CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Praha 4 > Kamýk, Libuš, Lhotka a okolí
123456789101112 »
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
awe_cz
Junior Member

Registrován: 17.01.2002
Příspěvků: 122

Příspěvek č. 81 

"že z mého sek.2 by jsi si bral i ty konektivitu do CZFree."

pockej, ty vidis na nekoho, kdo je pripojenej do czfree ? nebo jsi myslel konektivitu do internetu ?

__________________

mailto: awe@awe.cz

Old Post 08.01.2003 v 13:03
awe_cz je offline   Click Here to See the Profile for awe_cz   Find more posts by awe_cz   Click here to Send awe_cz a Private Message   Click Here to Email awe_cz   Visit awe_cz's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SHF
Junior Member

Registrován: 09.12.2002
Příspěvků: 122

Příspěvek č. 82 

Old Post 08.01.2003 v 15:09
SHF je offline   Click Here to See the Profile for SHF   Find more posts by SHF   Click here to Send SHF a Private Message   Click Here to Email SHF   Visit SHF's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
awe_cz
Junior Member

Registrován: 17.01.2002
Příspěvků: 122

Příspěvek č. 83 

aha ! tak ted to chapu

__________________

mailto: awe@awe.cz

Old Post 08.01.2003 v 15:21
awe_cz je offline   Click Here to See the Profile for awe_cz   Find more posts by awe_cz   Click here to Send awe_cz a Private Message   Click Here to Email awe_cz   Visit awe_cz's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SHF
Junior Member

Registrován: 09.12.2002
Příspěvků: 122

Příspěvek č. 84


Tak jsem zase kus domaloval...

Zeleně jsou linky, červeně vymezení sektorů a fialově jsou nódy které by se mohli tímto řešením připojit (doufám že jsem nikoho nevynechal).

A zde jsou důvody které mě k tomu vedli:

1) linka Zvířátko <-> MAP-01 již existuje
2) linka AWE_CZ <-> Zvížátko by mohla využívat signálu z AWE sektor 1. (úspora 1 kanálu)
3) linka SHF <-> AWE_CZ by mohla využívat signálu z SHF sektor 1. (úspora 1 kanálu)
4) pokud bude SHF sektor 1 asi 30st anténa bude signálu dost jak pro link na AWE tak jako alternativní připojení pro pár lidí.

dále pár detailů k SHF:

1) SHF Sektor 3 jsem ponechal z původního nákresu, ale netrvám na něm pokud ho nebude někdo potřebovat.
2) SHF Sektor 1 se dá skutečně nahradit úzce směrovou anténou na AWE, pokud bude zajištěno dostatečné pokrytí pro ostatní přímo z AWE.
3) Dále na SHF připadá v úvahu kombinace
- úzká směrovka na AWE
- omni 360st na lokální pokrytí blízko SHF
(to jsem již nekreslil)

Zdeněk (SHF)

P.S. Jen koment k té bezvýznamnosti pokrývání toho lesa mezi námi. Ta úzká směrovka ho pokreje ještě lépe než ta 90st sektorovka. Takže až se tam půjdeš projít s no?asem budeš se moci usadit na pařízek a brouzdat a brouzdat...
Ale je jasné že od tebe by mohli mít asi hoši silnější signál.

Naposledy upravil SHF 08.01.2003 v 17:16

Old Post 08.01.2003 v 16:59
SHF je offline Click Here to See the Profile for SHF Click here to Send SHF a Private Message Click Here to Email SHF Visit SHF's homepage! Find more posts by SHF Upravit/Smazat Příspěvek Odpovědět s Citací
awe_cz
Junior Member

Registrován: 17.01.2002
Příspěvků: 122

Příspěvek č. 85 

uvidime, jak na tom bude spojeni LN (SHF) na map-01 bych sel radsi primo, zviratko uz je dost zatizeny a pokud muzu preskocit jeden hop jedine dobre

__________________

mailto: awe@awe.cz

Old Post 08.01.2003 v 17:20
awe_cz je offline   Click Here to See the Profile for awe_cz   Find more posts by awe_cz   Click here to Send awe_cz a Private Message   Click Here to Email awe_cz   Visit awe_cz's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SHF
Junior Member

Registrován: 09.12.2002
Příspěvků: 122

Příspěvek č. 86 

Old Post 08.01.2003 v 17:32
SHF je offline   Click Here to See the Profile for SHF   Find more posts by SHF   Click here to Send SHF a Private Message   Click Here to Email SHF   Visit SHF's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
awe_cz
Junior Member

Registrován: 17.01.2002
Příspěvků: 122

Příspěvek č. 87 

spatne jsem se vyjadril, to melo byt LN+SHF - czfree

__________________

mailto: awe@awe.cz

Old Post 08.01.2003 v 17:48
awe_cz je offline   Click Here to See the Profile for awe_cz   Find more posts by awe_cz   Click here to Send awe_cz a Private Message   Click Here to Email awe_cz   Visit awe_cz's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SHF
Junior Member

Registrován: 09.12.2002
Příspěvků: 122

Příspěvek č. 88 

Old Post 08.01.2003 v 17:57
SHF je offline   Click Here to See the Profile for SHF   Find more posts by SHF   Click here to Send SHF a Private Message   Click Here to Email SHF   Visit SHF's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
awe_cz
Junior Member

Registrován: 17.01.2002
Příspěvků: 122

Příspěvek č. 89 

jinak ad. broadnet : predbezne 1mbit oba smery cca 28kkc, uvidime, jak se to da usmlouvat

__________________

mailto: awe@awe.cz

Old Post 08.01.2003 v 18:02
awe_cz je offline   Click Here to See the Profile for awe_cz   Find more posts by awe_cz   Click here to Send awe_cz a Private Message   Click Here to Email awe_cz   Visit awe_cz's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
awe_cz
Junior Member

Registrován: 17.01.2002
Příspěvků: 122

Příspěvek č. 90 

2ALL: uz si nepamatuju, kdo rikal, ze ma par firem, ktere potrebuje pripojit, myslim, ze TOM, kazdopadne domlouvam schuzku s Broadnetem a potreboval bych ho s sebou

__________________

mailto: awe@awe.cz

Old Post 09.01.2003 v 13:12
awe_cz je offline   Click Here to See the Profile for awe_cz   Find more posts by awe_cz   Click here to Send awe_cz a Private Message   Click Here to Email awe_cz   Visit awe_cz's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SHF
Junior Member

Registrován: 09.12.2002
Příspěvků: 122

Příspěvek č. 91 

Old Post 09.01.2003 v 13:24
SHF je offline   Click Here to See the Profile for SHF   Find more posts by SHF   Click here to Send SHF a Private Message   Click Here to Email SHF   Visit SHF's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SHF
Junior Member

Registrován: 09.12.2002
Příspěvků: 122

Jak to vypadá s konektivitou do CZFree? Příspěvek č. 92


Hledám, sháním info, mailuju a vyjednávám...

Abychom nezkončili na jedné nepovedené variantě tak se pokouším souběžně vyjednávat následující varianty. Jsou seřazeny podle potřebné maximální délky skoku.

1) linka na Zelený Pruh přes PS.Business (na Novodvorské)
2) linka na Zelený Pruh přes kon-2
3) přímá linka na Zelený Pruh
4) linka na Heaven (na Budějovické)
5) linka na Barrandov_1

Jsou znázorněny na připoženém obrázku.

Zelené čáry jsou plánované linky. (ZP - Dvorce má vyjet během krátké doby)
Hnědá čára je existující linka o které vím.
Fialové čtverečny jsou plánované nódy.
Světle modrá čára je linka která mě napadla jako možnost vylepšení spojení na Barrandov, ale zatím jsem jí neprověřoval.

to? vše pro dnešek...

Zdeněk (SHF)

Old Post 09.01.2003 v 17:20
SHF je offline Click Here to See the Profile for SHF Click here to Send SHF a Private Message Click Here to Email SHF Visit SHF's homepage! Find more posts by SHF Upravit/Smazat Příspěvek Odpovědět s Citací
nax
Newbie

Registrován: 29.08.2002
Příspěvků: 75

To se nám to rozjíždí Příspěvek č. 93 

Páni, tedy klobouk dolů, je vidět, že to opravdu myslíte vážně. Kdyby jste jen věděli jak mě štve, že mám zrovna perné zkouškové a nemůžu se zapojovat víc do diskusí...

No ale k věci. Ty plány jsou supr, ale jdou docela proti mé představě co bych z tohohle získal já. Jak jsem tak na to koukal tak já bych se asi připojoval na SHF, protože hranice ze aweho sektoru mě o kousek míjí. Já bych ale docela potřeboval být připojený na aweho, protože na něj bude připojená taky moje drahá polovička (konečně jsem se její lokaci odhodlal přidat do mapy, takže nod Evik). OK beru, dalo by se to řešit třeba ronjou k awemu, ale tady v paneláku v prostředním vchodě je další človíček a náš panelák je natočenej k SHF tak, že na něj koukám jen já.

Ale budiž, jen jsem se chtěl ozvat a zásadně proti nejsem. Možná sem třeba taky nepochopil ty mapky. Přeci jen nemám teď vážně moc času za což se komunitě omlouvám. Awe a SHF jistě pochopí, že zkouška z Teorie obvodů 2 má v tuhle chvíli přednost

__________________

/nax

Old Post 09.01.2003 v 21:11
nax je offline   Click Here to See the Profile for nax   Find more posts by nax   Click here to Send nax a Private Message     Visit nax's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
awe_cz
Junior Member

Registrován: 17.01.2002
Příspěvků: 122

Příspěvek č. 94 

naX: hranice meho sektoru by te mijet nemela, pocitam se s tebou, neboj )

__________________

mailto: awe@awe.cz

Old Post 10.01.2003 v 07:44
awe_cz je offline   Click Here to See the Profile for awe_cz   Find more posts by awe_cz   Click here to Send awe_cz a Private Message   Click Here to Email awe_cz   Visit awe_cz's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SHF
Junior Member

Registrován: 09.12.2002
Příspěvků: 122

Re: To se nám to rozjíždí Příspěvek č. 95 

Old Post 10.01.2003 v 08:07
SHF je offline   Click Here to See the Profile for SHF   Find more posts by SHF   Click here to Send SHF a Private Message   Click Here to Email SHF   Visit SHF's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
x-jab
Newbie

Registrován: 25.11.2002
Příspěvků: 29

Příspěvek č. 96 

Zdravim všechny CZFree nadšence!

Dlouho jsem se neozval (škola zabírá moc času...) a na sraz jsem se taky bohužel nedostal, takže mi stručně řečeno "ujel vlak".

Hlasim se proto znova o účast. Připojit bych se chtěl z nódu X-JAB Kamýk, asi předevsím kvůli internetu, ale na rychlosti opravdu nesejde (horší než dial-up to snad nebude...).

K viditelnosti: jsem v 11. patře (předposlední). LHN vidim na střechu + asi 5 horních pater. Z paneláku, kde bydlí SHF vidim asi půlku. Docela dobře vidim směrem na Budějovickou a Krč.
-jestli bude mít někdo zájem tak se pokusim pučit digi?ák a nafotit to

Preferoval bych Ronju, jednak protože antény nemám moc kam dát (na střechu to zřejmě nepůjde) a jednak kvůli investované částce.

To? prozatím vše.

__________________

X-JAB, lama forever

Old Post 10.01.2003 v 22:08
x-jab je offline   Click Here to See the Profile for x-jab   Find more posts by x-jab   Click here to Send x-jab a Private Message   Click Here to Email x-jab   Visit x-jab's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:17.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
123456789101112 » 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz