CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Unixové Systémy > Linuxove distribuce pro routovani
« 345678910
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
jaha2x
Junior Member

Registrován: 20.06.2002
Příspěvků: 246

Re: freesco a UnWiredAP Příspěvek č. 129 

Naposledy upravil jaha2x 12.12.2002 v 09:54

Old Post 12.12.2002 v 01:26
jaha2x je offline   Click Here to See the Profile for jaha2x   Find more posts by jaha2x   Click here to Send jaha2x a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
akv7v
Newbie

Registrován: 11.12.2002
Příspěvků: 74

FreeSCO Příspěvek č. 130 

Old Post 12.12.2002 v 11:37
akv7v je offline   Click Here to See the Profile for akv7v   Find more posts by akv7v   Click here to Send akv7v a Private Message   Click Here to Email akv7v   Visit akv7v's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
akv7v
Newbie

Registrován: 11.12.2002
Příspěvků: 74

Re: Re: freesco a UnWiredAP Příspěvek č. 131 

Mohl bys to prosim ukazat na mem pripade, ted ajestli to pujde... Mam Ethernet kartu kde bude nastaveno IP 192.168.200.1 ta bude na rozvod signalu do site a potom mam bezdratovou kartu na privod internetu do routeru a ta bude mit IP 192.168.1.100. atdd. Bezdratova karta je RangeLan2 Proxim, nebo Harmony PCI Karta 802.11b

Diky

Naposledy upravil akv7v 18.12.2002 v 20:36

Old Post 12.12.2002 v 11:48
akv7v je offline   Click Here to See the Profile for akv7v   Find more posts by akv7v   Click here to Send akv7v a Private Message   Click Here to Email akv7v   Visit akv7v's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jaha2x
Junior Member

Registrován: 20.06.2002
Příspěvků: 246

Re: Re: Re: freesco a UnWiredAP Příspěvek č. 132 

Old Post 13.12.2002 v 09:42
jaha2x je offline   Click Here to See the Profile for jaha2x   Find more posts by jaha2x   Click here to Send jaha2x a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Diana
Newbie

Registrován: 06.12.2002
Příspěvků: 87

Příspěvek č. 133 

Ahoj, fajn popis, hned jak jsem přečetla šla jsem to zkusit (tomu aspoň říkám návod Nicméně udělala jsem všechno podle návodu (doufám) ale při najíždění, když to napíše že nahrává vybrané moduly. tak tam vyskočí " /etc/init.d/rcS: /mnt/config/modules No such file or directory" a
" /etc/init.d/rcS: /mnt/config/startup No such file or directory" co jsem mohla udělat špatně? :(

Old Post 18.12.2002 v 16:22
Diana je offline   Click Here to See the Profile for Diana   Find more posts by Diana   Click here to Send Diana a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Diana
Newbie

Registrován: 06.12.2002
Příspěvků: 87

Příspěvek č. 134 

Ahoj, tak problém s "No such file or directory" vyřešen. Jak to nevím, zkusila jsem to celé udělat ještě nekolikrát a na čtvrtý pokus to jede. Super. Všechno najede, jen když se pokusím připojit k internetu z jiného PC, tak nic :( ping z routeru do internetu i do LAN jde normálně. Dá se tam nějak zapnout maškaráda, nebo se to celé musí řešit jinak?

Old Post 18.12.2002 v 20:03
Diana je offline   Click Here to See the Profile for Diana   Find more posts by Diana   Click here to Send Diana a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fyzik
Team Leader

Registrován: 23.05.2002
Příspěvků: 1102

Příspěvek č. 135 

D> jestli mas na vnitrni siti privatni IP (prikladne 10.x.x.x, 192.18.x.x), pak MUSIS pouzit preklad adres (aka maskarada), protoze tyhle adresy na Inet nesmeji. Jak to udelat (iptables ...) jsem psal v jinem threadu - nejaky z tech "Tvych"

__________________

Old Post 18.12.2002 v 23:53
Fyzik je offline   Click Here to See the Profile for Fyzik   Find more posts by Fyzik   Click here to Send Fyzik a Private Message   Click Here to Email Fyzik   Visit Fyzik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Diana
Newbie

Registrován: 06.12.2002
Příspěvků: 87

Příspěvek č. 136 

Ahoj Já vím že jsi mi na to odpovídal a taky jsem to podle toho rozjela v pohodě (na Debianu). Jenže to chci zkusit i na UnWiredAP. Mě napadlo i proč mi to tu nejde. Jen jak to vyřešit na této "minidistribuci" na disketě už mám volných jen 60kb nebo tak nějak. Tak se mi celé iptables asi nevejde

Old Post 19.12.2002 v 06:50
Diana je offline   Click Here to See the Profile for Diana   Find more posts by Diana   Click here to Send Diana a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jacob
Newbie

Registrován: 30.10.2002
Příspěvků: 74

Příspěvek č. 137 

__________________

War is peace, freedom is slavery, ignorance is strenght

Old Post 22.12.2002 v 12:42
Jacob je offline   Click Here to See the Profile for Jacob   Find more posts by Jacob   Click here to Send Jacob a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Diana
Newbie

Registrován: 06.12.2002
Příspěvků: 87

Příspěvek č. 138 

No tak jistá.. možná ne, ale říká se, že kde nic není, nic se nepokazí. A pokud je tam disketa, která je připojená pouze, pokud systém startuje, tak to není tak špatné řešení (nehledě na hluk, pokud by to mělo být třeba doma...) Netvrdím že to musí být nejideálnější, ale myslím, že občas (na některých místech) to může umět naprosto vše, co člověk potřebuje. nemyslíš?

Old Post 22.12.2002 v 17:31
Diana je offline   Click Here to See the Profile for Diana   Find more posts by Diana   Click here to Send Diana a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jacob
Newbie

Registrován: 30.10.2002
Příspěvků: 74

Příspěvek č. 139 

__________________

War is peace, freedom is slavery, ignorance is strenght

Old Post 23.12.2002 v 16:53
Jacob je offline   Click Here to See the Profile for Jacob   Find more posts by Jacob   Click here to Send Jacob a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
guli
BSD Guru

Registrován: 15.05.2002
Příspěvků: 93

Team Member: MOD

User is Mapper

Disketovka Příspěvek č. 140 

Ok, jak to tu ctu, tak ste me ukecali
Du buildnout PicoBSD s modulem pro if_wi a pripadne dalsi , az to udelam ozvu se
BTW, nevim na co potrebujes nejaky gui , kdyz to mas vsechno hezky vetsinou v jednom rc souboru , a davat nejaky gui jen kvuli tomu abych moh klikat mysi, tak to na konzoli muzes taky, akorat bez zadnejch buttonu .

__________________

Guli / Praha12.net Core Administrator ASN64527
mapper(oblast Prahy 12),
AP Platan owner
ICQ: 14215363

Old Post 24.12.2002 v 09:19
guli je offline   Click Here to See the Profile for guli   Find more posts by guli   Click here to Send guli a Private Message   Click Here to Email guli   Visit guli's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jacob
Newbie

Registrován: 30.10.2002
Příspěvků: 74

Re: Disketovka Příspěvek č. 141 

__________________

War is peace, freedom is slavery, ignorance is strenght

Old Post 24.12.2002 v 11:15
Jacob je offline   Click Here to See the Profile for Jacob   Find more posts by Jacob   Click here to Send Jacob a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SinisteR
Newbie

Registrován: 27.10.2002
Příspěvků: 20

router Příspěvek č. 142 

Ja pouzivam pro svuj router pro lokalni sit a sdileni inetu pro okolni pc
HW Celeron 900
Pamet 768 MB
HDD 25 GB (10+15 GB) XFS
2x sitovky 10/100 MB/s
Os Linux Slackware 8.1 kernel 2.4.19+grsec+xfs
routovani pouzit IPTABLES


PC pro wifi
PIII 866
256 MB RAM
HDD 10 GB
2x PCI 10/100
1x wifi Zcom
OS opet Linux Slackware 8.1 kernel 2.4.20+xfs (cekam na stable GRSEC)

Old Post 24.12.2002 v 13:42
SinisteR je offline   Click Here to See the Profile for SinisteR   Find more posts by SinisteR   Click here to Send SinisteR a Private Message   Click Here to Email SinisteR   Visit SinisteR's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Havrla
Newbie

Registrován: 30.12.2002
Příspěvků: 39

Příspěvek č. 143 

Já mám doma už přez rok ne serveru RedHat 7.2 . Server byl puvodne 486/66 20MRam, pak jsem dal P100 32MRam. Jsem absolutně spokojen chodí mi tam fšechno co potřebuju..... . Jestli někoho štve že se tam pouští spousta zbytečnejch věcí . no at si to vypne. ... .

Havrla

Old Post 30.12.2002 v 18:23
Havrla je offline   Click Here to See the Profile for Havrla   Find more posts by Havrla   Click here to Send Havrla a Private Message   Click Here to Email Havrla   Visit Havrla's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
remet
Junior Member

Registrován: 29.10.2002
Příspěvků: 283

Re: router Příspěvek č. 144 

__________________

-------
REMET - The Original

samostatný vyjebávač výskytu blbců

Old Post 31.12.2002 v 09:57
remet je offline   Click Here to See the Profile for remet   Find more posts by remet   Click here to Send remet a Private Message   Click Here to Email remet   Visit remet's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:33.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
« 345678910  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz