CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Hardware > Sparklan, Trendnet, Tonze jako Klient
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
Gingo
Newbie

Registrován: 25.08.2006
Příspěvků: 6

Unhappy Sparklan, Trendnet, Tonze jako Klient Příspěvek č. 1 

Ahoj,
dneska jsem se celej den snazil rozchodit SparkLAN WX-7800A jako klienta. V presne pozadavek byl nasledujici:
Klient na 5GHz, pokryti bytu na 2,4 a moznost pripojit se na kabel.

V celku se mi to povedlo az na to, ze pokud pripojim vice jak jedno pc, vzdy se do site za 5GHz dostane pouze jeden stroj. Zcelan nezavysle na tom zdali je pripojen pomoci 2,4, nebo lanu, proste se jeden nahodne vybere. Vyzkousel jsem posledni firmware od Sparklanu i od TrendNetu, oboji fungovalo stejne blbe, s tim rozdilem, ze TrendNet firmware pri zaptnute 2,4 jakoby na kratke okamziky odpadal. Projevovalo se to jako asi tak 2s restart :-O Zkousel jsem se pripojovat na 5GHz jako bridge, ale pak se to vubec nespojilo, jiny rezimy jsem nezkousel...

Takze otazka zni, nevi nekdo jak donutit aby za sparkem mohlo byt vice pocitacu?

P.S.: Sam pouzivam Sparca doma jako klientske zarizeni pro 2,4 (zatim nez mi ISP zprovozni 5) za nim mam router a nepozoruju zadne problemy... Skratka ateros funguje jak ma :-) Jedinna nespokojenost je s tim ze obcas tak 2x denne :-) zamrzne. Ale je tam starej firmware tak snad az ho updatenu tak se to zlepsi.

Edit 1: Tak mi alespon nekdo napiste ze jsem blazen a ze to nejde nebo tak neco. Prosiiim Forum jsem prolezal, ale nenasel jsem nic co by mi pomohlo...

Naposledy upravil Gingo 03.12.2006 v 10:11

Old Post 25.11.2006 v 18:23
Gingo je offline   Click Here to See the Profile for Gingo   Find more posts by Gingo   Click here to Send Gingo a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:01.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz