CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Strojovna > Wline 3000G a jeho novy fimrware
1234567
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
kepak
Junior Member

Registrován: 05.03.2005
Příspěvků: 100

Příspěvek č. 17 

Old Post 29.03.2007 v 15:56
kepak je offline   Click Here to See the Profile for kepak   Find more posts by kepak   Click here to Send kepak a Private Message   Click Here to Email kepak     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cipis
Senior Member

Registrován: 23.01.2003
Příspěvků: 4997

Příspěvek č. 18 

__________________

předseda Sdružení Tišnet, http://www.cipis.net

Old Post 29.03.2007 v 18:51
cipis je offline   Click Here to See the Profile for cipis   Find more posts by cipis   Click here to Send cipis a Private Message   Click Here to Email cipis   Visit cipis's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kepak
Junior Member

Registrován: 05.03.2005
Příspěvků: 100

Příspěvek č. 19 

Old Post 18.04.2007 v 18:04
kepak je offline   Click Here to See the Profile for kepak   Find more posts by kepak   Click here to Send kepak a Private Message   Click Here to Email kepak     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cipis
Senior Member

Registrován: 23.01.2003
Příspěvků: 4997

Příspěvek č. 20 

__________________

předseda Sdružení Tišnet, http://www.cipis.net

Old Post 18.04.2007 v 20:12
cipis je offline   Click Here to See the Profile for cipis   Find more posts by cipis   Click here to Send cipis a Private Message   Click Here to Email cipis   Visit cipis's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dusky
Newbie

Registrován: 12.07.2005
Příspěvků: 61

Příspěvek č. 21 

Old Post 18.04.2007 v 22:17
dusky je offline   Click Here to See the Profile for dusky   Find more posts by dusky   Click here to Send dusky a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kepak
Junior Member

Registrován: 05.03.2005
Příspěvků: 100

Příspěvek č. 22 

Old Post 19.04.2007 v 05:38
kepak je offline   Click Here to See the Profile for kepak   Find more posts by kepak   Click here to Send kepak a Private Message   Click Here to Email kepak     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nanotop
Junior Member

Registrován: 11.04.2005
Příspěvků: 198

zumpa ? Příspěvek č. 23 

Trochu se mi nelíbí, že Dusky označil diskuzi na wline webu za žumpu. Nezdá se mi totiž, že je to ten správný důvod ke zrušení tak rozsáhlé diskuze. Moralisté, kteří kážou, co se v diskuzi má psát a co se psát nemá - to mi připadá jako za soudruhů.
Ale něco je muselo dost vyděsit, protože odstranili celý diskuzní web (včetně beta testerů). A ten důvod, že tam psalo dokola několik stejných jedinců je taky dost chabý. Kdo jiný by se měl v diskuzi ventilovat, než úzká skupina "zasvěcených". Možná čekali, že tam bude diskutovat půlka národa a probírat globální oteplování.
.
Z reakce Duskyho je cítit, že ho ta diskuze asi dost brala.
A ty výrazy: "žumpa" !!!
Já tam kdysi psal asi dva příspěvky, takže do té "žumpy" asi
také patřím. Zřejmě si ty mé příspěvky také zasloužili "žumpu",
i když nechápu proč. Ale když to říká Dusky, tak je to tak.

Old Post 19.04.2007 v 10:35
nanotop je offline   Click Here to See the Profile for nanotop   Find more posts by nanotop   Click here to Send nanotop a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zdenek_dc
Member
zastupce cloudu 10.193.64


Registrován: 30.10.2002
Příspěvků: 733

Příspěvek č. 24 

S timhle wline firmwarem mam hodne zabavnou zkusenost.

Ten oklestenz firmware sice umi routovat bez NATu ale neumel WEP a ten kompoletni formware sice umel WEP ale zase neumel routovat, jen napevno bridge.

Takovej firmware si muzete nechat....

Klientovi jsem objednal WRT a tenhle smejd si dal k sobe pred normalni edimaxi router. Pak mi to ovsem nechtelo routovat protoze IP adresa wline i IP adresa routeru melz na AP stejnou MAC adresu. VEtsi prasarnu jsem jakteziv nevidel. Routere pochopitelne nefungoval, protoze AP nevedelo kam posilat pakety. Zapnul jsem na wline MAC Clonning. Od te dobz se na nej sice nedostanu, ale aspon uz mi funguje sit.

Fakt nikdu vic.

Zdenek

__________________

Old Post 19.04.2007 v 10:47
zdenek_dc je offline   Click Here to See the Profile for zdenek_dc   Find more posts by zdenek_dc   Click here to Send zdenek_dc a Private Message   Click Here to Email zdenek_dc   Visit zdenek_dc's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dusky
Newbie

Registrován: 12.07.2005
Příspěvků: 61

Re: zumpa ? Příspěvek č. 25 

Old Post 19.04.2007 v 11:10
dusky je offline   Click Here to See the Profile for dusky   Find more posts by dusky   Click here to Send dusky a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ecce
Junior Member

Registrován: 31.10.2004
Příspěvků: 104

Příspěvek č. 26 

__________________

ecce s.r.o.
Wline 4000 series support

Old Post 19.04.2007 v 12:46
ecce je offline   Click Here to See the Profile for ecce   Find more posts by ecce   Click here to Send ecce a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ech00ff
Senior Member

Registrován: 20.10.2002
Příspěvků: 690

Kepak jako betatester musel bejt fakt trefa do cerneho Příspěvek č. 27 

Betatester, ktery si vynucuje ficury zarizeni pres COIku :))) To je paradni cirkusove cislo.

Old Post 19.04.2007 v 13:25
ech00ff je offline   Click Here to See the Profile for ech00ff   Find more posts by ech00ff         Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kepak
Junior Member

Registrován: 05.03.2005
Příspěvků: 100

Re: Kepak jako betatester musel bejt fakt trefa do cerneho Příspěvek č. 28 

Old Post 19.04.2007 v 16:07
kepak je offline   Click Here to See the Profile for kepak   Find more posts by kepak   Click here to Send kepak a Private Message   Click Here to Email kepak     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ecce
Junior Member

Registrován: 31.10.2004
Příspěvků: 104

Re: Re: Kepak jako betatester musel bejt fakt trefa do cerneho Příspěvek č. 29 

__________________

ecce s.r.o.
Wline 4000 series support

Old Post 19.04.2007 v 20:02
ecce je offline   Click Here to See the Profile for ecce   Find more posts by ecce   Click here to Send ecce a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zdenek_dc
Member
zastupce cloudu 10.193.64


Registrován: 30.10.2002
Příspěvků: 733

Příspěvek č. 30 

__________________

Old Post 19.04.2007 v 21:01
zdenek_dc je offline   Click Here to See the Profile for zdenek_dc   Find more posts by zdenek_dc   Click here to Send zdenek_dc a Private Message   Click Here to Email zdenek_dc   Visit zdenek_dc's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vydrat
Senior Member

Registrován: 12.12.2003
Příspěvků: 736

Příspěvek č. 31 

Taky mohu potvrdit že Wline jsou dost pochybný krabičky. 2ks wLINE 3000 co jsem si kdysi "výhodně koupil v akci" doteď se mi válí ve stole... asi do toho skusím nahrát nějaký FW od straightcore nebo Ovislinku... Jo a na dotaz co jsem poslal na podporu jsem ani nedostal odpověď.

__________________

Rád se hrabu v čemkoliv......
BOK.Net Vejprnice

Old Post 20.04.2007 v 03:29
vydrat je offline   Click Here to See the Profile for vydrat   Find more posts by vydrat   Click here to Send vydrat a Private Message   Click Here to Email vydrat     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dusky
Newbie

Registrován: 12.07.2005
Příspěvků: 61

Příspěvek č. 32 

Naposledy upravil dusky 20.04.2007 v 10:03

Old Post 20.04.2007 v 09:48
dusky je offline   Click Here to See the Profile for dusky   Find more posts by dusky   Click here to Send dusky a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:34.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
1234567  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz