CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Síť > mototechna
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
TingKang
Newbie

Registrován: 29.09.2002
Příspěvků: 72

mototechna Příspěvek č. 1 

Vcera jsem byl na mototechne(uz tri dny totiz nejde wrap smerem na repy), cekal jsem hodne, ale ted se zpetne divim, ze mi mohlo spojeni na moto vubec fungovat. Nevim co je s wrapem, protoze pokud bych to chtel zjistit, tak bych musel vsechen bordel vyndat ven. Skoda, ze jsem nemel fotak, fotka by hovorila za vse. Krabice je zelezna, nevetrana, takze je v ni pekny horko.

K wrapu: Podle vseho se z jednoho dratku napajeni svlikla izolace a nevim jestli to treba nezkratovalo. Wrap, ac je pripojenej do zdroje nejede. Vic se neda zjistit pres ten bordel. A pokud jsem nekomu neco omylem vyhodil, tak se ani nedivim.

Proto vsechny prosim, kdo si cte tento thread, aby se okolo sebe porozhlidnul po vetratelny uzamykatelny velky krabici s policema, nejlepe rack rozvadec - pokud mozno co nejlevnejc, nejlepe zadarmo :-). Novej stoji(600*600*600) cca 3.000,-

Je potreba do nej dat spoustu dratu a napajeni, dva klasicky middle towery a velkej switch(nebo co to je).

__________________

TingKang

Old Post 31.07.2006 v 09:18
TingKang je offline   Click Here to See the Profile for TingKang   Find more posts by TingKang   Click here to Send TingKang a Private Message   Click Here to Email TingKang   Visit TingKang's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dolby.digital00
Junior Member

Registrován: 24.08.2006
Příspěvků: 114

Příspěvek č. 2 

no bordel je tam peknej :-) nakej chtryk se vtom hrabal nekdy v srpnu a 3 dny nam nesel net! protoze nekdo dal spatne kabel do switche!!! do blby zdirky takze az se vtom bude zase nekdo hrabat tak ad to aspon da tam kam to patri!!!!!!!!!!! nez to tam pajoslav opravil hmmmmmmmmm

Old Post 28.09.2006 v 21:02
dolby.digital00 je offline   Click Here to See the Profile for dolby.digital00   Find more posts by dolby.digital00   Click here to Send dolby.digital00 a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cipis
Senior Member

Registrován: 23.01.2003
Příspěvků: 4997

Příspěvek č. 3 

__________________

předseda Sdružení Tišnet, http://www.cipis.net

Old Post 28.09.2006 v 23:53
cipis je offline   Click Here to See the Profile for cipis   Find more posts by cipis   Click here to Send cipis a Private Message   Click Here to Email cipis   Visit cipis's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TingKang
Newbie

Registrován: 29.09.2002
Příspěvků: 72

Příspěvek č. 4 

__________________

TingKang

Old Post 29.09.2006 v 10:36
TingKang je offline   Click Here to See the Profile for TingKang   Find more posts by TingKang   Click here to Send TingKang a Private Message   Click Here to Email TingKang   Visit TingKang's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dolby.digital00
Junior Member

Registrován: 24.08.2006
Příspěvků: 114

Příspěvek č. 5 

no tak to chlape nemas zadnou pravdu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! protoze do Pegasfilmu nam nesel 3 DNY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jsem v 7 patre v mtt. nejdriv byl nejaky vypadek kdyz to neslo nak uz di odpoledne zavolal jsem pajoslavovy a ten rek ze se natom maka ze se spalil disk ja to vzal navedovy a vecer se net rozjel! parada ALE druhej den vecer to prestalo frcet tak sem si rek ze asi nato jeste neco dodelava no druhej den taky nic! volal jsem pajoslavovy a ten to nebral! celej den a i druhej den az nak navecer druhej den to nekdo z eurosignalu zvednul a rekl ze pajoslav je nedostupny a ma to presmerovany! vysvetlil jsem problem!!!!! odpoved byla hmmmmm kdyz on jedinej zna jak to tam je zapojeny! zaklamane jsem hovor ukoncil. no a dalsi den nak odpoledne volal ze nekdo do toho tplinku zapojil blbe ten nas kabel!!!!ten switch je taky nestesti! nekdy na jare tam vytekly kondiky v napajecim zdroji tak sem to tam s pajoslavem nastesti jsem zajel domu a nejake nove jsem tam vystoural! ten switch se normalne furt resetoval dokola jak byly vytekly.

Old Post 29.09.2006 v 11:02
dolby.digital00 je offline   Click Here to See the Profile for dolby.digital00   Find more posts by dolby.digital00   Click here to Send dolby.digital00 a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
superweb
Senior Member

Registrován: 29.10.2004
Příspěvků: 809

Příspěvek č. 6 

__________________

Old Post 29.09.2006 v 20:56
superweb je offline   Click Here to See the Profile for superweb   Find more posts by superweb   Click here to Send superweb a Private Message     Visit superweb's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dolby.digital00
Junior Member

Registrován: 24.08.2006
Příspěvků: 114

Příspěvek č. 7 

ale ne ! :-) to ja jen vobcas vybuchnu! jen me docel stve ze je to takhle napytel! kdyby to tam bylo aspon popsany kam co patri na kazdym kabelu vysela cedulka kam vede!!! minimum prace a maximualni orientace v kabelazi :-) potom kdyz je tam 8 Ap ruzne nasmrovanejch 5 kabelu kamsi tak je to pak tezky. nahoru se dostane jen par lidi co maji dole napsanejch a nikoho jinyho tam nechtej pustit navic je tam zamek na bedne tak ikdyb nekdo vel co stim tak se tam nedostane :-(

Old Post 29.09.2006 v 21:29
dolby.digital00 je offline   Click Here to See the Profile for dolby.digital00   Find more posts by dolby.digital00   Click here to Send dolby.digital00 a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TingKang
Newbie

Registrován: 29.09.2002
Příspěvků: 72

Příspěvek č. 8 

__________________

TingKang

Old Post 30.09.2006 v 12:21
TingKang je offline   Click Here to See the Profile for TingKang   Find more posts by TingKang   Click here to Send TingKang a Private Message   Click Here to Email TingKang   Visit TingKang's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TingKang
Newbie

Registrován: 29.09.2002
Příspěvků: 72

Příspěvek č. 9 

__________________

TingKang

Old Post 30.09.2006 v 12:23
TingKang je offline   Click Here to See the Profile for TingKang   Find more posts by TingKang   Click here to Send TingKang a Private Message   Click Here to Email TingKang   Visit TingKang's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:18.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz