CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Praha 4 > Kamýk, Libuš, Lhotka a okolí
« 567891011121314151617 »
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
nax
Newbie

Registrován: 29.08.2002
Příspěvků: 75

Příspěvek č. 161 

Fajn, možná sem zase něco špatně pochopil, ale podle tebe si mám tu trošku radši zbalit a vrazit je do něčeho jiného já?

Hele já nevěřím tomu, že by to bylo až tak černý. Problém je, že ty MAC adresy se nikde centrálně (třeba v mapě) nevedou to je fakt, na druhou stranu jak se říká když se chce tak všechno jde a myslím, že k tomu ani nepotřebuju žádnou centrální autoritu typu M$ kterej mi bude říkat jak to mam dělat.

Ale jsem rád, že máme společný cíl. Komunitní sí? která nás spojí s lidma třeba z Proseka.

__________________

/nax

Old Post 11.03.2003 v 17:34
nax je offline   Click Here to See the Profile for nax   Find more posts by nax   Click here to Send nax a Private Message     Visit nax's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Havrla
Newbie

Registrován: 30.12.2002
Příspěvků: 39

Příspěvek č. 162 

Old Post 11.03.2003 v 19:02
Havrla je offline   Click Here to See the Profile for Havrla   Find more posts by Havrla   Click here to Send Havrla a Private Message   Click Here to Email Havrla   Visit Havrla's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ondrej.Tesar
Junior Member

Registrován: 12.04.2002
Příspěvků: 256

Příspěvek č. 163 

Ahoj,
ja se musim Deua trochu zastat. Proste mi neprijde koser, ze se se vsim obracite na Deua. Tu neco, tam neco.....
To proste jeden clovek nema sanci zvladnout. Verim, ze jsou alternativni cesty. Pokud vas neco konkretniho trapi, zeptejte se me, pokusim se zjistit fundovanou odpoved.

Co se tyce shaneni MAC adres, tak na to podle me jdete moc vedecky. Merenim jsme overili, ze v Modranech signal je. Za takovydlech okolnosti se koupi HW a pak se zjisti,( podle sily signalu ) na koho se konkretne pripojit. StB vybudoval (nebo spoluvybudoval) myslim nekolik nodu a vzdy na to sel rychleji a mene vedecky.

Me taky stve, ze spousta kamaradu, kterym jsem o CZF rekl a nebo o tom vedelei pozdeji nez ja jsou davno pripojeni. Ale co se da delat takovej je zivot. Ja treba ve svem konkretnim pripade svolani domovni schuze neurychlim...

Anteny bych stavel vlastni. Co jsou ohlasy z Proseka, tak to vypada, ze to funguje dostatecne dobre. Chystam se jeji stavbu taky vyzkouset.

Ondra

Old Post 11.03.2003 v 20:31
Ondrej.Tesar je offline   Click Here to See the Profile for Ondrej.Tesar   Find more posts by Ondrej.Tesar   Click here to Send Ondrej.Tesar a Private Message   Click Here to Email Ondrej.Tesar   Visit Ondrej.Tesar's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nax
Newbie

Registrován: 29.08.2002
Příspěvků: 75

Příspěvek č. 164 

__________________

/nax

Old Post 12.03.2003 v 10:40
nax je offline   Click Here to See the Profile for nax   Find more posts by nax   Click here to Send nax a Private Message     Visit nax's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SHF
Junior Member

Registrován: 09.12.2002
Příspěvků: 122

Příspěvek č. 165 

__________________

Old Post 12.03.2003 v 12:45
SHF je offline   Click Here to See the Profile for SHF   Find more posts by SHF   Click here to Send SHF a Private Message   Click Here to Email SHF   Visit SHF's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tumič
Newbie

Registrován: 21.02.2003
Příspěvků: 18

Příspěvek č. 166 

Ahoj,
Chystám se vytvořit AP u mě na střeše, a mám takovej dojem, že mám docela solidní výhled na všechny tady zůčastněný (node Libuš - Machuldova). Počítám s investicí do 7000,- Nicméně pokuď by někdo měl zájem mě podpořit, tak se bránit nebudu...

Old Post 12.03.2003 v 16:43
tumič je offline   Click Here to See the Profile for tumič   Find more posts by tumič   Click here to Send tumič a Private Message   Click Here to Email tumič     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SHF
Junior Member

Registrován: 09.12.2002
Příspěvků: 122

Příspěvek č. 167 

__________________

Old Post 12.03.2003 v 17:07
SHF je offline   Click Here to See the Profile for SHF   Find more posts by SHF   Click here to Send SHF a Private Message   Click Here to Email SHF   Visit SHF's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tumič
Newbie

Registrován: 21.02.2003
Příspěvků: 18

Ronja Příspěvek č. 168 

No, po pravdě řečeno, taky mě láká 10Mb full-duplex... Ale nazývat Ronju "elektronickou drobnost a trochu mechaniky" je dost brutální útok na Clockovo EGO ;-)

Něco už jsem pájel (nejenom multivibrátor a odporovej dělič na FELu), s mechanikou bych si asi taky nějak poradil, nicméně sám bych to asi dohromady nedal, určitě bych potřeboval nějakou odbornou pomoc. Ale asi bych do Ronji šel, poměr cena - výkon je tady asi nejlepší.

Old Post 12.03.2003 v 18:18
tumič je offline   Click Here to See the Profile for tumič   Find more posts by tumič   Click here to Send tumič a Private Message   Click Here to Email tumič     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ondrej.Tesar
Junior Member

Registrován: 12.04.2002
Příspěvků: 256

Příspěvek č. 169 

No vida. A za tech 10000Kc co jste do toho ochotni dat jsme schopni postavit 3 Ronja spoje.

A to uz zacina byt zajimave, ne? Nabizim vybavenou dilnu a pomoc. Jestli bude odborna, musite posoudit sami. :-)

Ondra

Old Post 12.03.2003 v 21:24
Ondrej.Tesar je offline   Click Here to See the Profile for Ondrej.Tesar   Find more posts by Ondrej.Tesar   Click here to Send Ondrej.Tesar a Private Message   Click Here to Email Ondrej.Tesar   Visit Ondrej.Tesar's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tumič
Newbie

Registrován: 21.02.2003
Příspěvků: 18

Sraz Příspěvek č. 170 

Old Post 12.03.2003 v 22:05
tumič je offline   Click Here to See the Profile for tumič   Find more posts by tumič   Click here to Send tumič a Private Message   Click Here to Email tumič     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Havrla
Newbie

Registrován: 30.12.2002
Příspěvků: 39

Příspěvek č. 171 

dobrej nápad.... snad tu budu...

Havrla (LHN)

Old Post 13.03.2003 v 00:08
Havrla je offline   Click Here to See the Profile for Havrla   Find more posts by Havrla   Click here to Send Havrla a Private Message   Click Here to Email Havrla   Visit Havrla's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SHF
Junior Member

Registrován: 09.12.2002
Příspěvků: 122

Re: Sraz Příspěvek č. 172 

__________________

Naposledy upravil SHF 13.03.2003 v 11:59

Old Post 13.03.2003 v 07:09
SHF je offline   Click Here to See the Profile for SHF   Find more posts by SHF   Click here to Send SHF a Private Message   Click Here to Email SHF   Visit SHF's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ondrej.Tesar
Junior Member

Registrován: 12.04.2002
Příspěvků: 256

hmmm Příspěvek č. 173 

Ahoj,
tak tenhle vikend jsem pryc, takze se tam nebudu moci objevit. :-(
Pristi vikend jeste nevim, co se bude dit.
Tak sem prosim pak hodte nejake podstatne informace.

Diky Ondra

Old Post 13.03.2003 v 10:01
Ondrej.Tesar je offline   Click Here to See the Profile for Ondrej.Tesar   Find more posts by Ondrej.Tesar   Click here to Send Ondrej.Tesar a Private Message   Click Here to Email Ondrej.Tesar   Visit Ondrej.Tesar's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tumič
Newbie

Registrován: 21.02.2003
Příspěvků: 18

sraz Příspěvek č. 174 

Tyhle termíny jsem navrhoval proto, že se na obou akcích určitě budou vyskytovat i další lidi z CZFree, nicméně sejít se můžeme jindy i jinde.

Jinak bych to viděl, že bychom se sešli někdy v neděli po tý přednášce o CZFree, tedy kolem 12tý na stavárně ve vestibulu, další průběh by se domluvil na místě.
Na podrobnější dotazy rád odpovim i na tel. +420728920179.

Old Post 13.03.2003 v 14:11
tumič je offline   Click Here to See the Profile for tumič   Find more posts by tumič   Click here to Send tumič a Private Message   Click Here to Email tumič     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Havrla
Newbie

Registrován: 30.12.2002
Příspěvků: 39

Příspěvek č. 175 

navrhuji se sejít před přednáškou, abychom mohli společně vyslechnout kázání nejvyšího.....


havrla

Old Post 13.03.2003 v 15:10
Havrla je offline   Click Here to See the Profile for Havrla   Find more posts by Havrla   Click here to Send Havrla a Private Message   Click Here to Email Havrla   Visit Havrla's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nax
Newbie

Registrován: 29.08.2002
Příspěvků: 75

Příspěvek č. 176 

__________________

/nax

Old Post 13.03.2003 v 20:22
nax je offline   Click Here to See the Profile for nax   Find more posts by nax   Click here to Send nax a Private Message     Visit nax's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:04.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
« 567891011121314151617 » 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz