CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Strojovna > Realny vysilaci vykon CM9, 802.11b/g
12
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
d4d1k
Newbie

Registrován: 02.12.2004
Příspěvků: 64

Příspěvek č. 17 

Nevíte někdo jak je na tom s reálným výkonem CM10 oproti CM9. Dá alespoň 15dBm oproti 10dBm CM9?

Old Post 23.07.2006 v 08:55
d4d1k je offline   Click Here to See the Profile for d4d1k   Find more posts by d4d1k   Click here to Send d4d1k a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
riddick
Newbie

Registrován: 25.02.2005
Příspěvků: 80

Příspěvek č. 18 

Mám podobné zkušenosti s CM9 i CM10. Musel jsem fixed rate nastavit na 25 abych udělal spoj, tam kde dříve byl Compex v regulačce. Spoj na cca 1km. Jinak ten link na ty výpočty mi nefunguje. Teda asi už nikomu, že

__________________

Furian alive - Riddick!

Old Post 23.07.2006 v 10:28
riddick je offline   Click Here to See the Profile for riddick   Find more posts by riddick   Click here to Send riddick a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jsara
Newbie

Registrován: 25.01.2006
Příspěvků: 55

Příspěvek č. 19 

Jen takovej dotaz jestli můžu v klidu spát, mám mezi APčkem a klientem strom, musel jsem použít 19dBi parabolu jinak na Ovislinku mám výkon 10dBi - útlum kabelu H155 2metry a konektory. A AP vysilá výkonem 20dBi. O kolik tak bežně přetahujete výkon Vy, vím že max výkon je 20dBi.

__________________

správce sítě olbramNET a jinak borec

Old Post 23.07.2006 v 15:51
jsara je offline   Click Here to See the Profile for jsara   Find more posts by jsara   Click here to Send jsara a Private Message     Visit jsara's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pavelh11
Newbie

Registrován: 27.01.2005
Příspěvků: 32

Příspěvek č. 20 

To: riddick Byla tu bouřka a asi to schytal i HD na routru ,sice ještě asi dva dny šel,ale pak umrel a Bobr je na chatě.Má tam Gentoo a ja si s tím neporadím. Během týdne to reinstaluje.

Naposledy upravil pavelh11 23.07.2006 v 20:22

Old Post 23.07.2006 v 20:18
pavelh11 je offline   Click Here to See the Profile for pavelh11   Find more posts by pavelh11   Click here to Send pavelh11 a Private Message     Visit pavelh11's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:23.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
12  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz