CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Site Feedback > Stará verze mapového systému
123456789
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
mmarek26
Newbie

Registrován: 17.11.2002
Příspěvků: 4

Re: Pozadi mapy mi nefunguje ani v IE 5.0 Příspěvek č. 49 

Old Post 21.12.2002 v 11:06
mmarek26 je offline   Click Here to See the Profile for mmarek26   Find more posts by mmarek26   Click here to Send mmarek26 a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xchaos
Samozvany gubernator

Registrován: 13.05.2002
Příspěvků: 3362

Team Member: MOD

Příspěvek č. 50 

co se me tyce, registroval jsem se nekdy celkem pradavno, a k obnoveni fungovani mapy opravdu pomohlo vymyceni starych cookies. ale pak se samozrejme musi browsit se zapunutymi cookies.

jinak bohuzel, CVS pristup k mape hned tak nebude. Moje programatorske schopnosti se czFree bossove zatim rozhodli vyuzit na psani demona costd pro dynamicke ohodnocovani kvality spoju pro OSPF - ja bych se mozna radsi vrtal v ty mape, ale co se da delat...

__________________

Old Post 21.12.2002 v 14:05
xchaos je offline   Click Here to See the Profile for xchaos   Find more posts by xchaos   Click here to Send xchaos a Private Message   Click Here to Email xchaos   Visit xchaos's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mmarek26
Newbie

Registrován: 17.11.2002
Příspěvků: 4

Příspěvek č. 51 

Old Post 21.12.2002 v 14:08
mmarek26 je offline   Click Here to See the Profile for mmarek26   Find more posts by mmarek26   Click here to Send mmarek26 a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Clock
Senior Member

Registrován: 10.04.2002
Příspěvků: 976

Příspěvek č. 52 

__________________

Neposílejte prosím žádosti o uživatelskou podporu od Ronji na moje PM, ale posílejte je na Ronja mailing list.

Old Post 22.12.2002 v 07:37
Clock je offline   Click Here to See the Profile for Clock   Find more posts by Clock   Click here to Send Clock a Private Message     Visit Clock's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mmarek26
Newbie

Registrován: 17.11.2002
Příspěvků: 4

Příspěvek č. 53 

Old Post 22.12.2002 v 20:17
mmarek26 je offline   Click Here to See the Profile for mmarek26   Find more posts by mmarek26   Click here to Send mmarek26 a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cijoml
Prudič

Registrován: 20.06.2002
Příspěvků: 735

Příspěvek č. 54 

Old Post 22.12.2002 v 20:37
cijoml je offline   Click Here to See the Profile for cijoml   Find more posts by cijoml   Click here to Send cijoml a Private Message   Click Here to Email cijoml   Visit cijoml's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mmarek26_002
Newbie

Registrován: 22.12.2002
Příspěvků: 2

Příspěvek č. 55 

Old Post 22.12.2002 v 20:38
mmarek26_002 je offline   Click Here to See the Profile for mmarek26_002   Find more posts by mmarek26_002   Click here to Send mmarek26_002 a Private Message   Click Here to Email mmarek26_002     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stay d
Mafián
zastupce cloudu 10.40


Registrován: 04.10.2002
Příspěvků: 1428

Team Member: MOD

User is Mapper

Post Klient vs. uzel Příspěvek č. 56 

Chtěl bych se zeptat zda-li by nestálo za úvahu zavést ještě jednu barvu. Barvu, která bude značit charakteristiku node, že se jedná o node, který je klient a není jen prostě zanesen do mapy. Těch modrých kotoučků v mapě je tolik, že je to nepřehledné. Mohlo by dojít k částečnému vyfiltrování těch bodů, které jsou již opravdu reálně připojeni a které se chovájí v rámci celku jako celé sítě CZFree klienty, aby se to dalo reálně využít při plánování nových cest. Také by mohla mapa jako dříve ukazovat takové ty zelené spojovací čáry.

No je mi jasné, že se to střetne opět s jakýmsi strachem a obavami popřípadě jakýmisi hrdostmi jak to tu někdo vyjádřil, ale fakt je, že situace je nepřehledná a že jen rozlišit, které AP je otevřené a neotevřené z ulice je nedostatečné.

Old Post 27.12.2002 v 17:41
Stay d je offline   Click Here to See the Profile for Stay d   Find more posts by Stay d   Click here to Send Stay d a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cijoml
Prudič

Registrován: 20.06.2002
Příspěvků: 735

Příspěvek č. 57 

No lepsi by bylo rozdelovat fungujici node na Klinet - server. Klient svetle zelena, server tmave zelena...aby se poznalo, kdo je zakaznik a kdo pripojuje...

Old Post 27.12.2002 v 17:44
cijoml je offline   Click Here to See the Profile for cijoml   Find more posts by cijoml   Click here to Send cijoml a Private Message   Click Here to Email cijoml   Visit cijoml's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stay d
Mafián
zastupce cloudu 10.40


Registrován: 04.10.2002
Příspěvků: 1428

Team Member: MOD

User is Mapper

Barva node Příspěvek č. 58 

__________________

Old Post 27.12.2002 v 17:53
Stay d je offline   Click Here to See the Profile for Stay d   Find more posts by Stay d   Click here to Send Stay d a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dodo
Senior Member

Registrován: 11.08.2002
Příspěvků: 704

Příspěvek č. 59 

a ne, a ne, a ne. prostě mi ta mapa chodit nebude. smazal jsem cookies. zavřel explorera 5 a znova spustil, zalogoval. změnil profil.
vidím normálně nějaký popsané body, modrý, zelený, červený. ale nějak nemůžu přidat novej, ani ten, co jsem tam kdysi přidával tam není. a nejsou vidět takový ty satelitní snímky baráků, co tam kdysi byly.
a taky tam nemám to tlačitko gridd.
zkouším to ze dvou pc, a z domu a nic.

Old Post 28.12.2002 v 14:26
dodo je offline   Click Here to See the Profile for dodo   Find more posts by dodo   Click here to Send dodo a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cijoml
Prudič

Registrován: 20.06.2002
Příspěvků: 735

Příspěvek č. 60 

Old Post 28.12.2002 v 18:24
cijoml je offline   Click Here to See the Profile for cijoml   Find more posts by cijoml   Click here to Send cijoml a Private Message   Click Here to Email cijoml   Visit cijoml's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Clock
Senior Member

Registrován: 10.04.2002
Příspěvků: 976

Nechodi mapa Příspěvek č. 61 

Zkoušel jsem mapu u Jirky Boháče na stejném prohlížeči, na kterém to jemu chodí, a nechodí mi to. Je to grafický links
s patchem na ukládání cookies na disk.

__________________

Neposílejte prosím žádosti o uživatelskou podporu od Ronji na moje PM, ale posílejte je na Ronja mailing list.

Old Post 29.12.2002 v 08:18
Clock je offline   Click Here to See the Profile for Clock   Find more posts by Clock   Click here to Send Clock a Private Message     Visit Clock's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HoPr
Newbie

Registrován: 30.11.2002
Příspěvků: 1

no map Příspěvek č. 62 

tak mam problem,rad bych se pripojil ale bohuzel mi nefunguje mapa, pokusil jsem se udelat vse co je zde napsano ale nic

Old Post 29.12.2002 v 10:42
HoPr je offline   Click Here to See the Profile for HoPr   Find more posts by HoPr   Click here to Send HoPr a Private Message   Click Here to Email HoPr     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dodo
Senior Member

Registrován: 11.08.2002
Příspěvků: 704

Příspěvek č. 63 

tak ani mozilla nezabrala. vdávám to :-)))

Old Post 29.12.2002 v 12:03
dodo je offline   Click Here to See the Profile for dodo   Find more posts by dodo   Click here to Send dodo a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cijoml
Prudič

Registrován: 20.06.2002
Příspěvků: 735

Příspěvek č. 64 

tak potom chlape si alespon nainstaloval poradnej browser

Old Post 29.12.2002 v 15:06
cijoml je offline   Click Here to See the Profile for cijoml   Find more posts by cijoml   Click here to Send cijoml a Private Message   Click Here to Email cijoml   Visit cijoml's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:52.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
123456789  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz