CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Site Feedback > Mapa - nevidím podklad, jak mám přidat bod?
12
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
marcoD
Newbie

Registrován: 24.11.2002
Příspěvků: 10

Mapa Příspěvek č. 1 

Dobrý den,

prosím poraďte mi jak zanést svoji polohu do mapy. Kamarád mi říkal, že se mi má pod tou "bodovou" mapou objevit "ortomapa". ta se mi však neobjevuje a v té bodové mapě je skoro nemožná orientace - nejsou tam žádné orinetační body, stejně jako není možné nijak zanést svoji polohu.

Pro lunixe - kde jsou ty fotky ze střechy???

Old Post 01.12.2002 v 15:09
marcoD je offline   Click Here to See the Profile for marcoD   Find more posts by marcoD   Click here to Send marcoD a Private Message   Click Here to Email marcoD     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oldfrog
Senior Member

Registrován: 28.07.2002
Příspěvků: 772

Příspěvek č. 2 

delete_cookies
register_yourself
login
try "czfree.net/monitor/"

__________________

Ondrej Nemecek alias 'OldFrog'

Old Post 01.12.2002 v 16:14
oldfrog je offline   Click Here to See the Profile for oldfrog   Find more posts by oldfrog   Click here to Send oldfrog a Private Message   Click Here to Email oldfrog   Visit oldfrog's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xchaos
Samozvany gubernator

Registrován: 13.05.2002
Příspěvků: 3362

Team Member: MOD

Příspěvek č. 3 

Mapa bohuzel nefunguje v prohlizeci Mozilla 1.2 (ve starsich verzich sla)
v Konqueroru nastesti funguje, ale dost mi ta chyba stve, protoze jsem
jeden z lidi s pravy "mapper" - mam pravo menit status noudu (takze kdo potrebuje zmenit status nejakych noudu, pripadne zakryt ocividne nesmyslne noudy z doby, kdy mela mapa jine meritko, obratte se klidne na me). Obecne by to chtelo v czFree nejakou konferenci na tema "kontaktni osoby". Jsem treba treba jeden z lidi, ktere mapa docela zajima, protoze Brevnovsky segment je hodne oddeleny od zbytku czFree, prestoze uz je docela v provozu. Krome toho je par lidi, schopnych s budovanim site docela pomoci, ale zacatecni zjevne nevedi, na koho se obratit.

Problem s Mozillou je zpusoben tim, ze v AREA SHAPE=... COORDS=...
chybi jedna carka - MSIE a Konqueror to zkousne, Mozilla 1.2 ne, protoze dodrzuje standardy.

Zadal jsem Dejva o zpristupneni vyvojoveho kodu mapy pres CVS, ale asi nema cas. Mam spoustu napadu - krome rozliseni AP - koncovy bod, se kterym souhlasi celkem vsechny strany, bych zavedl tridu "orientacni" bod - orientacni body by samozrejme melo byt mozne skryt (defaultne by skryte byly), ale umoznily by rychlou navigaci v mape. Jde zejmena na jedne strane o stanice metra, na druhe vyznamne vyskove stavby viditelne z cele Prahy, apod. V mape by byt zaneseny mely, ale videt by meli byt jen volitelne, kdyz se nekdo ztrati...

__________________

Old Post 01.12.2002 v 19:15
xchaos je offline   Click Here to See the Profile for xchaos   Find more posts by xchaos   Click here to Send xchaos a Private Message   Click Here to Email xchaos   Visit xchaos's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oldfrog
Senior Member

Registrován: 28.07.2002
Příspěvků: 772

Příspěvek č. 4 

Me to teda v Mozille 1.2 jede v poho!

__________________

Ondrej Nemecek alias 'OldFrog'

Old Post 01.12.2002 v 20:14
oldfrog je offline   Click Here to See the Profile for oldfrog   Find more posts by oldfrog   Click here to Send oldfrog a Private Message   Click Here to Email oldfrog   Visit oldfrog's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oldfrog
Senior Member

Registrován: 28.07.2002
Příspěvků: 772

Příspěvek č. 5 

Upresneni - asi nefunguje zobrazeni informace o nodu,
pokud na nej clovek klikne. jinak zbytek vypada funkcne.

__________________

Ondrej Nemecek alias 'OldFrog'

Old Post 01.12.2002 v 20:20
oldfrog je offline   Click Here to See the Profile for oldfrog   Find more posts by oldfrog   Click here to Send oldfrog a Private Message   Click Here to Email oldfrog   Visit oldfrog's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xchaos
Samozvany gubernator

Registrován: 13.05.2002
Příspěvků: 3362

Team Member: MOD

Příspěvek č. 6 

__________________

Old Post 01.12.2002 v 20:51
xchaos je offline   Click Here to See the Profile for xchaos   Find more posts by xchaos   Click here to Send xchaos a Private Message   Click Here to Email xchaos   Visit xchaos's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oldfrog
Senior Member

Registrován: 28.07.2002
Příspěvků: 772

Příspěvek č. 7 

Samosebou, ze je to zakladni fce... Me zmatlo, ze se zprvu mluvilo
o te ortofotomape. Ta mi jela, tak jsem se nechal strhnout do nadseni.

__________________

Ondrej Nemecek alias 'OldFrog'

Old Post 01.12.2002 v 21:41
oldfrog je offline   Click Here to See the Profile for oldfrog   Find more posts by oldfrog   Click here to Send oldfrog a Private Message   Click Here to Email oldfrog   Visit oldfrog's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
covex
Member
zastupce cloudu 10.18


Registrován: 26.07.2002
Příspěvků: 234

Příspěvek č. 8 

At delam co delam, nevidim ani fotky na mape a nemuzu editovat ani svuj node. Zkousel sem konqueror i mozillu.. driv to fungovalo, ted to nejde. Nevidel bych chybu u me.

Old Post 01.12.2002 v 23:24
covex je offline   Click Here to See the Profile for covex   Find more posts by covex   Click here to Send covex a Private Message     Visit covex's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
co-founder

Registrován: 09.09.2001
Příspěvků: 136

Příspěvek č. 9 

Teď jsem ti zapnul ve tvém ovládacím panelu "Browse board with Cookies". K prohlížení mapy je potřeba je mít zapnuté, co teď? Jede ti to?

BTW. Zkoušel jsem Mozillu 1.2a a běží to naprosto bez problémů.

__________________

Old Post 02.12.2002 v 15:37
carlos je offline   Click Here to See the Profile for carlos   Find more posts by carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Click Here to Email carlos   Visit carlos's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xchaos
Samozvany gubernator

Registrován: 13.05.2002
Příspěvků: 3362

Team Member: MOD

Příspěvek č. 10 

__________________

Old Post 02.12.2002 v 15:44
xchaos je offline   Click Here to See the Profile for xchaos   Find more posts by xchaos   Click here to Send xchaos a Private Message   Click Here to Email xchaos   Visit xchaos's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yed
Newbie

Registrován: 10.11.2002
Příspěvků: 31

Příspěvek č. 11 

Tak nevim... me to v Mozille 1.2b ani v IE nejde, nevidim ortomapu, pokud si rucne nepridam cookii grid=0, nemuzu editovat svuj nod, zkousel jsem to i na pocitaci kde jsem pred tim vubec nebyl, cookies jsem vymazal... ve forech jsem samozrejme zalogovanej byl.
Detail nodu mi funguje, ta mozilla to zkousne

yed

Old Post 02.12.2002 v 23:02
yed je offline   Click Here to See the Profile for yed   Find more posts by yed   Click here to Send yed a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
co-founder

Registrován: 09.09.2001
Příspěvků: 136

Příspěvek č. 12 

__________________

Naposledy upravil carlos 29.12.2002 v 10:55

Old Post 03.12.2002 v 11:47
carlos je offline   Click Here to See the Profile for carlos   Find more posts by carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Click Here to Email carlos   Visit carlos's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yed
Newbie

Registrován: 10.11.2002
Příspěvků: 31

breowse with cookies Příspěvek č. 13 

OK ted uz to funguje. moje chyba.... diky,

Old Post 03.12.2002 v 14:33
yed je offline   Click Here to See the Profile for yed   Find more posts by yed   Click here to Send yed a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
aclay
Newbie

Registrován: 22.08.2002
Příspěvků: 3

Angry tak teda nevím, ale podklad mapy stále nevidím Příspěvek č. 14 

mám obyčejný MSIE 5.5 a přesto, že naprosto přesně aplikuju postup 1-4 dle carlose, podklad stále ne a ne vidět.
Přitom někdy dříve jsem ho normálně viděl.
Poraďte.
Díky.

Old Post 04.12.2002 v 00:28
aclay je offline   Click Here to See the Profile for aclay   Find more posts by aclay   Click here to Send aclay a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cheops
Newbie

Registrován: 19.10.2002
Příspěvků: 15

Zobrazovani Příspěvek č. 15 

prsne tak, take si mi to drive zobrazovalo (foto) a ted nic, jako bych nebyl zaregistrovany a prihlaseny. Oboji jsem.

__________________

Medhius

Old Post 05.12.2002 v 22:51
Cheops je offline   Click Here to See the Profile for Cheops   Find more posts by Cheops   Click here to Send Cheops a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Clock
Senior Member

Registrován: 10.04.2002
Příspěvků: 976

Skript na mapu Příspěvek č. 16 

V čem je ta mapa udělaná? To neni možný aby ten skript co to generuje prostě přes ten pozaďovej obrázek přeložil tu mříž s těma kolečkama a celý to poslal jako jeden prachobyčejnej JPG obrázek?

__________________

Neposílejte prosím žádosti o uživatelskou podporu od Ronji na moje PM, ale posílejte je na Ronja mailing list.

Old Post 06.12.2002 v 09:32
Clock je offline   Click Here to See the Profile for Clock   Find more posts by Clock   Click here to Send Clock a Private Message     Visit Clock's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:33.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
12  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz