CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Site Feedback > Sponzorovane odkazy II - Anketa
12

Jak se vam libi novy reklamni blok na tomto portale?
You do not have permission to vote on this poll.
Myslim ze tu ma byt. 3 4.84%
Nezajima me to. 12 19.35%
Trosku mi vadi ale zkousnu to. 27 43.55%
Dost mi to vadi, prekazi mi. 20 32.26%
Total: 62 votes 100%
  [Edit Poll (moderators only)]

Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
martin_x00x
Junior Member

Registrován: 14.12.2002
Příspěvků: 226

Příspěvek č. 17 

Asi sem slepej a blbej zaroven ale muzete jsem postnout odkaz na tu reklamu o ktery se tu mluvi ?? Uz to hledam jak dlouho a porad nic :(

Dik

__________________

Zucastnete se akce Zabij si sveho debila !!! Nyni na 3 mesice zdarma, pravidelny prisun debilu v ramci cloudu zarucen
------------
{|} aka x00xTheEv1l




Old Post 08.02.2006 v 22:24
martin_x00x je offline   Click Here to See the Profile for martin_x00x   Find more posts by martin_x00x   Click here to Send martin_x00x a Private Message   Click Here to Email martin_x00x   Visit martin_x00x's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tom712
Junior Member

Registrován: 07.09.2005
Příspěvků: 192

Příspěvek č. 18 

Me tam v ty ankete nejak chybi polozka: "Este sem si nevsim ze tu sou"

Old Post 08.02.2006 v 22:31
tom712 je offline   Click Here to See the Profile for tom712   Find more posts by tom712   Click here to Send tom712 a Private Message     Visit tom712's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Plnt
HonzaK

Registrován: 04.06.2002
Příspěvků: 804

Team Member: MOD

Příspěvek č. 19 

__________________

Old Post 08.02.2006 v 22:47
Plnt je offline   Click Here to See the Profile for Plnt   Find more posts by Plnt   Click here to Send Plnt a Private Message   Click Here to Email Plnt   Visit Plnt's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
majklovec
zastupce cloudu 10.93

Registrován: 18.09.2002
Příspěvků: 481

Příspěvek č. 20 

Taky ji nikde nemam.

__________________

Old Post 09.02.2006 v 00:12
majklovec je offline   Click Here to See the Profile for majklovec   Find more posts by majklovec   Click here to Send majklovec a Private Message     Visit majklovec's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Plnt
HonzaK

Registrován: 04.06.2002
Příspěvků: 804

Team Member: MOD

Příspěvek č. 21 

__________________

Old Post 09.02.2006 v 01:25
Plnt je offline   Click Here to See the Profile for Plnt   Find more posts by Plnt   Click here to Send Plnt a Private Message   Click Here to Email Plnt   Visit Plnt's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
majklovec
zastupce cloudu 10.93

Registrován: 18.09.2002
Příspěvků: 481

Příspěvek č. 22 

ne, FF, Linux

__________________

Old Post 09.02.2006 v 01:41
majklovec je offline   Click Here to See the Profile for majklovec   Find more posts by majklovec   Click here to Send majklovec a Private Message     Visit majklovec's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Plnt
HonzaK

Registrován: 04.06.2002
Příspěvků: 804

Team Member: MOD

Příspěvek č. 23 

__________________

Old Post 09.02.2006 v 02:06
Plnt je offline   Click Here to See the Profile for Plnt   Find more posts by Plnt   Click here to Send Plnt a Private Message   Click Here to Email Plnt   Visit Plnt's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dj-bobr
Debugger

Registrován: 24.11.2002
Příspěvků: 814

Příspěvek č. 24 

Mozilla 1.7.8, Windows, jednou jsem je tam viděl, ale teď už tam dlouho nebyly...

__________________

B!

Old Post 09.02.2006 v 09:03
dj-bobr je offline   Click Here to See the Profile for dj-bobr   Find more posts by dj-bobr   Click here to Send dj-bobr a Private Message   Click Here to Email dj-bobr   Visit dj-bobr's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zajsoft
Pan hodný

Registrován: 04.01.2004
Příspěvků: 1017

Arrow ... Příspěvek č. 25 

Protoze se (zatim) jen zobrazujou nezalogovanym uzivatelum...

__________________

Super Stupid Nesquick Rabbit
Nastal čas změn...!!!

Old Post 09.02.2006 v 10:43
Zajsoft je offline   Click Here to See the Profile for Zajsoft   Find more posts by Zajsoft   Click here to Send Zajsoft a Private Message     Visit Zajsoft's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
superweb
Senior Member

Registrován: 29.10.2004
Příspěvků: 809

Re: ... Příspěvek č. 26 

__________________

Old Post 09.02.2006 v 10:53
superweb je offline   Click Here to See the Profile for superweb   Find more posts by superweb   Click here to Send superweb a Private Message     Visit superweb's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ninja
Senior Member

Registrován: 30.10.2002
Příspěvků: 537

click fraud Příspěvek č. 27 

Old Post 12.02.2006 v 19:39
ninja je offline   Click Here to See the Profile for ninja   Find more posts by ninja   Click here to Send ninja a Private Message   Click Here to Email ninja   Visit ninja's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nanotop
Junior Member

Registrován: 11.04.2005
Příspěvků: 198

Reklamy Příspěvek č. 28 

Reklamy jsou dnes všudypřítomný otravný mor.
.
Onehdy jsem koukal na hokej v TV, ten led byl tak počmáranej reklamou, že jsem vůbec nevěděl, kde je puk.
Úplně se na tom počmáraném ledě ztratil.
.
Není mi jasné, pro koho jsou reklamy zde přínosem.
Pokud vím, tak se zde propíralo, že z toho není skoro žádný zisk.
Asi proto mi to dost vadí.

Nicméně můj web to není, takže nějaké moje lamentování
nikoho zajímat nemusí a myslím, že ani nebude.

Old Post 03.03.2006 v 10:01
nanotop je offline   Click Here to See the Profile for nanotop   Find more posts by nanotop   Click here to Send nanotop a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
=PJ= Azzie
Pekelník

Registrován: 16.06.2003
Příspěvků: 1941

Re: Reklamy Příspěvek č. 29 

__________________

OUT OF SERVICE

Old Post 03.03.2006 v 17:29
=PJ= Azzie je offline   Click Here to See the Profile for =PJ= Azzie   Find more posts by =PJ= Azzie   Click here to Send =PJ= Azzie a Private Message   Click Here to Email =PJ= Azzie     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
superweb
Senior Member

Registrován: 29.10.2004
Příspěvků: 809

Re: click fraud Příspěvek č. 30 

__________________

Old Post 04.03.2006 v 12:52
superweb je offline   Click Here to See the Profile for superweb   Find more posts by superweb   Click here to Send superweb a Private Message     Visit superweb's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:28.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
12  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz