CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Klubovna > Umístění Serveru na rychlej net.
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
DJ.Versace
Newbie

Registrován: 28.10.2002
Příspěvků: 2

Umístění Serveru na rychlej net. Příspěvek č. 1 

Ahoj všem Leteňákum který by mi mohli poskytnou umístění mého nevelkého serveru , do teď mi bežel na mikrovlně 10Ghz v NMT na Letné ale to se opravuje a tak samozřejmě musel pryč i muj server , proto jsem se chtěl zeptat někoho kdo má rychlý internet v místě které je nějakým způsobem zabespečené a nevadilo by mu ta neustála přítomnost spuštěného stroje , je to popelnice na Kterou je ServerHousing placený drát jménem Ferrari a proto takovému dobrovolníkovi nabízím za poskytnutí ulození tohoto serveru na rychlem místě netu na zabezpečeným místě z vlastní IP adresou a proudem neomezený počet odhostování jeho domen včetně emailů, server je na Linuxu a mám to vychytaný a zabezpečený tzv. plno prace prosím najde li se někdo takový ať se ozve na telefon 731244880 nebo uvedený email Díkymoc.

__________________

Richard

Old Post 23.01.2007 v 04:59
DJ.Versace je offline   Click Here to See the Profile for DJ.Versace   Find more posts by DJ.Versace   Click here to Send DJ.Versace a Private Message   Click Here to Email DJ.Versace   Visit DJ.Versace's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ninja
Senior Member

Registrován: 30.10.2002
Příspěvků: 537

Příspěvek č. 2 

A nemyslis ze stoji za to rici to nejdulezitejsi - prumerny denni traffik posledni dobou?

Old Post 23.01.2007 v 09:12
ninja je offline   Click Here to See the Profile for ninja   Find more posts by ninja   Click here to Send ninja a Private Message   Click Here to Email ninja   Visit ninja's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:58.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz