CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Strojovna > Máte někdo zkušenosti s AP WRT-311?
12345678910111213 »
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
patrix
Newbie

Registrován: 24.05.2006
Příspěvků: 26

Příspěvek č. 97 

Tyvado fakt ze jo, dik!

Old Post 26.05.2006 v 21:27
patrix je offline   Click Here to See the Profile for patrix   Find more posts by patrix   Click here to Send patrix a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tommie
Newbie

Registrován: 22.10.2002
Příspěvků: 21

Příspěvek č. 98 

Old Post 26.05.2006 v 21:28
tommie je offline   Click Here to See the Profile for tommie   Find more posts by tommie   Click here to Send tommie a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lyra
Junior Member

Registrován: 26.09.2002
Příspěvků: 258

Také už i negativní zkušenost Příspěvek č. 99 

Takže po 2 měsících už nějaké problemy mam. Z celkoveho počtu odebranych WRT v počtu 24 ks mám 3 reklamace. 2 x to zkolabovalo po nahraní firmave,což se není předmětem reklamace a další 2 zařízení přestalo bezdůvodně fungovat po několika dnech bez možnosti poškození bouřkou či přepětím po síti. Regulace výkonu i omezení rychlosti občas se chova naprosto nevyzpytatelně .. někdy kolísá samo od sebe. Poslední k reklamaci je ten že v originalním firmvare nejde natvrdo resetovat. je možné že byla vadna serie,ale toto mám ze dvou serií s 2 verzemi firmvare.

__________________

www.wiracom.cz bezdrátová počítačová sí? v Rakovníku a okolí.

Old Post 27.05.2006 v 09:20
lyra je offline   Click Here to See the Profile for lyra   Find more posts by lyra   Click here to Send lyra a Private Message   Click Here to Email lyra   Visit lyra's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
simip
Newbie

Registrován: 25.03.2004
Příspěvků: 6

tak už taky závada Příspěvek č. 100 

Maje WRT311 zhruba půl roku jsem s ní byl spokojen. Až do včerejška. Ráno ještě pohoda a přijdu odpoledne z práce a doma mi hned hlásí, že nejde připojení. AP se tvářilo, že stále vyhledává sí?, ale žádnou nenalézalo. Stejně tak ve volbě Dostupné sítě žádná nebyla. Provedl jsem reset a znovu nastavení, stejný stav. Tak jsem znovu přehrál FW - 1.5.3 - a opět nastavení a zase nic. Takže mi to přijde, že odešla radiová část. Nic dalšího už mně nenapadá, co s tím udělat. Jsem zvědav jestli mi to vezmou jako reklamaci.

Old Post 27.05.2006 v 10:18
simip je offline   Click Here to See the Profile for simip   Find more posts by simip   Click here to Send simip a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tommie
Newbie

Registrován: 22.10.2002
Příspěvků: 21

Re: Také už i negativní zkušenost Příspěvek č. 101 

Old Post 27.05.2006 v 10:20
tommie je offline   Click Here to See the Profile for tommie   Find more posts by tommie   Click here to Send tommie a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
d4d1k
Newbie

Registrován: 02.12.2004
Příspěvků: 64

Re: Také už i negativní zkušenost Příspěvek č. 102 

Naposledy upravil d4d1k 27.05.2006 v 12:52

Old Post 27.05.2006 v 12:41
d4d1k je offline   Click Here to See the Profile for d4d1k   Find more posts by d4d1k   Click here to Send d4d1k a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zdenek_dc
Member
zastupce cloudu 10.193.64


Registrován: 30.10.2002
Příspěvků: 733

kdeze jsou ty 3 sitovky? Příspěvek č. 103 

Zdravim

Jde u toho nastavit rozdilne IP adresy na vsechny 3 sitovky? Zadnej bridge nechci. Chtel bych do WAN pichnout WiFi klienta jako PtP na nadrazeny AP. NA LAN lidi u APcka a na WLAN klienty. Vyzaduji 3 subnety.

Zdenek

__________________

Old Post 10.07.2006 v 15:41
zdenek_dc je offline   Click Here to See the Profile for zdenek_dc   Find more posts by zdenek_dc   Click here to Send zdenek_dc a Private Message   Click Here to Email zdenek_dc   Visit zdenek_dc's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tommie
Newbie

Registrován: 22.10.2002
Příspěvků: 21

Re: kdeze jsou ty 3 sitovky? Příspěvek č. 104 

Old Post 10.07.2006 v 16:16
tommie je offline   Click Here to See the Profile for tommie   Find more posts by tommie   Click here to Send tommie a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zdenek_dc
Member
zastupce cloudu 10.193.64


Registrován: 30.10.2002
Příspěvků: 733

Příspěvek č. 105 

Hmm, jenze asusy a linksysy jsou drahy a navic to ma divny wifiny. Tohle bastleni fakt neni pro me. Pockam na MagicBox 2.0.

Zdenek

__________________

Old Post 10.07.2006 v 18:10
zdenek_dc je offline   Click Here to See the Profile for zdenek_dc   Find more posts by zdenek_dc   Click here to Send zdenek_dc a Private Message   Click Here to Email zdenek_dc   Visit zdenek_dc's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wi-fi@email.cz
Newbie

Registrován: 04.11.2005
Příspěvků: 42

Příspěvek č. 106 

Old Post 10.07.2006 v 19:09
wi-fi@email.cz je offline   Click Here to See the Profile for wi-fi@email.cz   Find more posts by wi-fi@email.cz   Click here to Send wi-fi@email.cz a Private Message     Visit wi-fi@email.cz's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cipis
Senior Member

Registrován: 23.01.2003
Příspěvků: 4997

Příspěvek č. 107 

__________________

předseda Sdružení Tišnet, http://www.cipis.net

Old Post 10.07.2006 v 19:15
cipis je offline   Click Here to See the Profile for cipis   Find more posts by cipis   Click here to Send cipis a Private Message   Click Here to Email cipis   Visit cipis's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zdenek_dc
Member
zastupce cloudu 10.193.64


Registrován: 30.10.2002
Příspěvků: 733

Příspěvek č. 108 

No je treba fakt ze ja potrebuju 2x WiFi a 1x eth a tak by mi RouterBoard RB100 nebo i WRAP.2C vysatcil. Jenze to porad je docela drahy, musim pripocist karticky a pigtaly.

Jde taky o vykon. Asusy a podobny krabice jsou na urovni lepsi 386, kdezto 266Mhz PowerPC je o necem jinym. A je tam debian a ne nejakej hokus-pokus staros nebo mikrotik, o to ja nemam zajem.

Zdenek

__________________

Old Post 10.07.2006 v 21:33
zdenek_dc je offline   Click Here to See the Profile for zdenek_dc   Find more posts by zdenek_dc   Click here to Send zdenek_dc a Private Message   Click Here to Email zdenek_dc   Visit zdenek_dc's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wi-fi@email.cz
Newbie

Registrován: 04.11.2005
Příspěvků: 42

Příspěvek č. 109 

Old Post 10.07.2006 v 23:22
wi-fi@email.cz je offline   Click Here to See the Profile for wi-fi@email.cz   Find more posts by wi-fi@email.cz   Click here to Send wi-fi@email.cz a Private Message     Visit wi-fi@email.cz's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wi-fi@email.cz
Newbie

Registrován: 04.11.2005
Příspěvků: 42

Příspěvek č. 110 

Old Post 10.07.2006 v 23:25
wi-fi@email.cz je offline   Click Here to See the Profile for wi-fi@email.cz   Find more posts by wi-fi@email.cz   Click here to Send wi-fi@email.cz a Private Message     Visit wi-fi@email.cz's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zdenek_dc
Member
zastupce cloudu 10.193.64


Registrován: 30.10.2002
Příspěvků: 733

Příspěvek č. 111 

Modifikaci s 2x WLAN najdu kde?

Krabicka s dvema radii je treba sparklan (trendnet, tonze atd), jenze to ma v sobe vxWorks a to ja nechci. Potrebuju normalni linux abych si ta mohl nacpat vlastni statistiky a webovy hlouposti aby se to chovalo stejne jako bezny routery se slackem vcetne vzdalene spravy pres SSH.

Pro me by bylo idealni klasicke PC treba s PII-350 v nejakem embedded provedeni. Strcim si tam 512MB CFku se slackwarem, nekolik minipci karticek a jedu..

Zdenek

__________________

Old Post 11.07.2006 v 09:30
zdenek_dc je offline   Click Here to See the Profile for zdenek_dc   Find more posts by zdenek_dc   Click here to Send zdenek_dc a Private Message   Click Here to Email zdenek_dc   Visit zdenek_dc's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
honza.praha
Newbie

Registrován: 22.04.2005
Příspěvků: 3

WRT311 +SIpura Příspěvek č. 112 

Ahoj, musel jsem převalit mašinu a současně přehrál i FW ve WRT z 1.4.3 na ten poslední.1.5. a i když mě net a VOIP běhá, mám problémy s NATEm. Směrování portů ve WRT jsem už taky zkoušel, nejsou ani IP blokovány. Poradí někdo jak to správně zapojit nebo nějaký odkaz. Sítě mi nic neříkají. Díky
Mám to takhle za sebou
1.WRT v režimu 2 veřejná adresa WAN
2. SIPURA LAn
3. si? karta LAN
Díky moc.

Old Post 14.09.2006 v 09:10
honza.praha je offline   Click Here to See the Profile for honza.praha   Find more posts by honza.praha   Click here to Send honza.praha a Private Message   Click Here to Email honza.praha     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:19.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
12345678910111213 » 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz