad 10x smazány jak odsud, tak z fóra czfree-ol.net

Abych se vyjádřil ještě k tomu nefunkčnímu fóru. Obyčejnému člověku může přijít Hodzova argumentace pochopitelná, ale ti kteří pamatují, že to není poprvé ani podruhé (a tak bych mohl pokračovat), to vnímají jinak. Připomíná mi to George Orwella - 1984. Historie je pořád do kolečka manipulována (v tomto případě mazána) a lidé jsou pořád udržováni v iluzi. Tato virtuální realita předkládaná na fóru czfree-ol.net nezahrnuje tucnaka, proto jakekoliv jeho vystoupeni z "neexistence" je brano jako útok na komunitu.

a? se tady děje cokliv, vidím pořád to stejné: tiliko si staví svůj sen (to je jistě v pořádku) ale součásti jeho snu je co si mají uživatelé myslet. a to prosauje hlava nehlava....

a ještě nechápu proč má tiliko tak rád optinet, či jaké vazby ho k němu pojít (ale tuším ). V době kdy optinet měl 4 funkční AP, tiliko už věděl, že czfree-ol.net bude brát od něj a vůbec mu nevadilo čekat na ně ROK. Přitom poskytovatelů je v OL dost a tuhle dobrou cenu by jim dal každý druhý. To nemluvím o možnosti nákopu portovky třeba přímo od sloane a vlastním dotažení kamkoliv. Cenově by to vyšlo stejně, a mohlo to být už dávno...

__________________

Dřív nebo později se všichni potkáme na střeše!

Old Post 16.01.2006 v 19:36
webman je offline   Click Here to See the Profile for webman   Find more posts by webman   Click here to Send webman a Private Message   Click Here to Email webman     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
majklovec
zastupce cloudu 10.93

Registrován: 18.09.2002
Příspěvků: 481

Příspěvek č. 4 

Urcite spolu mate nejaky historicky neshody a nevrazivost konkretnich lidi

Urcite ale taky vite, ze plkama o nefunkcnim foru a neurcityma plkama ze zdroje jednapanipovidala se NIC nevyresi.

Takze si to vyblejte radsi do emailu a nebo se tu dohodnete jako rozumny lidi, ne?

__________________

Old Post 16.01.2006 v 19:50
majklovec je offline   Click Here to See the Profile for majklovec   Find more posts by majklovec   Click here to Send majklovec a Private Message     Visit majklovec's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MiraCT
Junior Member

Registrován: 01.11.2002
Příspěvků: 276

Příspěvek č. 5 

Problem na Olomoucku je ten, ze jsou zde dva tabory czfreenetu: "tiliko" X "ti co se mu nelibi, nebo snim nesouhlasi"
Prave tiliko muze za tuto situaci. Dokud tu byl Jardak, tak ho dle meho nazoru "krotil" ale jak odjel na zahranicni cestu, tak to vzal tiliko do svych rukou a to pevne. Vysledek vidime dnes :(

Mirek

Old Post 16.01.2006 v 22:41
MiraCT je offline   Click Here to See the Profile for MiraCT   Find more posts by MiraCT   Click here to Send MiraCT a Private Message   Click Here to Email MiraCT   Visit MiraCT's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tiliko
Junior Member

Registrován: 04.10.2002
Příspěvků: 215

Re: heheh Příspěvek č. 6 

Forum vzniklo jako alternativa tohoto fora, protože i zde jsou čas od času problémy.

Je pravdou, že Wear.it je alepoň z mého hlediska na doméně CZFree-Ol.Net od jisté doby nevítanou osobou.

Že Waer.it má averzi vůči czfree-ol.net, je hlavně pro to, že jsem byl proti hlavně já.

Nebyl jsem ochoten akceptovat jeho naprosto neakceptovatelnou nabídku, kterou bych hrnul do několika hesel:

- poskytnu bránu
- cenu budete bez diskuse akceptovat
(musím se taky něčím živit)
- sí? budem řídit dle našich pravidel
(vy postavte přípojné body a my už se o sí? bez vás postráme)
- je to přece CZF a to budem řídit po svém bez vás

Nefunkční fórum je skutečně problém klientů sítě, ke které fórum náleží., což není váš případ.

Ano, jde o sen o síti, který se oproti předpokldům a vaší vůli kupodivu naplňuje.

Uvedený ISP jako první akceptoval naše možnosti a vyšel nám vstříc.

V době kdy optinet měl 4 funkční AP, tato sí? už měla svoji tradici a tiliko už věděl, že czfree-ol.net bude brát od něj.
Byla známa oboustraně přijatelná pravidla.

Dnes už i jiní dávno pochopili, co Optinet pochopil již tenkrát.

__________________

Zřizovatel a provozovatel přípojných bodů P.M., Geo Olomouc.

Naposledy upravil tiliko 16.01.2006 v 23:30

Old Post 16.01.2006 v 22:49
tiliko je offline   Click Here to See the Profile for tiliko   Find more posts by tiliko   Click here to Send tiliko a Private Message   Click Here to Email tiliko   Visit tiliko's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tiliko
Junior Member

Registrován: 04.10.2002
Příspěvků: 215

Zřejmě se nic nezmění Příspěvek č. 7 

Problem na Olomoucku zůstane.

... "tiliko" X "ti co se mu nelibi, nebo snim nesouhlasi"

... To je také důvod proč se Waer.it neangažuje na tomto nebo jiném fóru každodenně - není na to čas.

- tak a? se nezdržuje polemikou o CZFree-Ol.Net.

.... A proč vlastně ta averze? Kvůli křivdám minulosti, které byli snad 10x smazány jak odsud, tak z fóra czfree-ol.net

- nad tím, kdo moderuje tuto část fóra se zamysli a neházej to na mě
- nad tím, co si zmoderuji na fóru, kde jsem administráorem já, je zřejmě moje věc.

Prave tiliko muze za tuto situaci a bude za ni moci dál.

... Dokud tu byl Jardak, tak ho dle meho nazoru "krotil" ale jak odjel na zahranicni cestu ...

- těžký je život "krotitele" (za tento titul ti bude JardaK určitě nesmírně vděčný)
- pojede zřejmě na další

... tak to vezme ten tiliko (a zatím to nepustil)

Hold to je realita pánové.

Asi budu zlobit i nadále !!!

Vysledek uvidite zítra
Bude další kolo ???

__________________

Zřizovatel a provozovatel přípojných bodů P.M., Geo Olomouc.

Naposledy upravil tiliko 17.01.2006 v 08:57

Old Post 16.01.2006 v 23:18
tiliko je offline   Click Here to See the Profile for tiliko   Find more posts by tiliko   Click here to Send tiliko a Private Message   Click Here to Email tiliko   Visit tiliko's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tiliko
Junior Member

Registrován: 04.10.2002
Příspěvků: 215

Už je mi to jasné Příspěvek č. 8 

__________________

Zřizovatel a provozovatel přípojných bodů P.M., Geo Olomouc.

Naposledy upravil tiliko 17.01.2006 v 23:03

Old Post 17.01.2006 v 22:52
tiliko je offline   Click Here to See the Profile for tiliko   Find more posts by tiliko   Click here to Send tiliko a Private Message   Click Here to Email tiliko   Visit tiliko's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MiraCT
Junior Member

Registrován: 01.11.2002
Příspěvků: 276

Re: Už je mi to jasné Příspěvek č. 9 

Old Post 17.01.2006 v 23:03
MiraCT je offline   Click Here to See the Profile for MiraCT   Find more posts by MiraCT   Click here to Send MiraCT a Private Message   Click Here to Email MiraCT   Visit MiraCT's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tiliko
Junior Member

Registrován: 04.10.2002
Příspěvků: 215

Příspěvek č. 10 

... A neni jen tak nahodou tento rozsat vyhrazen pro czfree site na olomoucku? JE

A vy představujte nějaký segment CZF ?

Můžěš mi sem specifikovat url odkazem, kdeže máte v Olomouci alespoň jediný přípojný bod CZF¨
(ten opravdu CZF) ?

Url portálu ?
To by zajímalo nejenom mě.

__________________

Zřizovatel a provozovatel přípojných bodů P.M., Geo Olomouc.

Naposledy upravil tiliko 17.01.2006 v 23:53

Old Post 17.01.2006 v 23:48
tiliko je offline   Click Here to See the Profile for tiliko   Find more posts by tiliko   Click here to Send tiliko a Private Message   Click Here to Email tiliko   Visit tiliko's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
douby
Moderator
zastupce cloudu 10.132


Registrován: 10.08.2002
Příspěvků: 638

Příspěvek č. 11 

no tak ja splnuju treba CZF podminky na vsech svych bodech. .. Dokonce poustim na ulici i 1mbit na testy, pripojenym lidem neomezuju lokalni komunikaci. Aktualne mam takovych bodu asi 6.

- Rad pripojim CZF nody a klidne jim dam i nejakou konektivitu na testy.
- Peeruji zasadne pomoci ospf a bgp. NAT neuznavam

Mimochodem Optinet ani nezazadal o uvolneni rozsahu, takze jej neberu v potaz...

Old Post 18.01.2006 v 10:18
douby je offline   Click Here to See the Profile for douby   Find more posts by douby   Click here to Send douby a Private Message   Click Here to Email douby   Visit douby's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:24.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz