CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Síť > Internet přes CZFree
1234567
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
AngelG
Newbie

Registrován: 08.07.2002
Příspěvků: 86

Příspěvek č. 33 

Old Post 05.12.2002 v 11:19
AngelG je offline   Click Here to See the Profile for AngelG   Find more posts by AngelG   Click here to Send AngelG a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
co-founder

Registrován: 09.09.2001
Příspěvků: 136

Pětiletka Příspěvek č. 34 

__________________

Old Post 05.12.2002 v 11:28
carlos je offline   Click Here to See the Profile for carlos   Find more posts by carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Click Here to Email carlos   Visit carlos's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nOkiA7110
Newbie

Registrován: 19.11.2002
Příspěvků: 19

Re: Re: Re: Internet nejen pres kabelovku Příspěvek č. 35 

Old Post 05.12.2002 v 11:29
nOkiA7110 je offline   Click Here to See the Profile for nOkiA7110   Find more posts by nOkiA7110   Click here to Send nOkiA7110 a Private Message   Click Here to Email nOkiA7110     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AngelG
Newbie

Registrován: 08.07.2002
Příspěvků: 86

Re: Pětiletka Příspěvek č. 36 

Naposledy upravil AngelG 05.12.2002 v 11:35

Old Post 05.12.2002 v 11:31
AngelG je offline   Click Here to See the Profile for AngelG   Find more posts by AngelG   Click here to Send AngelG a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
co-founder

Registrován: 09.09.2001
Příspěvků: 136

Příspěvek č. 37 

AngelG,
víš, já na rozdíl od tebe nechci z CZFree dělat nic. Vůbec nic, chápeš? Tzn. ani ISP ani odbory! CZFree je tím, čím je: postavená na principu volného přenosu dat.

A pak je také tím, čím ji kdo udělá: založíš internetovou bránu, můžeš využít její infrastruktury, založíš rádio nebo TV, opět můžeš využít infrastruktury k přenosu packetů. To jestli tyto služby jejich poskytovatel poskytne zdarma nebo za úplatu není moje ani tvoje věc!

Ale to už tu bylo tisíckrát řečeno-- viz výše. Možná nerozumíš, ale spíše nechceš rozumět.

__________________

Old Post 05.12.2002 v 13:56
carlos je offline   Click Here to See the Profile for carlos   Find more posts by carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Click Here to Email carlos   Visit carlos's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
valoun
Newbie

Registrován: 03.05.2002
Příspěvků: 31

A cena? Příspěvek č. 38 

Vim, ze kazda gateway muze nasadit jine ceny, vim ze na 32 kbps "zdarma" se nelze spolehat - to je snad jasne kazdemu. Ale jaka je teda cena za pripojeni?

Priklad - muj sen je mit 32 - 64 kbps negarantovane, ale neomezene (casove i datove). Pokud bych se chtel pripojit pres Transgas/Deu kolem jake mesicni castky castky by se to tocilo? Alespon priblizne. 100? 500?
vic? min?

Valoun

__________________

Ondrej Valek

Old Post 05.12.2002 v 15:58
valoun je offline   Click Here to See the Profile for valoun   Find more posts by valoun   Click here to Send valoun a Private Message   Click Here to Email valoun     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oook
Senior Member

Registrován: 28.06.2002
Příspěvků: 2325

Re: A cena? Příspěvek č. 39 

Old Post 05.12.2002 v 17:35
oook je offline   Click Here to See the Profile for oook   Find more posts by oook   Click here to Send oook a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kjencek
Newbie

Registrován: 05.12.2002
Příspěvků: 1

Příspěvek č. 40 

Pánové,
jsem tu nováček, moc o tomto tématu nevím. Mám pro někoho otázku. Jsem z Olomouce (Povel a Lazce) a chtěl bych využít připojení bezdrátově Wi-Fi. Existuje nějaká možnost? Kde zjistím bližší informace?
Kjencek

Old Post 06.12.2002 v 07:25
kjencek je offline   Click Here to See the Profile for kjencek   Find more posts by kjencek   Click here to Send kjencek a Private Message   Click Here to Email kjencek     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
djdodo
CZNET

Registrován: 20.11.2002
Příspěvků: 1344

Už jsem pripojenej do czfree,ale net mi jde mizerne Příspěvek č. 41 

Komu mam tedy rict o rychlejsi konektivitu do netu,kdyz uz jsem pripojenej do czfree?

__________________

http://shop.cznet.cz

Old Post 09.12.2002 v 15:14
djdodo je offline   Click Here to See the Profile for djdodo   Find more posts by djdodo   Click here to Send djdodo a Private Message   Click Here to Email djdodo   Visit djdodo's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
element
Junior Member

Registrován: 19.09.2002
Příspěvků: 215

Re: A cena? Příspěvek č. 42 

__________________

rušivý Element (v pásmu 2.4GHz)

Old Post 09.12.2002 v 17:11
element je offline   Click Here to See the Profile for element   Find more posts by element   Click here to Send element a Private Message   Click Here to Email element   Visit element's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nOkiA7110
Newbie

Registrován: 19.11.2002
Příspěvků: 19

Re: Už jsem pripojenej do czfree,ale net mi jde mizerne Příspěvek č. 43 

Old Post 09.12.2002 v 17:12
nOkiA7110 je offline   Click Here to See the Profile for nOkiA7110   Find more posts by nOkiA7110   Click here to Send nOkiA7110 a Private Message   Click Here to Email nOkiA7110     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
simlike
Newbie

Registrován: 13.09.2002
Příspěvků: 37

Získávání informací Příspěvek č. 44 

Ahoj

jsem připojenej do czfree.net a nečinilo mi to žádný problém. Přečetl jsem si ve fóru to co jsem potřeboval kontaktoval ty správný lidi a po zakoupení hardwaru jsem měl všechno do týdne vyřízený a funkční. Konektivita, kterou jsem si objednal a zaplatil funguje a přesto že bydlím v samém centru tak bych tu široko daleko nic lepšího ani blížícího se této nabídce nesehnal. Myslím, že problém není ve fungování czfree ten systém úplně vyhovuje problém je v lidech. Kdyby jste místo kecání o věcech, který tu byli již několikrát napsaný si nejdříve na chvilku sedli a trošku to fórum projeli tak myslím, že spoustu otázek co tu padlo by vůbec nebylo a to nejenom v tomhle threadu. Připadne mi, že většina lidí se nejdřív ptá, pak někde něco hledá a pak teprve přemýšlí. Zkuste tento pochod obrátit a uvidíte, že to funguje. Lidi okolo U**x systémů jsou myslím na tento postup zvyklí.

__________________

sim

Old Post 10.12.2002 v 09:34
simlike je offline   Click Here to See the Profile for simlike   Find more posts by simlike   Click here to Send simlike a Private Message   Click Here to Email simlike     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dodo
Senior Member

Registrován: 11.08.2002
Příspěvků: 704

Příspěvek č. 45 

těch 32 kbit/s mi spíš připadá jako 64, protože mi to těch 4-6 kbytů/s dá.
ale co nechápu. tohle je jen do internetu. takže když stahuju od někoho z intranetu czfree, tak by mi to mělo dávat možné maximum ? ne ?
neznám topologii sítě, ale od jednoho jsem jel asi 5 kbyte/sec a od druhýho asi 40 kbyte/sec. tak nevím, asi ten jeden měl nějaké shapování nebo co. jaké s tím máte zkušenosti vy ?

Old Post 28.12.2002 v 12:59
dodo je offline   Click Here to See the Profile for dodo   Find more posts by dodo   Click here to Send dodo a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lada
Team Leader

Registrován: 08.05.2002
Příspěvků: 2856

Team Member: MOD

Příspěvek č. 46 

__________________

------------------------------------------
"WARNING: Do not look into laser with remaining eye"

Old Post 28.12.2002 v 16:07
lada je offline   Click Here to See the Profile for lada   Find more posts by lada   Click here to Send lada a Private Message     Visit lada's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Alex
Formerly known as Frogale
zastupce cloudu 10.38


Registrován: 29.12.2002
Příspěvků: 690

User is Mapper

Hrncire, cena 128kbps? Příspěvek č. 47 

Old Post 30.12.2002 v 11:21
Alex je offline   Click Here to See the Profile for Alex   Find more posts by Alex   Click here to Send Alex a Private Message   Click Here to Email Alex   Visit Alex's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DarkArt
Senior Member

Registrován: 31.08.2002
Příspěvků: 709

eny konektivity Příspěvek č. 48 

Old Post 30.12.2002 v 19:43
DarkArt je offline   Click Here to See the Profile for DarkArt   Find more posts by DarkArt   Click here to Send DarkArt a Private Message   Click Here to Email DarkArt     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:23.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
1234567  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz