CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Strojovna > Máte někdo zkušenosti s AP WRT-311?
« 19202122232425
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
galapah
Newbie

Registrován: 20.02.2010
Příspěvků: 3

automaticke odojeni po 16 min Příspěvek č. 385 

Aktualizoval jsem firmware do WRT 311 a u jedné verze fw jsem se dostal do stavu, že jsem se na router nemohl dostat. Pomohlo až nahrání firmawaru přes TFTP.

Problém je v tom, že s jakýmkoliv firmwarem se mi router sám odpojí cca do 16 minut. Odpojí se od WAN i LAN, pomůže jedině restart. Ani watchdog na toto nezabírá.

Někde na fóru k jinému typu StraightCore jsem četl, že něco takového tam bylo záměrně kvůli upgrade cizím firmware (!). U mě je zvláštní to, že ve webovém rozhraní se router hlasí jako SC-generic místo WRT-311, jak tomu bylo původně. Možná k tomu došlo při tom kiksu před užitím TFTP. Žádná verze firmware na to nezabírá.

Máte prosím někdo tip, co s tím - kromě hození do popelnice?

Old Post 20.02.2010 v 16:28
galapah je offline   Click Here to See the Profile for galapah   Find more posts by galapah   Click here to Send galapah a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zdenek_dc
Member
zastupce cloudu 10.193.64


Registrován: 30.10.2002
Příspěvků: 733

Příspěvek č. 386 

Oficialne se tomu rika, ze se "falesne nadetekoval". V novych verzich FW je ochrana proti nahrani na ne-WRT hardware a ta ochrana spociva prave v tom ze se po chvili komplet odpoji. Bohuzel to neni stoprocentne dokonaly a obcas se nadetekuje i WRT hardware. Bud tam nahraj starou verzi ktera detekci nema (WRT firmware co pasuje do 2204 nebo 5460), nebo to posli na reklamaci a oni ti tam nahrajou aktualni firmware ktery se sekat nebude.

__________________

Old Post 20.02.2010 v 18:47
zdenek_dc je offline   Click Here to See the Profile for zdenek_dc   Find more posts by zdenek_dc   Click here to Send zdenek_dc a Private Message   Click Here to Email zdenek_dc   Visit zdenek_dc's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
machura
Newbie

Registrován: 16.11.2006
Příspěvků: 16

Příspěvek č. 387 

Old Post 21.02.2010 v 07:15
machura je offline   Click Here to See the Profile for machura   Find more posts by machura   Click here to Send machura a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
galapah
Newbie

Registrován: 20.02.2010
Příspěvků: 3

Příspěvek č. 388 

Old Post 21.02.2010 v 08:08
galapah je offline   Click Here to See the Profile for galapah   Find more posts by galapah   Click here to Send galapah a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zdenek_dc
Member
zastupce cloudu 10.193.64


Registrován: 30.10.2002
Příspěvků: 733

Příspěvek č. 389 

__________________

Old Post 21.02.2010 v 12:36
zdenek_dc je offline   Click Here to See the Profile for zdenek_dc   Find more posts by zdenek_dc   Click here to Send zdenek_dc a Private Message   Click Here to Email zdenek_dc   Visit zdenek_dc's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
galapah
Newbie

Registrován: 20.02.2010
Příspěvků: 3

Příspěvek č. 390 

S Googlem jsem docela kamarád, jen potřebuji vědět, co přesně mám hledat. Firmware pro _Ovislink_ 2204 (5460)? (Nebo je to firmware od Straightcore?) Dík za rady!

Old Post 21.02.2010 v 14:35
galapah je offline   Click Here to See the Profile for galapah   Find more posts by galapah   Click here to Send galapah a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tommie
Newbie

Registrován: 22.10.2002
Příspěvků: 21

Re: automaticke odojeni po 16 min Příspěvek č. 391 

Old Post 23.04.2010 v 23:51
tommie je offline   Click Here to See the Profile for tommie   Find more posts by tommie   Click here to Send tommie a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JechK
Newbie

Registrován: 13.11.2010
Příspěvků: 2

Příspěvek č. 392 

Ahoj, sháním FW pro Straightcore WRT-311, jakoukoli vyšší a ověřenou verzi. V zařízení mám bohužel 1.0.4 ..

Stránky výrobce nefungují, stejně tak všechny odkazy zde. Proto poptávám a prosím o upload.

Díky

Old Post 13.11.2010 v 10:19
JechK je offline   Click Here to See the Profile for JechK   Find more posts by JechK   Click here to Send JechK a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JechK
Newbie

Registrován: 13.11.2010
Příspěvků: 2

Příspěvek č. 393 

Old Post 13.11.2010 v 10:44
JechK je offline   Click Here to See the Profile for JechK   Find more posts by JechK   Click here to Send JechK a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
payne_x
Newbie

Registrován: 23.12.2010
Příspěvků: 1

SC-GENERIC Příspěvek č. 394 

Zdravím, nemáte někdo starý firmware pro zařízení wrt-311 myslím že to byla verze 1.5.3, která ještě nemá ochranu zabraňující nahrání na jiný hadware?

Old Post 27.12.2010 v 17:55
payne_x je offline   Click Here to See the Profile for payne_x   Find more posts by payne_x   Click here to Send payne_x a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Delorean
Newbie

Registrován: 18.03.2008
Příspěvků: 13

Příspěvek č. 395 

Vím, že tohle vlákno o WRT-311 je poněkud mrtvé, ale chtěl bych se zeptat, jestli někdo neprovozoval Straightcore WRT-311 jako Universal repeater(ve WRT mód Opakovač)?
Jsem chtěl využít zahálející WRT-311 a nasadit ho jako opakovač(nechci WDS) - potřeboval jsem trochu zlepšit a rozšířit příjem mojí vnitřní wifi sítě po baráku a zahradě. Současné wifi AP je TPlink TL-WR543G běžící jako bridge z LAN na WLAN 11b+g, šifrování WPA/WPA2 AES.
Jenže mám dojem, že ten mód Opakovač na WRT prostě nefunguje, nepřipojí se na moje AP(tedy pořád se připojuje a odpojuje). Vidím, že WRT vysílá pakety, ale přijmuté nula, stejně tak TPlink vysílá, přijmuté nula. Problém určitě není ani v šifrování, filtru MAC, nastavení kanálů apod., vše jsem vyzkoušel. Zkusil jsem i místo TPlinku dát to jedno stejně nastavené WRT a to druhé WRT jako opakovač, ale chování stejné(i když ty WRT prohodím+přenastavím ) - takže ani dvě WRT spolu nechodí. Navíc WRT vysílá SSID s příponou -r(což je OK), ale já ho vidím v okolních sítích jen s popisem "Zabezpečená bezdrátová síť", ale má tam být ještě v závorce WPA2. K síti se samozřejmě nejde připojit.
Řešení jsem našel pouze toto: flashnul jsem přes tftp do WRT firmware v1.4.6P pro ZCOMAX WA-2204(jediný cizí fw, který mi WRT pobralo), běží stabilně a opakovač jel po zaškrtnutí volby okamžitě, bez laborování s nastavením a to jak s TPlinkem, tak s WRT jako AP. Ale pokud použiju jako AP WRT s fw WA-2204 a k němu jako opakovač to druhé WRT(se svým fw), tak se opět nepřipojí.
Závěr: mód Opakovač ve WRT zřejmě nechodí, kdo ho chce, ať v něm použije firmware WA-2204.

Old Post 18.12.2011 v 14:44
Delorean je offline   Click Here to See the Profile for Delorean   Find more posts by Delorean   Click here to Send Delorean a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FrankJScott
Senior Member

Registrován: 10.02.2020
Příspěvků: 945

Most Excellent Tenpoint Crossbow Online Příspěvek č. 396 

Old Post 29.04.2021 v 17:38
FrankJScott je offline   Click Here to See the Profile for FrankJScott   Find more posts by FrankJScott   Click here to Send FrankJScott a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FrankJScott
Senior Member

Registrován: 10.02.2020
Příspěvků: 945

Most Excellent Movies Of 2021 Příspěvek č. 397 

Old Post 05.05.2021 v 21:57
FrankJScott je offline   Click Here to See the Profile for FrankJScott   Find more posts by FrankJScott   Click here to Send FrankJScott a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FrankJScott
Senior Member

Registrován: 10.02.2020
Příspěvků: 945

Most Top Rated Movies Of 2021 Příspěvek č. 398 

Old Post 10.05.2021 v 17:53
FrankJScott je offline   Click Here to See the Profile for FrankJScott   Find more posts by FrankJScott   Click here to Send FrankJScott a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FrankJScott
Senior Member

Registrován: 10.02.2020
Příspěvků: 945

Finest Movies Today Příspěvek č. 399 

Old Post 10.05.2021 v 18:36
FrankJScott je offline   Click Here to See the Profile for FrankJScott   Find more posts by FrankJScott   Click here to Send FrankJScott a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:36.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
« 19202122232425  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz