CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Klubovna > Karlovy Pohledávky
12
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

Karlovy Pohledávky Příspěvek č. 1 

Heledte fakt ste náký divný já chci něco zpátky co je moje a sem debil a psychicky nemocnej.
Pokud nedokážete pochopit to že. Lázna si něco půjčil třeba zprostředkovaně přes Gookina a VÍCE JAK ROK SE NEMÁ K VRÁCENÍ NEVIDÍM DŮVOD MU TO VRÁTIT TAKY a to minimálně do doby než ten zdroj vrátí. Jeho výkruty na Gookina mne stačili v hospě kde jsme měli sraz.
ad ptak:
Komentovat tě nebudu nestojí to za ten čas. Zamysli se nad následující větou. Zejtra si k tobě přijdu pro 2 tisíce Kč jo asi ti je nevrátím ale díky za půjčení až, pochopíš smysl této věty piš svoje závěry do fora o psychickým stavu druhých.

ad Frodo:
Věta kterou jsi mne řekl u AP Jižák "jo ty seš ten čurák co mu dávám za 6000,- 512 místo 2 mbit" mluví sama za sebe takže o chudácích klientech pomlč.
ad Stybla a ostatní:
Styblo stejně jak Ptak Zejtra si k tobě přijdu pro 2 tisíce Kč jo asi ti je nevrátím ale díky za půjčení až, pochopíš smysl této věty piš svoje závěry do fora.

__________________

Old Post 16.01.2007 v 15:02
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

Příspěvek č. 2 

Domluvím se na uložení věcí u nějaké třetí strany například OS HMNet která věci vydá po vrácení zdroje Láznou. Karel

__________________

Old Post 16.01.2007 v 15:08
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stybla
Senior Member

Registrován: 06.04.2005
Příspěvků: 1845

Příspěvek č. 3 

tve zavery chapu. musim te ale zklamat. tobe bych 2k Kc nepujcil ani nahodou, natoz 20Kc. potom co jsi tady predvedl a po predchozich referencich uz vubec ne. a ocividne jsi porad nepochopil, ze srovnavat komplet spoj v 5g a trafo je naprosta pitomost. samozrejme nevim, jak to bylo doopravdy a je mi to vcelku jedno. mozna se zamysli nad tim, na co jsem vlastne reagoval.

__________________

Old Post 16.01.2007 v 18:41
stybla je offline   Click Here to See the Profile for stybla   Find more posts by stybla   Click here to Send stybla a Private Message   Click Here to Email stybla     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cipis
Senior Member

Registrován: 23.01.2003
Příspěvků: 4997

re: karel Příspěvek č. 4 

To víš, někteří asi nepochopili, co to je vzájemné započtení pohledávek.
Také asi neví, že majitel a osoba, která jim třeba něco půjčila, nemusí být ta samá.
Jako zadržet věc mi přijde férové, to házení penězma sem a tam, no, to je těžko dakazatelné.

__________________

předseda Sdružení Tišnet, http://www.cipis.net

Naposledy upravil cipis 16.01.2007 v 18:49

Old Post 16.01.2007 v 18:42
cipis je offline   Click Here to See the Profile for cipis   Find more posts by cipis   Click here to Send cipis a Private Message   Click Here to Email cipis   Visit cipis's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lazna
Senior Member

Registrován: 29.10.2002
Příspěvků: 2614

User is Mapper

Příspěvek č. 5 

Zdroj mam od Gookina, o nem se s Tebou vubec bavit nebudu. To ze je Tvuj, tvrdis jenom Ty. Co kdyz Tvuj neni, ja Ti ho dam a pak ho po me Gookin bude chtit?

L.

__________________

Old Post 16.01.2007 v 19:27
lazna je offline   Click Here to See the Profile for lazna   Find more posts by lazna   Click here to Send lazna a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cipis
Senior Member

Registrován: 23.01.2003
Příspěvků: 4997

Příspěvek č. 6 

__________________

předseda Sdružení Tišnet, http://www.cipis.net

Old Post 16.01.2007 v 20:21
cipis je offline   Click Here to See the Profile for cipis   Find more posts by cipis   Click here to Send cipis a Private Message   Click Here to Email cipis   Visit cipis's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

Příspěvek č. 7 

ad Lazna zejtra ti to nechám v HMNetu a vyřid si to s Gookinem jak chceš. Ten zdroj si klidně nech o 300,- jsem už přišel víckrát. Nepřipouštím ovšem že, máš pravdu děláš tu ze mne debila a celkem neoprávněně. I když bych připustil že, zdroj není můj jako že můj je tak mne tu moralizuješ jakej nejsem imbecil hovado a zloděj. V první řadě se ale koukni sám na sebe nejde o hodnotu věcí jde o to že, třeba půjčením zdroje a zejména jeho nevrácením jsi mne vyblokl zařízení na sakra dlouhou dobu a díky to mu jsem ho i zkurvil jelikož jsem tam dal jinej zdroj kterej to prostě dodělal.
Když bych byl taková svině jakou tu ze mne děláte tak se na to vykašlu a nechám si to takže asi takhle.
Bohužel zjištuju že, toto chování začíná být v čechách podnikatelský trend. k.

__________________

Old Post 16.01.2007 v 20:34
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

Příspěvek č. 8 

ad Stybla co jsem předvedl že, jsem Láznovy řekl že, mne tu moralizuje a obvinuje z krádeže a přitom mne není sám schopen rok vrátit zdroj prostřednictvím Gookina??? lol to jsi mne fakt rozesmál.

Reference tak to by mne zajímalo ono to zní pěkně, takže asi takto jestli chceš pomlouvat napiš sem pls kdo kde komu a proč a na utajení zdroje infa si tu fakt hrát nebudu.

Pokud máš na mysli dluh u HMNet ano jsme domluveni na splátce, dluh u supernetworku???? taky čekám až mne po 2 letech doteče ten slibovaný 2mbit.

Co dál povídej rád na to odpovím. K.

__________________

Naposledy upravil kabelnet 16.01.2007 v 20:44

Old Post 16.01.2007 v 20:41
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lazna
Senior Member

Registrován: 29.10.2002
Příspěvků: 2614

User is Mapper

Příspěvek č. 9 

__________________

Old Post 17.01.2007 v 00:19
lazna je offline   Click Here to See the Profile for lazna   Find more posts by lazna   Click here to Send lazna a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lazna
Senior Member

Registrován: 29.10.2002
Příspěvků: 2614

User is Mapper

Re: re: karel Příspěvek č. 10 

__________________

Old Post 17.01.2007 v 00:25
lazna je offline   Click Here to See the Profile for lazna   Find more posts by lazna   Click here to Send lazna a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stybla
Senior Member

Registrován: 06.04.2005
Příspěvků: 1845

Příspěvek č. 11 

__________________

Old Post 17.01.2007 v 07:31
stybla je offline   Click Here to See the Profile for stybla   Find more posts by stybla   Click here to Send stybla a Private Message   Click Here to Email stybla     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

Příspěvek č. 12 

__________________

Old Post 17.01.2007 v 09:25
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stybla
Senior Member

Registrován: 06.04.2005
Příspěvků: 1845

Příspěvek č. 13 

jediny, kdo tu hazi spinu jsi sam na sebe. a nepodlozenym? chces rict, ze tvoje posty ve foru jsou nepodlozene? ach ano, zapomnel jsem na to, ze nekdo mohl cracknout tvuj account a napsat je misto tebe.

btw: zajimave, jaky mas prehled o me financni situaci. asi zazaluji banku popr. zavolam na PCR, ze me musi nekdo sledovat.

__________________

Old Post 17.01.2007 v 14:09
stybla je offline   Click Here to See the Profile for stybla   Find more posts by stybla   Click here to Send stybla a Private Message   Click Here to Email stybla     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Svíčka
Newbie

Registrován: 26.12.2004
Příspěvků: 8

Příspěvek č. 14 

Old Post 17.01.2007 v 17:17
Svíčka je offline   Click Here to See the Profile for Svíčka   Find more posts by Svíčka   Click here to Send Svíčka a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cipis
Senior Member

Registrován: 23.01.2003
Příspěvků: 4997

Příspěvek č. 15 

__________________

předseda Sdružení Tišnet, http://www.cipis.net

Old Post 17.01.2007 v 17:24
cipis je offline   Click Here to See the Profile for cipis   Find more posts by cipis   Click here to Send cipis a Private Message   Click Here to Email cipis   Visit cipis's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Svíčka
Newbie

Registrován: 26.12.2004
Příspěvků: 8

Příspěvek č. 16 

Old Post 17.01.2007 v 17:26
Svíčka je offline   Click Here to See the Profile for Svíčka   Find more posts by Svíčka   Click here to Send Svíčka a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:28.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
12  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz