CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Hardware > HW AP AWAP 608 od I4
12
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
Aldapo
Senior Member

Registrován: 20.12.2002
Příspěvků: 1018

HW AP AWAP 608 od I4 Příspěvek č. 1 

Ahoj,
mate nekdo zkusenosti s awap608?Obednal jsem si ho na i4 a jsem zvedavy co umi...jde mi hlavne o low cost spolehliveho a citliveho klienta...proste levnejsi nahrada O5460ky .Co vy nato? )

Old Post 22.09.2006 v 09:35
Aldapo je offline   Click Here to See the Profile for Aldapo   Find more posts by Aldapo   Click here to Send Aldapo a Private Message   Click Here to Email Aldapo     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dolby.digital00
Old Post 03.10.2006 00:33
Tento příspěvek byl moderován. K jeho zobrazení klikni [zde] (Moderated by hwsoft) Příspěvek č. 2 
Aldapo
Senior Member

Registrován: 20.12.2002
Příspěvků: 1018

Příspěvek č. 3 

Zatím jsem to nasadil před pár dny vrámci podomního rozvodu a zakos zatim nevolal .Měl jsem to kuchlé vevnitř se mi libil konektor natvrdo do PCB ne jak to ma prasacky Ovis kablikem co se ukrouti.Achylova pata je že to nějak neměří v clientu signál.Proti MIMO Ovisovi to ma vcelku slusny dosah po baraku.No uvidime,spíš čekám až i4 nahodí cenu na 10-20ks aby to mohlo být zajímavější proti Ovislinku.

Old Post 03.10.2006 v 07:19
Aldapo je offline   Click Here to See the Profile for Aldapo   Find more posts by Aldapo   Click here to Send Aldapo a Private Message   Click Here to Email Aldapo     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fstembera
Newbie

Registrován: 28.08.2005
Příspěvků: 4

Příspěvek č. 4 

Old Post 29.07.2007 v 09:23
fstembera je offline   Click Here to See the Profile for fstembera   Find more posts by fstembera   Click here to Send fstembera a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vydrat
Senior Member

Registrován: 12.12.2003
Příspěvků: 736

Příspěvek č. 5 

Nemáte někdo "starší" firmware? taknějak jsem tam nahál tohle novější a zmizelo mi nastavení WAN atd..

__________________

Rád se hrabu v čemkoliv......
BOK.Net Vejprnice

Old Post 30.07.2007 v 21:37
vydrat je offline   Click Here to See the Profile for vydrat   Find more posts by vydrat   Click here to Send vydrat a Private Message   Click Here to Email vydrat     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vydrat
Senior Member

Registrován: 12.12.2003
Příspěvků: 736

Příspěvek č. 6 

Tak už jsem sehnal ten "origo FW" 1.4.1 kdyby někdo chtěl tak ho sem postnu.

__________________

Rád se hrabu v čemkoliv......
BOK.Net Vejprnice

Old Post 31.07.2007 v 07:51
vydrat je offline   Click Here to See the Profile for vydrat   Find more posts by vydrat   Click here to Send vydrat a Private Message   Click Here to Email vydrat     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Aldapo
Senior Member

Registrován: 20.12.2002
Příspěvků: 1018

Příspěvek č. 7 

Old Post 31.07.2007 v 08:00
Aldapo je offline   Click Here to See the Profile for Aldapo   Find more posts by Aldapo   Click here to Send Aldapo a Private Message   Click Here to Email Aldapo     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lazna
Senior Member

Registrován: 29.10.2002
Příspěvků: 2614

User is Mapper

Příspěvek č. 8 

umi to o neco vic nez 603 ???

__________________

Old Post 31.07.2007 v 09:16
lazna je offline   Click Here to See the Profile for lazna   Find more posts by lazna   Click here to Send lazna a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vydrat
Senior Member

Registrován: 12.12.2003
Příspěvků: 736

Příspěvek č. 9 

FW 1.4.x:

__________________

Rád se hrabu v čemkoliv......
BOK.Net Vejprnice

Old Post 31.07.2007 v 09:47
vydrat je offline   Click Here to See the Profile for vydrat   Find more posts by vydrat   Click here to Send vydrat a Private Message   Click Here to Email vydrat     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vydrat
Senior Member

Registrován: 12.12.2003
Příspěvků: 736

Příspěvek č. 10


FW 1.4.x

Stačí uložit jako a smazat .jpg (je to rar archiv)

__________________

Rád se hrabu v čemkoliv......
BOK.Net Vejprnice

Old Post 31.07.2007 v 09:50
vydrat je offline Click Here to See the Profile for vydrat Click here to Send vydrat a Private Message Click Here to Email vydrat Find more posts by vydrat Upravit/Smazat Příspěvek Odpovědět s Citací
ifiw
Junior Member

Registrován: 27.06.2007
Příspěvků: 170

Příspěvek č. 11 

Alfa AWAP 610,jako kancl AP vali uplne ok proti vsemu...uptime no problem XX tydnu,naposled cca.12-14,pak delali o patro niz rekonstrukci a navrtali kabel 230V a uz to bylo.

Zatim se mi to jevi jako pohodove zarizeni,alespon do kanclu/domu-bytu,zadne zakousnuti zatim...

ifiw

Old Post 31.07.2007 v 20:41
ifiw je offline   Click Here to See the Profile for ifiw   Find more posts by ifiw   Click here to Send ifiw a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
soooc
Senior Member

Registrován: 23.06.2005
Příspěvků: 745

Příspěvek č. 12


__________________

Old Post 01.08.2007 v 20:20
soooc je offline Click Here to See the Profile for soooc Click here to Send soooc a Private Message Click Here to Email soooc Visit soooc's homepage! Find more posts by soooc Upravit/Smazat Příspěvek Odpovědět s Citací
JeT
Junior Member

Registrován: 10.11.2002
Příspěvků: 224

Příspěvek č. 13 

Dve uzitecne poznamky:

- pozor na originalni spinane zdroje - AP se s nimi nekdy nechce rozbehnout (chyba je ve step_down menici v AP), postaci vymena za obyc trafo 12V 500mA

- pokud potrebujete v klientskem rezimu zmenit regulatory domain (default je FCC-US) a nemuzete to nikde najit, prepnete HW prepinac do rezimu AP a v nem uz moznost nastaveni je )

Old Post 02.08.2007 v 14:08
JeT je offline   Click Here to See the Profile for JeT   Find more posts by JeT   Click here to Send JeT a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
buraknick
Newbie

Registrován: 10.03.2011
Příspěvků: 2

Příspěvek č. 14 

Potřeboval bych pomoct.Mám tadyten AWAP 608 všechno mi funguje až na to že si nemužu zašifrovat WIFI.Nevíte co stim?

Old Post 10.03.2011 v 19:33
buraknick je offline   Click Here to See the Profile for buraknick   Find more posts by buraknick   Click here to Send buraknick a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
6host
Senior Member

Registrován: 13.03.2006
Příspěvků: 889

Příspěvek č. 15 

1) bud to neumis, protoze se mi nezda ze by to ,,neslo", je to celkem jedna z hlavnich veci
2) upgradni firmware

Old Post 10.03.2011 v 20:39
6host je offline   Click Here to See the Profile for 6host   Find more posts by 6host   Click here to Send 6host a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
buraknick
Newbie

Registrován: 10.03.2011
Příspěvků: 2

Příspěvek č. 16 

Ja to umim.Normalne sem zajel ve složce wifi na security nastavil sem WPA vše sem nastavil a kliknul sem na aplly.Pak když sem tam znovu zajel tak se nic nezměnilo.Jaký je nejnovější firmware?

Old Post 13.03.2011 v 19:21
buraknick je offline   Click Here to See the Profile for buraknick   Find more posts by buraknick   Click here to Send buraknick a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:33.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
12  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz