CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Internet > limet (connection) - funguje ještě?
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
mujahedin
Newbie

Registrován: 21.08.2003
Příspěvků: 7

limet (connection) - funguje ještě? Příspěvek č. 1 

Zdravim.
Nevite jestli jeste funguje Limet network?
Platil jsem si u nich pripojeni do internetu, pak tam byl problem s jednou platbou a od te doby se nemuzu dovolat ani domejlovat na nikoho kompetentniho, aby se to vyresilo. Zkousel jsem to i primo na froda, ale nereaguje.

Old Post 21.07.2006 v 12:20
mujahedin je offline   Click Here to See the Profile for mujahedin   Find more posts by mujahedin   Click here to Send mujahedin a Private Message   Click Here to Email mujahedin     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ptak
Team Leader
zastupce cloudu 10.27


Registrován: 17.09.2002
Příspěvků: 755

Team Member: ADMIN

User is Mapper

Příspěvek č. 2 

to je u nich normalni stav veci. z toho se funkcnost/nefunkcnost jejich site stanonovat neda.

__________________

Old Post 21.07.2006 v 14:03
ptak je offline   Click Here to See the Profile for ptak   Find more posts by ptak       Visit ptak's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
danny


Registrován: 12.05.2002
Příspěvků: 5247

Team Member: ADMIN

User is Mapper

Příspěvek č. 3 

Old Post 21.07.2006 v 14:12
danny je pryč   Click Here to See the Profile for danny   Find more posts by danny         Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mujahedin
Newbie

Registrován: 21.08.2003
Příspěvků: 7

Příspěvek č. 4 

No ja mel na platby trvaly prikaz a pak mi jednoho dne napsali, ze jsem na dalsi obdobi nezaplatil a sluzbu pozastavili. Platba ale odesla. Tak ze mi dluzi 499Kc a na moje stiznosti nikdo nereaguje :-(

Old Post 21.07.2006 v 18:00
mujahedin je offline   Click Here to See the Profile for mujahedin   Find more posts by mujahedin   Click here to Send mujahedin a Private Message   Click Here to Email mujahedin     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hwsoft
Moderator
zastupce cloudu 10.101


Registrován: 11.10.2002
Příspěvků: 2100

Příspěvek č. 5 

__________________

ITF - FreeNet Liberec
DesSto
jabber: hwsoft@linjab.org

Old Post 21.07.2006 v 18:07
hwsoft je offline   Click Here to See the Profile for hwsoft   Find more posts by hwsoft   Click here to Send hwsoft a Private Message     Visit hwsoft's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
danny


Registrován: 12.05.2002
Příspěvků: 5247

Team Member: ADMIN

User is Mapper

Příspěvek č. 6 

Old Post 21.07.2006 v 19:48
danny je pryč   Click Here to See the Profile for danny   Find more posts by danny         Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ptak
Team Leader
zastupce cloudu 10.27


Registrován: 17.09.2002
Příspěvků: 755

Team Member: ADMIN

User is Mapper

Příspěvek č. 7 

__________________

Old Post 21.07.2006 v 20:20
ptak je offline   Click Here to See the Profile for ptak   Find more posts by ptak       Visit ptak's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mujahedin
Newbie

Registrován: 21.08.2003
Příspěvků: 7

Příspěvek č. 8 

Trvalak jsem po tom incidentu samozrejme hned zrusil. Platil jsem s mesicni frekvenci - po pricteni penez na jejich uctu se pripojeni prodlouzilo o 30dni. Driv jsem vyuzival sluzeb Connection, pak Limetu a musim rict, ze inet behal jak hodinky. Proto se tu taky ptam na zkusenosti ostatnich, protoze nechci verit, ze v tom nezapocitani platby byl zamer. Ale co me fakt stve je to, ze infolinku nikdo nebere a na kontaktni email nikdo neodpovida...

Old Post 21.07.2006 v 20:45
mujahedin je offline   Click Here to See the Profile for mujahedin   Find more posts by mujahedin   Click here to Send mujahedin a Private Message   Click Here to Email mujahedin     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ptak
Team Leader
zastupce cloudu 10.27


Registrován: 17.09.2002
Příspěvků: 755

Team Member: ADMIN

User is Mapper

Příspěvek č. 9 

Ai takhle...ses prvni clovek, kterej mnel dobry zkusenosti co jsem cet/slysel/dozvedel se za celou dobu co deu&co existuje bez ohledu na to jak si rozvna rikaj

__________________

Old Post 21.07.2006 v 20:47
ptak je offline   Click Here to See the Profile for ptak   Find more posts by ptak       Visit ptak's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stybla
Senior Member

Registrován: 06.04.2005
Příspěvků: 1845

Příspěvek č. 10 

nic proti, ale imho je zakonem zakazane platit za sluzby predem.

__________________

Old Post 22.07.2006 v 21:05
stybla je offline   Click Here to See the Profile for stybla   Find more posts by stybla   Click here to Send stybla a Private Message   Click Here to Email stybla     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
danny


Registrován: 12.05.2002
Příspěvků: 5247

Team Member: ADMIN

User is Mapper

Příspěvek č. 11 

Old Post 22.07.2006 v 22:16
danny je pryč   Click Here to See the Profile for danny   Find more posts by danny         Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stybla
Senior Member

Registrován: 06.04.2005
Příspěvků: 1845

Příspěvek č. 12 

__________________

Old Post 22.07.2006 v 22:21
stybla je offline   Click Here to See the Profile for stybla   Find more posts by stybla   Click here to Send stybla a Private Message   Click Here to Email stybla     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mujahedin
Newbie

Registrován: 21.08.2003
Příspěvků: 7

Příspěvek č. 13 

Tak jsem nejak doufal, ze se k tomu prostrednictvim fora vyjadri frodo (jakozto udajny jednatel Limetu a spravce prislusneho AP), kdyz na PMka ani mejly nereaguje... Nemate na nej nekdo telefon?

Old Post 23.07.2006 v 19:33
mujahedin je offline   Click Here to See the Profile for mujahedin   Find more posts by mujahedin   Click here to Send mujahedin a Private Message   Click Here to Email mujahedin     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
danny


Registrován: 12.05.2002
Příspěvků: 5247

Team Member: ADMIN

User is Mapper

Příspěvek č. 14 

Old Post 23.07.2006 v 20:40
danny je pryč   Click Here to See the Profile for danny   Find more posts by danny         Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bredik
Newbie

Registrován: 16.10.2003
Příspěvků: 3

Limet ruším Příspěvek č. 15 

Poslední platbu jsem neuhradil, takže mi nedošlo k prodloužení. Není měsíc aby nestávkovalo technické vybavení. Běžně se nemůžu dostat na bránu, řeší to vždycky shark. Teď už ho to asi přestalo bavit, protože od posledního nahlášení poruchy se asi 14 dní nic neděje. Na horké lince je neustále obsazeno. (zkouším to autoopakovačem, jestli se to náhodou neuvolní)

Proto mi došla trpělivost a zavádím ADSL - i když ani to není bez problémů. Smíchovská ústředna má bohužel plno a se zaváděním nového uzlu nějak extra nespěchají...

Nicméně Limet asi mé peníze už neuvidí.

Old Post 08.08.2006 v 15:02
Bredik je offline   Click Here to See the Profile for Bredik   Find more posts by Bredik   Click here to Send Bredik a Private Message     Visit Bredik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:10.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz