CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Praha 4 > Kamýk, Libuš, Lhotka a okolí
123456789 »
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
SHF
Junior Member

Registrován: 09.12.2002
Příspěvků: 122

Příspěvek č. 33 

Ahoj všem,

Jak je vidět diskuse se začíná rozjíždět. Tak to je skvělé, rád vidím další nadčence Awe-Modrany, X-JAB Kamýk a další. Zatím stále dávám dohromady seznam lidí, kteří jsou ochotni něco dělat a následně bych chtěl zorganizovat sraz, kde by bylo možné prodiskutovat možnosti. Už se mi ozvalo asi 10 lidí. Oživlé body na mapě se začínají zahuš?ovat. Vypadá to nadějně prozatím v oblastech z Modřan směrem na Kamýk a dále na Novodvorskou a Libuš.

Pokud máte zájem sledujte prosím i nadále toto fórum "Pripojení/Praha/Nódy v oblasti Praha-Kamýk" na czfree.net. Budu zde uvádět vše důležité.

Zdeněk (SHF)

Old Post 26.12.2002 v 21:08
SHF je offline   Click Here to See the Profile for SHF   Find more posts by SHF   Click here to Send SHF a Private Message   Click Here to Email SHF   Visit SHF's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SHF
Junior Member

Registrován: 09.12.2002
Příspěvků: 122

"Aktivní jedinci" Příspěvek č. 34 

Old Post 26.12.2002 v 21:52
SHF je offline   Click Here to See the Profile for SHF   Find more posts by SHF   Click here to Send SHF a Private Message   Click Here to Email SHF   Visit SHF's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nax
Newbie

Registrován: 29.08.2002
Příspěvků: 75

Question Jok to že tam nejsem já? Příspěvek č. 35 

No super seznam, ale nejak se tam nemůžu najít. Pravda neposilal jsem ti přímo post, ale psal jsem sem do fóra. Asi nečteš to fórum, co?

Tak znovu: nod nax, nemůžu asi sice nic dát na střechu, ale mohu sloužit jako retranslace (beži mi tu server kůli domácímu připojení na net), nejradši bych ale byl kdyby vznikl nod Awe (zdravím, jak se pořád vede?). Moc rád se do projektu zapojím, ale jak jsem říkal toho času je málo a přimlouval bych se za sraz nekdy příští týden nebo tenhle víkend. Sluší se ještě říct, že pod nod nax patří 2 lidi, ještě o 2 vchody vedle bydlí Dan, který vlastní notebook a wifi sí?ovku a je ochotnej na testování poskytnout směrovku s velikým ziskem (tuším 25 ale kuku do ohně bych za to nedal) a hlavně je ochoten stejně jako já přispět na budování nodu Awe.

Co se týče mojí motivace, tak bych především chtěl do sítě připojit svojí dívku, která bydlí hned vedle v paneláku u nodu Spec. BTW na tenhle nod Spec úplně zapomeňte, on sice vypadá hezky zeleně na mapě, ale je tam jen jedna parabola mířící na Zbraslav a slouží klukům zbraslaváckým čistě k připojení na internet od UPC. Možná by se nechali překecat ke spolupráci pokud bychom my byli připojeni dál do czfreečka. Může nám ten spoj ale sloužit jako vzor pro připojení na Barandov. Roznhodně to není nemožné když to jim evidentně nějak pracuje, ale neptal jsem se na technický detajly.

Taky si do seznamu přidej nod tom, je tam v 9 patře jeden můj velice dobrý přítel a ten by se hlavně rád dostal k nějakému levnému internetu (proto taky byl plánován spoj tom-nax ronjou já mám UPC), ale je schopný něco postavit na střeše, když na to příjde. Jinak taky staví ronju, ale jde mu to o něco hůř než OT.

Ještě jedna poznámka: možná by stálo zato zazelenit dole v modřanech nody, které jsou již připojené na nod MAP01, dost by se pak situace mohla vyjasnit.

Tak snad je to všechno.
Pokud něco budete chtít, tak sem do fóra, nebo na soukromý vzkaz, ty taky čtu. Stejně tak na mě posílej cokoli týkajícího se nodu tom, s radostí vyřídím.

__________________

/nax

Old Post 27.12.2002 v 09:56
nax je offline   Click Here to See the Profile for nax   Find more posts by nax   Click here to Send nax a Private Message     Visit nax's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SHF
Junior Member

Registrován: 09.12.2002
Příspěvků: 122

SETKÁNÍ č.1 Příspěvek č. 36 

Old Post 28.12.2002 v 16:11
SHF je offline   Click Here to See the Profile for SHF   Find more posts by SHF   Click here to Send SHF a Private Message   Click Here to Email SHF   Visit SHF's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nax
Newbie

Registrován: 29.08.2002
Příspěvků: 75

Re: SETKÁNÍ č.1 Příspěvek č. 37 

__________________

/nax

Old Post 29.12.2002 v 16:21
nax je offline   Click Here to See the Profile for nax   Find more posts by nax   Click here to Send nax a Private Message     Visit nax's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zviratko
Newbie

Registrován: 15.08.2002
Příspěvků: 47

Příspěvek č. 38 

Mno takze.... konecne jsem se dostal rozumne domu a muzu reagovat )
Jsem jednim ze spravcu MAP-01 (poskutuju jedinou netovou konektivitu at the time)

1) V podstate nemam proc se hnat do CZFree, pochybuju ze mi daj symetrickej megabit do internetu za stejny penize (ted mam 800/96)

2) V tuhle chvili bohuzel z kapacitnich duvodu (UPC saje saje saje) nemuzu pripojit moc dalsich lidi, spis muzu pomoct nekomu kdo potrebuje prohlizet web/cist postu/pracovat pres terminal, rozhodne uz pres sebe nechci pripojovat lidi ktery pouzivat Kazaa a podobny zverstva.

3) Je planovanej vyhrazenej spoj mezi mnou (Zviratko-Modrany na mape) a MAP-01. AP bude pravdepodobne u me takze kdokoliv vidi na me nebo na MAP tak se se mnou muze domluvit, v tuhle chvili nas brzdej jenom finance.

4) Uz pred casem jsem mluvil s UPC, jsou ochotny nam bud pres svoji kabelovou infrastrukturu nebo pres optiku z DUM dat konektivitu. Problem je ze optika je draha (bleee) a pres kabel bysme si moc nepomohli, cena kterou mi nadhodili byla mirne receno zcestna... Bohuzel me nenapada nikdo jinej kdo by mel v oblasti infrastrikturu (vite o nekom?)

5) Mam moznost umistit k sobe na strechu AP (ted je vsechno u me na balkone - tj. vyhled jen smer rokle), mam celkem slusnej vyhled na Beranek, nahoru do modran a trochu i dolu (ale mam tu vyssi panelak na storc)

SHF: pripis na seznam ucastniku KOHY / MAP-01, jemu to prakticky patri, prislibil ucast.

Tesim se na sraz
Zviratko

__________________

Zviratko

Old Post 29.12.2002 v 17:12
Zviratko je offline   Click Here to See the Profile for Zviratko   Find more posts by Zviratko   Click here to Send Zviratko a Private Message   Click Here to Email Zviratko   Visit Zviratko's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
awe_cz
Junior Member

Registrován: 17.01.2002
Příspěvků: 122

Příspěvek č. 39 

taky bych prisel

jenom poznamka ke zvireti, co resis s konektivitou ? "oficialni" konektivita czfree nas zajimat nemusi, staci, kdyz najdeme nekoho na czfree treba na druhym konci prahy

Awe

__________________

mailto: awe@awe.cz

Old Post 29.12.2002 v 17:20
awe_cz je offline   Click Here to See the Profile for awe_cz   Find more posts by awe_cz   Click here to Send awe_cz a Private Message   Click Here to Email awe_cz   Visit awe_cz's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zviratko
Newbie

Registrován: 15.08.2002
Příspěvků: 47

Příspěvek č. 40 

Nejak se tam ale musis dostat... neumim si predstavit jak protahnu symetrickej megabit pres celou prahu skrz czfree :-P

__________________

Zviratko

Old Post 29.12.2002 v 17:31
Zviratko je offline   Click Here to See the Profile for Zviratko   Find more posts by Zviratko   Click here to Send Zviratko a Private Message   Click Here to Email Zviratko   Visit Zviratko's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
awe_cz
Junior Member

Registrován: 17.01.2002
Příspěvků: 122

Příspěvek č. 41 

kdo tu mluvi o megabitu ?

__________________

mailto: awe@awe.cz

Old Post 29.12.2002 v 17:37
awe_cz je offline   Click Here to See the Profile for awe_cz   Find more posts by awe_cz   Click here to Send awe_cz a Private Message   Click Here to Email awe_cz   Visit awe_cz's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zviratko
Newbie

Registrován: 15.08.2002
Příspěvků: 47

Příspěvek č. 42 

Ja to je jedinej net o kterej v tuhle chvili stojim (nebo cokoliv s lepsim upstreamem )

__________________

Zviratko

Old Post 29.12.2002 v 17:38
Zviratko je offline   Click Here to See the Profile for Zviratko   Find more posts by Zviratko   Click here to Send Zviratko a Private Message   Click Here to Email Zviratko   Visit Zviratko's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
awe_cz
Junior Member

Registrován: 17.01.2002
Příspěvků: 122

Příspěvek č. 43 

no s tim se musime smirit - kdyz tu neni nikdo v okoli tak to halt pujde pres par hopu

__________________

mailto: awe@awe.cz

Old Post 29.12.2002 v 17:41
awe_cz je offline   Click Here to See the Profile for awe_cz   Find more posts by awe_cz   Click here to Send awe_cz a Private Message   Click Here to Email awe_cz   Visit awe_cz's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
x-jab
Newbie

Registrován: 25.11.2002
Příspěvků: 29

Příspěvek č. 44 

Zdravim,
snad se na ten sraz nejak dostanu.

Mam jeste jednoho potencialniho zajemce: Smijáf-eel.
Je sice trochu stranou, ale zato mu z nodu X-JAB Modřany přímo vidim do okna (vzdálenost 230m).

__________________

X-JAB, lama forever

Old Post 29.12.2002 v 19:15
x-jab je offline   Click Here to See the Profile for x-jab   Find more posts by x-jab   Click here to Send x-jab a Private Message   Click Here to Email x-jab   Visit x-jab's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nax
Newbie

Registrován: 29.08.2002
Příspěvků: 75

Příspěvek č. 45 

__________________

/nax

Old Post 29.12.2002 v 22:02
nax je offline   Click Here to See the Profile for nax   Find more posts by nax   Click here to Send nax a Private Message     Visit nax's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
x-jab
Newbie

Registrován: 25.11.2002
Příspěvků: 29

Příspěvek č. 46 

notec bohuzel nemam,

ale hlavne si vsichni zjistete, jestli vidite nebo nevidite na lidi co sou v monitoru u vas nejbliz. bez toho se nijak nedomluvime.

pokud se nemylim, tak v ty 3D mape je jenom geografickej povrch bez zastavby, ne? no a modřany i kamýk jsou sídliště a na těch nám většinou stejně překáží jenom paneláky.

__________________

X-JAB, lama forever

Old Post 29.12.2002 v 22:29
x-jab je offline   Click Here to See the Profile for x-jab   Find more posts by x-jab   Click here to Send x-jab a Private Message   Click Here to Email x-jab   Visit x-jab's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
OMEGA !
Newbie

Registrován: 09.10.2002
Příspěvků: 2

Příspěvek č. 47 

Jako misto setkani bych navrhoval treba hospodu kamyk (v budove co je lhotecka delvita). V baru by jsme to asi tezko probrali v tolika lidech. Chce to neco kde by se pripadne treba daly srazit stoly, coz by nejspis v tyhle hospode slo. Je to sice docela pajzl, ale je to tam prostorny a ne moc preplneny.

Old Post 30.12.2002 v 19:11
OMEGA ! je offline   Click Here to See the Profile for OMEGA !   Find more posts by OMEGA !   Click here to Send OMEGA ! a Private Message   Click Here to Email OMEGA !     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nax
Newbie

Registrován: 29.08.2002
Příspěvků: 75

Příspěvek č. 48 

Takhle, na tom sofijáku maj myslim taky nějaký ty stoly na sražení, ale ruku do ohně za to nedám. Už si to tam moc nepamatuju.

Kde přesně je ta hospoda Kamík? To je ta naproti domu SHF? Hmm to se asi pekně projdu.

__________________

/nax

Old Post 30.12.2002 v 22:32
nax je offline   Click Here to See the Profile for nax   Find more posts by nax   Click here to Send nax a Private Message     Visit nax's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:15.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
123456789 » 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz